• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اقتصادی » بهمنی: مقاومت بازار ارز درهم مي‌شكند
  کد خبر : 820599

  بهمنی: مقاومت بازار ارز درهم مي‌شكند

  بهمنی: مقاومت بازار ارز درهم مي‌شكند Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating: به نقل از ايسنا، محمود بهمنی با مثبت ارزیابی كردن پاسخگویی به متقاضیان مرکز بیان كرد: وجود حجم گسترده‌ای از جمعیت در طبقات و پاسخگویی به تقاضاهای آنان به این معناست که تقاضا از روی بازار برداشته می‌شود. ريیس شورای پول و اعتبار…

  بهمنی: مقاومت بازار ارز درهم مي‌شكند Reviewed by Farnaz on Sep 29Rating:

  به نقل از ايسنا، محمود بهمنی با مثبت ارزیابی كردن پاسخگویی به متقاضیان مرکز بیان كرد: وجود حجم گسترده‌ای از جمعیت در طبقات و پاسخگویی به تقاضاهای آنان به این معناست که تقاضا از روی بازار برداشته می‌شود.

  ريیس شورای پول و اعتبار درخصوص تاثیر مرکز مبادلات بر بازار ارز بیان كرد: بازار تا حدودی در حال مقاومت است ولی قطعاً‌ به زودی این مقاومت درهم خواهد شکست‌ چون ما با پشتوانه ارزی قوی وارد این مرکز شده‌ایم.

  بهمنی با اشاره به اینکه تا چندی قبل این تقاضاها تماماً‌ بر روی بازار بود، خاطرنشان کرد: شبکه بانکی با این مرکز، بازار را سبک کرده و قرار است موارد دیگری از اختصاص ارز به این مرکز اضافه شود.

  وی از ارائه ارزهای دانشجویی و بیماران با نرخ مرجع خبر داد و افزود: در صورت داشتن توان پاسخگویی، سعی می‌شود‌ کلیه تقاضاهای خرد در این مرکز متمرکز شود.

  رییس کل بانک مرکزی با اشاره به مدیریت تقاضاهای خرد ارزی تاکید کرد: بر این اساس، دلیلی ندارد ما شاهد افزایش قیمت ارز باشیم.

  وی درباره تخصیص ارز به کالاهای واقع در اولویت‌های پنج تا 10 بیان كرد:‌ این اولویت‌ها در برنامه‌های ما قرار دارد. در حال حاضر اولویت‌های سه تا پنج را در این مرکز پاسخگو هستیم و اولویت‌های 1 و 2 همچنان به نرخ ارز مرجع 12260 ریال پرداخت می‌شود. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.