• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » زنی که سر از بدنش جدا شد اما زنده ماند+عکس
  کد خبر : 821723

  زنی که سر از بدنش جدا شد اما زنده ماند+عکس

  زنی که سر از بدنش جدا شد اما زنده ماند+عکس Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating: خانم راشل بیلی زن جوان ۲۳ ساله آمریکایی در سپتامبر سال ۲۰۱۱ قربانی یک تصادف شدید رانندگی در شهر فوئنیکس ایالت آریزونا شد. شدت تصادف به اندازه ای بود که جمجمه اش از ستون فقرات جدا شد. اما به…

  زنی که سر از بدنش جدا شد اما زنده ماند+عکس Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating:

  خانم راشل بیلی زن جوان ۲۳ ساله آمریکایی در سپتامبر سال ۲۰۱۱ قربانی یک تصادف شدید رانندگی در شهر فوئنیکس ایالت آریزونا شد.

  شدت تصادف به اندازه ای بود که جمجمه اش از ستون فقرات جدا شد. اما به لطف ماموران امداد که فورا به کمک او شتافتند امروز نه تنها زنده مانده است بلکه از فلج شدن نیز نجات یافته است. پس از حادثه زن جوان مدت یک ماه در بخش فوریت های بیمارستان بستری بوده و از خاطرات هفته قبل و بعد از تصادف هیچ چیزی را به یاد نمی آورد. مدتها طول کشید تا وی توانست دوباره حرف زده و راه برود.

  یک عصب شناس می گوید: هیچ چیز غیر ممکن نیست. به رغم جدا شدن درونی جمجمه از ستون فقرات اعصاب نخاعی زن جوان قطع نشده بودند. با عمل جراحی و تلاش پزشکان اندک اندک جمجمه و ستون فقرات دوباره به هم جوش خورده و ارگانیسم زن جوان دوباره فعالیت عادی اش را از سر گرفت.

  وی می افزاید: البته تمایل شدید راشل برای زندگی و اراده اش در بهبودی و زنده ماندن او تاثیر بسیار زیادی داشت. روز دوشنبه گذشته راشل در برنامه تلویزیون محلی ۳TV با امدادگرانی که با حضور به موقع جانشان را از مرگ حتمی نجات داده بودند ملاقات و از آنها تشکر کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.