• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » اظهارات محسنی اژه‌ای در مورد بازداشت «هاشمی‌ها» و «جوانفكر»
  کد خبر : 825643

  اظهارات محسنی اژه‌ای در مورد بازداشت «هاشمی‌ها» و «جوانفكر»

  اظهارات محسنی اژه‌ای در مورد بازداشت «هاشمی‌ها» و «جوانفكر» Reviewed by Farnaz on Oct 1Rating: حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای تصریح كرد: قوه قضاییه در هفته گذشته و هفته‌های گذشته در مورد کسانی که باید قانون را اجرا کند، اجرا کرده است و در آینده هم این اقدام را با قاطعیت و بدون تبعیض…

  اظهارات محسنی اژه‌ای در مورد بازداشت «هاشمی‌ها» و «جوانفكر» Reviewed by Farnaz on Oct 1Rating:

  حجت‌الاسلام و المسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای تصریح كرد: قوه قضاییه در هفته گذشته و هفته‌های گذشته در مورد کسانی که باید قانون را اجرا کند، اجرا کرده است و در آینده هم این اقدام را با قاطعیت و بدون تبعیض ادامه خواهد داد.

  وی یکی از اهداف بزرگ نظام و قوه قضاییه را طبق قانون اساسی، تحقق عدالت و گسترش آن برشمرد و افزود: عدالت بر اساس اجرای بدون تبعیض قانون محقق می‌شود و قوه قضاییه مصمم است قانون را بدون اغماض و تبعیض در مورد همه متهمان و مجرمان به طور یکسان اجرا کند.

  دادستان کل کشور اظهار كرد: اگر روزی قانون فقط درباره ضعفا اعمال شود و در مورد صاحب‌منصبان و صاحبان قدرت اجرا نشود، آن روز کمال بی‌عدالتی خواهد بود.

  محسنی اژه‌ای در پاسخ به این سوال که چرا احکام مربوط به سه فرد اخیر با تاخیر اجرا شد، خاطرنشان كرد: وقتی حکم قطعیت پیدا می‌کند، مدتی طول می کشد تا مراحل اجرایی خود را پیدا کند. این هم از همان موارد بود.

  وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد اجرای همزمان حکم این سه نفر خاطرنشان كرد: نزدیک به هم اجرا شد اما همزمان نبود.

  سخنگوی قوه قضاییه افزود: در همان روزها که احکام اجرا شد بسیاری از احکام دیگر هم اجرا شد اما چون مردم نسبت به بعضی از احکام حساسیت دارند، یک مقدار بیشتر در اذهان جا می‌گیرد.

  محسنی اژه‌ای همچنین در پاسخ به این سوال که آیا پرونده‌های دیگری از این دست در دستور کار است، تصریح كرد: هر پرونده‌ای که قطعیت پیدا کند و قابلیت اجرا یابد، مشمول این برخورد می‌شود.

  وی كه با واحد مركزی خبر گفت‌وگو كرده است، افزود: احكام پرونده‌ فساد بزرگ بانکی در جریان است که اگر قطعیت و قابلیت اجرا پیدا کند، حتما اجرا خواهد شد.

  محسنی اژه‌ای در مورد پرونده بیمه نیز گفت:‌ این پرونده دادگاهش تمام و حکمش صادر شده است و طبعا اگر در دادگاه تجدید نظر و دیوان عالی کشور تایید شد، اجرا می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.