• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » همسر آیت الله هاشمی: اسم دزدان را مخفف، اما نام پسرم را فریاد می‌زنند
  کد خبر : 815580

  همسر آیت الله هاشمی: اسم دزدان را مخفف، اما نام پسرم را فریاد می‌زنند

  همسر آیت الله هاشمی: اسم دزدان را مخفف، اما نام پسرم را فریاد می‌زنند Reviewed by Aryan on Sep 27Rating: مادر مهدی هاشمی افزود: اسامی دزدان را در دادگاه با حروفی مانند “چ”، “ر”، “د” و غیره بیان می‌کنند ولی اسم پسرم،‌ مهدی را در همه جا پر کرده‌اند و فریاد می‌زنند. به نقل از…

  همسر آیت الله هاشمی: اسم دزدان را مخفف، اما نام پسرم را فریاد می‌زنند Reviewed by Aryan on Sep 27Rating:

  مادر مهدی هاشمی افزود: اسامی دزدان را در دادگاه با حروفی مانند “چ”، “ر”، “د” و غیره بیان می‌کنند ولی اسم پسرم،‌ مهدی را در همه جا پر کرده‌اند و فریاد می‌زنند.

  مهدی هاشمی

  مهدی هاشمی

  به نقل از ایسنا ، عفت مرعشی مادر مهدی هاشمی رفسنجانی از احضار فرزندش به دادسرا انتقاد کرد.

   مهدی هاشمی از ساعت 9:45 دقیقه روز دوشنبه به همراه سیدمحمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع خود در دادسرای شهید مقدس که در کنار زندان اوین قرار دارد، حاضر شده است.

  حضور مهدی هاشمی در دادسرای جرایم امنیتی به دلیل اخطار نماینده دادستان مبنی بر لزوم حضور وی در دادسرا ظرف 24 ساعت پس از بازگشت است که این مهم شامگاه روز یک‌شنبه به مهدی هاشمی در فرودگاه امام (ره) ابلاغ شده است.

  یاسر، محسن و فاطمه از اعضای خانواده هاشمی به همراه عفت مرعشی همسر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در محوطه بیرونی دادسرا در مقابل زندان اوین منتظر بیرون آمدن مهدی هاشمی از دادسرا هستند.

  عفت مرعشی مادر مهدی هاشمی از احضار فرزند خود به دادسرا انتقاد کرد و گفت: اتهامی که وجود ندارد را می‌خواهند تفهیم کنند. به مردم اتهام می‌زنند، مردم اتهامی ندارند.

  مادر مهدی هاشمی افزود: اسامی دزدان را در دادگاه با حروفی مانند “چ”، “ر”، “د” و غیره بیان می‌کنند ولی اسم پسرم،‌ مهدی را در همه جا پر کرده‌اند و فریاد می‌زنند.

  مهدی هاشمی هم‌چنان در دادسرای شهید مقدس حضور دارد و مشخص نیست تصمیم دادستانی درباره او چه خواهد بود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.