• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » انتقاد رییس ‎دیوان‌ عدالت‌ اداری‌ به‌ محمود احمدی نژاد
  کد خبر : 827812

  انتقاد رییس ‎دیوان‌ عدالت‌ اداری‌ به‌ محمود احمدی نژاد

  انتقاد رییس ‎دیوان‌ عدالت‌ اداری‌ به‌ محمود احمدی نژاد Reviewed by Farnaz on Oct 2Rating: رییس دیوان عدالت اداری، گفت: در نظامی که مردم تا این اندازه برای تحقق استقلال و آزادی آن ایثار کرده‌اند، کسی نباید از اصول و مسایلی که جزء مسلمات آن است، کوتاه بیاید. حجت‌الاسلام منتظری در جلسه هیات عمومی دیوان…

  انتقاد رییس ‎دیوان‌ عدالت‌ اداری‌ به‌ محمود احمدی نژاد Reviewed by Farnaz on Oct 2Rating:

  رییس دیوان عدالت اداری، گفت: در نظامی که مردم تا این اندازه برای تحقق استقلال و آزادی آن ایثار کرده‌اند، کسی نباید از اصول و مسایلی که جزء مسلمات آن است، کوتاه بیاید.

  حجت‌الاسلام منتظری در جلسه هیات عمومی دیوان عدالت اداری اظهار كرد: کسی که در لباس رییس جمهور نظام اسلامی سخنی می‌گوید، باید بسیار مراقب باشد؛ چرا که او نماینده نظامی است که امام راحل، بنیانگذار و رهبری معظم انقلاب، هدایت‌کننده و سکان‌دار آن است.

  وی با انتقاد نسبت به دیدگاه رییس‌جمهور درباره گفت‌وگو با آمریکا خاطرنشان كرد: اولا به موجب قانون اساسی تعیین سیاست‌های کلی نظام به عهده رهبری است و ایشان در تعیین این سیاست‌ها آنجایی که لازم باشد از مردم در قالب مجلس شورای اسلامی، مجمع تشخیص مصلحت نظام یا مشاورانشان مشورت می‌گیرند. رهبری معظم انقلاب با استدلال‌های قوی و منطقی همانند سلف صالحش امام بزرگوار که در مقابل آمریکا خروشیدند، در این ارتباط مسایل را به طور روشن تبیین فرموده‌اند.

  گزیده سخنان رییس دیوان عدالت اداری را بخوانید:

  · آمریکایی‌ها نیز نیز شاید می‌دانند بحث گفت‌وگو با امریکا از اختیارات رییس جمهور نیست و او به موجب قانون اساسی نمی‌تواند چنین سیاستی را تعیین کند.

  · چگونه است، رییس‌جمهور آمریکا در مجمعی که بسیاری از کشورهای اسلامی نیز در آن حضور داشته و عضو آن مجمع هستند، راضی نمی‌شود، جمله‌ای دال بر محکومیت این اقدام بیان کند و در عین حال طلبکارانه می‌گوید کشورهای اسلامی باید جلو حرکت‌های ضدآمریکایی را بگیرند؟ آیا حق نبود که رییس جمهور آمریکا در محکومیت این اقدام نیز سخنی می‌گفت و توهین به مقدسات به یک میلیارد و نیم مسلمان را محکوم می‌کرد؟ آیا نگفتن این جمله دلالت نمی‌کند بر این‌که حداقل آمریکا راضی به این عمل و بسترساز آن بوده است؟ آیا در ادامه این کشور نمی‌توانست این فیلم موهن را از شبکه اینترنت بردارد؟ حال آن‌که همچنان با کمال وقاحت و بی‌شرمی می‌گویند که این مغایر با آزادی بیان است! همه عالم می‌دانند که این حرف‌ها دروغ و برخواسته از حقد و کینه‌ای است که آنها نسبت به اسلام و مسلمانان دارند.

  · هجوم به سفارتخانه‌های آمریکا، آتش زدن پرچم آن کشور و زیر پا قرار دادن آن توسط توده مسلمانان نشانه دشمن‌شناسی آنان است. متاسفانه در حالی که آنان می‌ دانند که محور این دشمنی آمریکاست، رییس جمهور ما می‌گوید که من اعتقاد ندارم دولت آمریکا پشت این حرکت زشت و توهین‌آمیز بوده است.

  · امیدوارم خداوند به ما بصیرتی عنایت فرماید که اینها را درک کنیم و حتی اگر سیاست و مصلحت اقتضا می‌کند سخنی بگوییم، مراقب باشیم که این سخن برای عده‌ای از مسلمانان دردآور نباشد.

  · امام صادق(ع) فرمودند، «کسی که عامل ظلم است و کسانی که به او در ستمش کمک می‌کنند و همچنین کسانی که راضی به آن هستند، همه آنها در این ظلم سهیم و شریکند».

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.