• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » لیبی به لبنان برای پرونده امام موسی صدر پیشنهاد 1 میلیاردی داد
  کد خبر : 807652

  لیبی به لبنان برای پرونده امام موسی صدر پیشنهاد 1 میلیاردی داد

  لیبی به لبنان برای پرونده امام موسی صدر پیشنهاد 1 میلیاردی داد Reviewed by Aryan on Sep 23Rating: روزنامه لبنانی الدیار نوشت: لیبی به لبنان پیشنهاد داده است در مقابل دریافت یک میلیارد دلار پرونده امام موسی صدر را ببندد، به گونه‌ای که این مبلغ در منطقه جنوب لبنان محل سکونت سابق امام موسی صدر…

  لیبی به لبنان برای پرونده امام موسی صدر پیشنهاد 1 میلیاردی داد Reviewed by Aryan on Sep 23Rating:

  روزنامه لبنانی الدیار نوشت: لیبی به لبنان پیشنهاد داده است در مقابل دریافت یک میلیارد دلار پرونده امام موسی صدر را ببندد، به گونه‌ای که این مبلغ در منطقه جنوب لبنان محل سکونت سابق امام موسی صدر صرف شود.

  یک هیئت عربی این پیشنهاد را به مقامات لبنانی ارائه داده است و لیبی یک میلیارد دلار را به طور نقدی در اختیار این هیئت قرار داده بود تا به دولت لبنان تحویل دهد و این مبلغ نه برای خانواده امام موسی صدر بلکه برای بازسازی مناطق جنوب صرف شود تا بدین گونه لیبی از پیگیری سرنوشت امام موسی صدر یا اعتراف به قتل آن رفع تکلیف کند.

  این در حالی است که به نوشته روزنامه الدیار مقامات لبنانی به طور کل با این موضوع مخالفت و تاکید کردند که اگر لیبی امام موسی صدر و دو همراهش را کشته است باید اعتراف و به خاطر آن عذرخواهی کند و اجساد آنها را به لبنان تحویل دهد.

  روزنامه الدیار ادعا کرد که عبدالله السنوسی، وزیر اطلاعات قذافی که به تازگی از موریتانی به لیبی تحویل داده شده، مکان دفن امام موسی صدر و دو همراهش را فاش ساخته است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.