• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » دستاوردهاي وزارت اطلاعات در سال 89
  کد خبر : 825

  دستاوردهاي وزارت اطلاعات در سال 89

  دستاوردهاي وزارت اطلاعات در سال 89Reviewed by Aryan on Mar 19Rating: وزير اطلاعات مهمترين دستاوردهاي اين وزارتخانه را در سال 89 شناسايي سرويس هاي اطلاعاتي، موفقيت در فضاي سايبري و مقابله با شبکه هاي هرمي خواند. به گزارش واحد مرکزي خبر، حجت الاسلام و المسلمين حيدر مصلحي در آخرين نشست هيئت دولت در سال 89…

  دستاوردهاي وزارت اطلاعات در سال 89Reviewed by Aryan on Mar 19Rating:

  وزير اطلاعات مهمترين دستاوردهاي اين وزارتخانه را در سال 89 شناسايي سرويس هاي اطلاعاتي، موفقيت در فضاي سايبري و مقابله با شبکه هاي هرمي خواند.

  به گزارش واحد مرکزي خبر، حجت الاسلام و المسلمين حيدر مصلحي در آخرين نشست هيئت دولت در سال 89 در جمع خبرنگاران افزود: وزارت اطلاعات امسال توانست برخي سرويس هاي اطلاعاتي پر مدعا را شناسايي و در آنها نفوذ کند.

  وي گفت: متأسفانه برخي نيز در منطقه با اين سرويس ها همراهي داشتند و احساس مي کردند توانسته اند موقعيتي را براي يکسري اقدامات در ايران پيدا کنند.

  مصلحي موساد را از جمله اين سرويس هاي اطلاعاتي خواند و افزود: بر پايگاههايي که اين سرويس اطلاعاتي در اطراف کشور ما دارد اشراف پيدا کرده ايم.

  وزير اطلاعات در ادامه به موفقيت هاي ديگر اين وزارتخانه در مقابله با شبکه هاي مجازي و فضاي سايبري اشاره کرد و گفت: بنا ندارم اين موضوع را باز کنم اما قطعاً آمريکايي ها متوجه مي شوند چه مي گويم.

  مصلحي گفت: آمريکايي ها در اين باره طراحي هاي پيچيده اي کردند تا نظام را با چالش مواجه کنند اما سربازان امام زمان (عج) در اين زمينه توطئه ها را خنثي کردند.

  وزير اطلاعات گفت: برخي رسانه ها نيز اعتراف کردند که چگونه ارتش سايبري ايران توانست جلوي فعاليت هايشان را بگيرد و مانع از توطئه ها شود.

  وي به فعاليت هاي وزارت اطلاعات در مقابله با شبکه هاي هرمي اشاره کرد و گفت: اين موضوع از تهديدهاي جدي براي اقتصاد و مسائل اجتماعي ماست و با همکاري نيروي انتظامي و دستگاه قضايي موفقيت هاي خوبي در مقابله با اين شبکه ها صورت گرفت.

  وزير اطلاعات افزود: مردم و بويژه جوانان احساس نکنند که شبکه هاي هرمي ، حرکت داخلي است بلکه پشت اين حرکات دقيقاً سيستم هاي اطلاعاتي فعاليت دارند تا نظام را با چالش مواجه کنند.

  وي ابراز اميدواري کرد جوانان در اين باره توجه جدي داشته باشند.

  وزير اطلاعات در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه آيا موضوعي در سال 89 بود که آن را به سال 90 موکول کرده باشيد؟ گفت: برخي طرح ها را به دليل اينکه با چالش هاي ديگري مواجه شديم به تأخير انداختيم اما اين طرح ها هيچ کدام محوري نيست.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.