• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » کلاه‌قرمزی روسفیدمان کرد
  کد خبر : 821634

  کلاه‌قرمزی روسفیدمان کرد

  کلاه‌قرمزی روسفیدمان کرد Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating:   پتانسیل کلاه قرمزی در مطرح شدن به مراتب بالاتر از عروسک‌ها و شخصیت‌های کارتونی مبتذل فرنگی است.   بهاره مقدم؛ عقده ای شدیم بس که هر سال نزدیکی های بازگشایی مدارس که می شد، شِرِک و سیندرلا و باربی و دارو دسته شان بر روی…

  کلاه‌قرمزی روسفیدمان کرد Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating:

   

  پتانسیل کلاه قرمزی در مطرح شدن به مراتب بالاتر از عروسک‌ها و شخصیت‌های کارتونی مبتذل فرنگی است.

   

  بهاره مقدم؛ عقده ای شدیم بس که هر سال نزدیکی های بازگشایی مدارس که می شد، شِرِک و سیندرلا و باربی و دارو دسته شان بر روی لوازم التحریر کودکانمان جا خوش می کرد! 

  غصه می خوردیم وقتی می دیدیم قصه بی سر و ته «هری پاتر» این قدر خواننده دارد و هی به چاپ های چندم و چندم می رسد و ما هنوز در عرصه ادبیات داستانی کودک به جایی نرسیده ایم! 

  لج مان می گرفت وقتی می دیدیم کودکانمان با چه شوقی منتظرند تا سی دی کارتون های مشکل دارِ آن ور آبی را تهیه کنند و ما در این عرصه ها هرگز موفق نبودیم! 

  برنامه کودک هايمان که پر شده از خاله ها و عموهایی که رقص و آواز و لودگی را به اسم روانشناسی کودک به خرد طفل های معصوممان می دهند. 

  از قصه های کودکانه هايمان هم که فقط شنگول و منگول مانده اند و مدت هاست یک قصه پرداز قَدَر هم پا به عرصه داستان های کودکانه نگذاشته است. 

  این اواخر افتتاح شبکه «پویا» اتفاق مبارکی بود در نوع خودش، به شرطی که با آثار ضعیف و عدم برنامه ریزی، مخاطب را فراری ندهد. 

  اما چه بخواهیم و چه نخواهیم، کلاه قرمزی این روزها گل سرسبد دنیای هنر است، همین یک جمله کلی حرف دارد در خودش. 

  اولا که کارگردانان سینمای ایران کلاهشان را بگذارند بالاتر و بنشینند دو دو تا چهار تا کنند و ببینند چه می شود که یک اثر هم گیشه را می بَرد و هم رضایت مخاطب و محتوا را! 

  دیگر آنکه مسئولین امر به این نتیجه برسند که پتانسیل کلاه قرمزی در مطرح شدن به مراتب بالاتر از عروسک ها و شخصیت های کارتونی مبتذل فرنگی است و بد نیست یک مقدار بیشتر روی امثال کلاه قرمزی ها مانور دهیم. به جایی برنمی خورد. باور کنید.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.