• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » مربيان ارغوان، مربیهای اروپايی هستند
  کد خبر : 82282

  مربيان ارغوان، مربیهای اروپايی هستند

  مربيان ارغوان، مربیهای اروپايی هستندReviewed by Aryan on Nov 3Rating: انوشیروان رضایی، برادر تنیسور مشهور ایرانی‌الاصل، فرانسه قصد دارد در مسابقات تنیس 15 هزار دلاری فیوچرز كیش خودی نشان دهد. وی از شش ماه گذشته تمریناتش را زیر نظر ارسلان، پدرش آغاز كرده و امیدوار است بتواند جام قهرمانی این مسابقات را به دست آورد….

  مربيان ارغوان، مربیهای اروپايی هستندReviewed by Aryan on Nov 3Rating:

  انوشیروان رضایی، برادر تنیسور مشهور ایرانی‌الاصل، فرانسه قصد دارد در مسابقات تنیس 15 هزار دلاری فیوچرز كیش خودی نشان دهد. وی از شش ماه گذشته تمریناتش را زیر نظر ارسلان، پدرش آغاز كرده و امیدوار است بتواند جام قهرمانی این مسابقات را به دست آورد. ارسلان رضایی در حالی كه از دست مسئولان گله‌مند بود، از آمادگی پسرش و قرار گرفتن بین 500 تنیسور اول جهان گفت كه در پی می‌آید:
  90: تمرینات انوشیروان چگونه است؟
  خوب است، اما ناراحتم.
  90: چرا؟
  قرار بود به انوشیروان دعوتنامه بدهند تا برای ایران بازی كند، اما آقایان فراموش كردند و حالا قرار است در جدول مقدماتی بازی كند.
  90: چطور؟
  شش ماه پیش با فرشاد صفتی و شایسته صحبت كردم. همه چیز خوب بود و حتی گفتند دو روز قبل از مسابقه باید در كیش حضور داشته باشید، حالا كه آمدیم می‌گویند باید در جدول مقدماتی بازی كند. درحالیكه به كسانی وایت‌كارت می‌دهند تا به اسم ایران بازی كنند.
  90: وضعیت آمادگی انوشیروان را چگونه ارزیابی می‌كنید؟
  انوشیروان از 6 ماه گذشته تمرینات خوبی را انجام داده و هدفش كسب نتیجه خوب است، باید ببینیم قدرتش را دارد. از طرفی اجازه می‌دهند در تابلوی مقدماتی بازی كند.
  90: یعنی هنوز مشخص نیست كه می‌تواند بازی كند؟
  آقای كشاورز قول دادند كه انوشیروان در تابلوی مقدماتی شركت كند از ایشان تشكر می‌كنم كه اطمینان دارند، اما بازی كردن او صدردرصد نیست، اگر اجازه ندهند هم می‌رویم. هدفم این بود كه انوشیروان برای ایران بازی كند، اما آقایان هیچ امتیازی نمی‌دهند.
  90: امكانات تمرینی ایران چگونه بود؟
  خوب بود. چند روز در زمین‌های انقلاب و یك هفته در كردان تمرین كردیم، چند روزی هم به كیش آمده‌ایم.
  90: انوشا شاهقلی هم از بازی خوب انوشیروان تعریف كرده است.
  انوشا شاهقلی حریف انوشیروان در سنین نوجوانی و جوانی بود. پسرم 11 ساله بود كه جایزه بزرگ تهران را برد و گفتند یك فرانسوی مسابقه را برده در حالی كه آن زمان هم ایرانی بود.
  90: چه نتیجه‌ای را برای انوشیروان پیش‌بینی می‌كنید؟
  تمرین تنیس به یك ماه و دو هفته نیست، تنیسور باید 4 ماه كار كند. انوشیروان از بچگی تنیس بازی كرده و این قدرت را دارد كه جزو 500 نفر اول جهان باشد.
  90: از ارغوان خبری دارید؟
  بله، ارغوان چند بار تماس گرفته و خواهش كرده مدتی با مربیانش كار كند. خودش می‌داند و من هم می‌دانم كه این مربیان مرباهای اروپایی هستند، یعنی نمی‌تواند از علم آنها استفاده كند. امیدوارم موفق باشد و به قول‌هایی كه داده عمل كند، اما با از شناختی كه از ارغوان دارم رسیدن به این مهم خیلی مشكل است

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.