• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » حرف های محمود احمدی نژاد در بدو ورود به تهران
  کد خبر : 821001

  حرف های محمود احمدی نژاد در بدو ورود به تهران

  حرف های محمود احمدی نژاد در بدو ورود به تهران Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating: رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران تاکید کرد که دستگیری مشاور مطبوعاتی خود را به طور قطع پیگیری خواهد کرد. محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر جمعه  پس از بازگشت از سفر…

  حرف های محمود احمدی نژاد در بدو ورود به تهران Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating:

  رئیس جمهور در بدو ورود به فرودگاه مهرآباد تهران تاکید کرد که دستگیری مشاور مطبوعاتی خود را به طور قطع پیگیری خواهد کرد.

  محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری اسلامی ایران بعد از ظهر جمعه  پس از بازگشت از سفر نیویورک در فرودگاه مهرآباد تهران در پاسخ به سوال خبرگزاری جنبش عدم تعهد در خصوص دستگیری مشاور مطبوعاتی رئیس جمهور و رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی گفت: هنگامی که خبر دستگیری آقای جوانفکر را شنیدم بسیار متاسف شدم که در آستانه سخنرانی رئیس جمهور که فضای سیاسی جهان منتظر شنیدن صدای ملت ایران است چنین اتفاقی رخ داد .

  وی با بیان اینکه هنگام سخنرانی رئیس جمهوری ایران بسیاری از رسانه‌ها در تحلیل‌های خود عنوان می‌کردند که ملت ایران در مجمع عمومی سازمان ملل چه حرف هایی خواهد زد، گفت: همان طور که می‌دانید نوعی تقسیم بندی در جهان وجود دارد که طبق آن از یک سو آمریکا به عنوان نماینده کشورهای نظام سرمایه داری و ایران به عنوان نماینده کشورهای مستقل حرف آخر را می‌زنند. از جنبه دیگر سخنرانی رئیس جمهور ایران به عنوان ریاست جنبش عدم تعهد اهمیت زیادی داشت.

  رئیس جمهور تاکید کرد: هنگامی که مشاور رئیس جمهور و رئیس خبرگزاری دولت دستگیر شد این در صدر اخبار آمد و واقعاً نمی دانم چه باید گفت.

  وی با بیان این که قطعا موضوع دستگیری آقای جوانفکر را پیگیری خواهم کرد، گفت: تاسف دیگر من این است که ایشان به دلیل توهین به رهبری دستگیر شده در حالی که هیچ ایرانی این موضوع را نمی پذیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.