• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » خانه نشینی دوباره احمدی نژاد ؛ شایعه یا واقعیت؟!!!
  کد خبر : 824644

  خانه نشینی دوباره احمدی نژاد ؛ شایعه یا واقعیت؟!!!

  خانه نشینی دوباره احمدی نژاد ؛ شایعه یا واقعیت؟!!! Reviewed by Farnaz on Oct 1Rating: در حالی که چند روز از ماجرای بازداشت علی اکبر جوان فکر مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور و مدیرعامل خبرگزاری ایرنا می گذرد رسانه های ضد انقلاب همگام با برخی از عوامل نفوذی در تلاش هستند با بزرگ نمایی این قضیه…

  خانه نشینی دوباره احمدی نژاد ؛ شایعه یا واقعیت؟!!! Reviewed by Farnaz on Oct 1Rating:

  در حالی که چند روز از ماجرای بازداشت علی اکبر جوان فکر مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور و مدیرعامل خبرگزاری ایرنا می گذرد رسانه های ضد انقلاب همگام با برخی از عوامل نفوذی در تلاش هستند با بزرگ نمایی این قضیه و ایجاد حاشیه ها روند طبیعی این پرونده را تغییر دهند .

  به گزارش سرویس سیاسی صراط، پس از اینکه ساعاتی بعد از بازداشت جوان فکر در روز چهارشنبه یک خبرنگار ایتالیایی در کنفرانس مطبوعاتی محمود احمدی نژاد در نیویورک از وی در خصوص بازداشت مشاورش سوال کرده و احمدی نژاد تنها اعلام کرد که این خبر را به تازگی دریافت کرده است همه منتظر ورود رئیس جمهور به کشور بودند تا واکنش نهایی وی را در خصوص این بازداشت بشنوند .

  بنا بر این گزارش محمود احمدی نژاد در بدو ورود به تهران با اظهار اینکه از بازداشت جوانفکر متأسف است تأکید کرد موضوع بازداشت سرپرست موسسه مطبوعاتی ایران را پیگیری می کند . البته ماجرا به اینجا هم ختم نشد و اطرافیان دولت سعی کردند با استفاده از ابزار رسانه های دولتی بازداشت جوانفکر را اشتباه و غیر قابل توجیه جلوه دهند . در این میان حتی صبح امروز وزیر ارشاد در حاشیه بازدید از خبرگزاری ایرنا در نبود مدیرعامل زندانی اش گفت که تلاش ما این بود که جوان فکر بازداشت نشود .

  38937 775 خانه نشینی دوباره احمدی نژاد ؛ شایعه یا واقعیت؟!!!

   

  38968 428 خانه نشینی دوباره احمدی نژاد ؛ شایعه یا واقعیت؟!!!

  از سوی دیگر با جریان سازی رسانه های دولتی و سم پاشی هایحلقه انحرافی نزدیک به دولت در قبال یک پرونده عادی قضایی تا جایی پیش رفت که خوشحالی رسانه های ضد انقلاب را رقم زد و این رسانه ها همه تلاش خود را به کار بستند تا از این اتفاق سناریوی جدیدی را برای حاشیه سازی در فضای سیاسی کشور بنویسند . به همین دلیل سایت صهیونیستی روز آنلاین صبح امروز در مقاله ای به قلم آرش بهمنی تلاش کرد با القای خانه نشینی دوباره محمود احمدی نژاد دلیل این کار وی را تلاش برای آزاد کردن مشاور خود جلوه دهد . این سایت در این باره نوشت :” در همین حال شایعاتی در محافل خبری شنیده می‌شود مبنی بر این‌که احتمال دارد محمود احمدی‌نژاد در اعتراض به بازداشت جوان‌فکر، بار دیگر اقدام به خانه‌نشینی کرده باشد. وی پیش از این گفته بود که اعضای کابینه، خط قرمز وی هستند و در مقابل برخورد با آن‌ها، سکوت نخواهد کرد.”

  این دروغ عجیب و غریب در حالی بود که دقیقاٌ در زمانی که این مطلب روی سایت ضدانقلاب روزآنلاین و همزمان در شبکه هایی نظیر بالاترین و . . . قرار گرفت محمود احمدی نژاد رئیس جمهور کشورمان در حال سخنرانی در دانشگاه نیروی انتظامی و در مراسم دانش آموختگی دانشجویان این دانشگاه بود.

  بی شک هدف طراحان این ایده و مطرح کردن دوباره ماجرای خانه نشینی احمدی نژاد توسط رسانه های ضد انقلاب ، با هدف تشویش اذهان و بهم ریختن فضای سیاسی در داخل کشور اداره شده که رئیس جمهور واطرافیانش اینبار در دام این جوسازی ها گرفتار نخواهند شد .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.