• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , مطالب برگزیده سایت » تحریم «گوگل» در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه / تحریم گوگل توسط مسلمانان در راه است
  کد خبر : 807305

  تحریم «گوگل» در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه / تحریم گوگل توسط مسلمانان در راه است

  تحریم «گوگل» در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه / تحریم گوگل توسط مسلمانان در راه استReviewed by Aryan on Sep 23Rating: روزها پس از توهین بی خردانه عده ای اجیر شده در آمریکا به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و خودداری سایت های گوگل و یوتیوب از حذف این فیلم موهن ، و پس از تظاهرات گسترده…

  تحریم «گوگل» در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه / تحریم گوگل توسط مسلمانان در راه استReviewed by Aryan on Sep 23Rating:
  گوگل و یوتوب

  گوگل و یوتوب

  روزها پس از توهین بی خردانه عده ای اجیر شده در آمریکا به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) و خودداری سایت های گوگل و یوتیوب از حذف این فیلم موهن ، و پس از تظاهرات گسترده و اعتراض مسلمانان و موحدان سراسر جهان ، اینک نوبت به یک مقابله جالب مجازی رسیده اسیت.

  اکنون فراخوانی از طریق ایمیل و پیامک در میان آحاد جامعه در حال انتشار و گسترش است که در متن /ان به خودداری گوگل از حذف فیلم موهن اشاره و از کاربران مسلمان خواسته شده است در روزهای دوشنبه و سه شنبه 24 و 25 سپتامبر 2012 از ورود به سایتهای گوگل و یوتیوب خودداری کنند.

  انتظار می رود افت شدید سهام این شرکت درپی کاهش ورود میلیون ها کاربر مسلمان در این دو روز خسارتی معادل 200 میلیون دلار به دست اندرکاران گوگل و یوتیوب وارد کند.

  متاسفانه در دست گرفتن فضای گردش اطلاعات و حتی معرفی نتیجه جستجوها در سایتهایی نظیر گوگل و یاهو باعث شده عملا ابتکار عمل دراین فضا از دست مسلمانان خارج شده و روزانه صدها هزار دلار سود روانه جیب مدیران این شرکت ها شود.

  گفتنی است بر اساس یک مطالعه علمی فقط در ایران سالانه نزدیک به 224 میلیون دلار سود به شرکت گوگل پرداخت می شود!

  امیدوار است کاربران محترم ضمن انتشار این فراخوان در فضای مجازی سهمی در ادای احترام به حضور پیامبر مهربان اسلام (ص) داشته باشند.

  —-

  فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی به دلیل انتشار فیلم موهن و توهین به ساحت پیامبر اکرم با انتشار بیانیه‌ای از فعالان فضای مجازی خواست تا در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه از سرویس‌های اینترنتی گوگل استفاده نکنند.
   
  به گزارش فارس، در بیانیه مجمع فعالان فضای مجازی«فرا» آمده است: بار دیگر سلطه گران رسانه ای دنیا شیفته ی قدرت مجازی خود شده و به ساحت والای پیامبر عزیز اسلام به شکل بی سابقه ای تاخته‌اند ؛ غافل از اینکه آن خداوندی که گهواره ی حضرت موسی (ع) را به سلامت از رود نیل گذراند و اورا با معجزات آشکار برفرعونیان پیروز نمود ،حضرت عیسی (ع) را بدون پدر خلق، ونشانه های روشن به اوعطا فرمود و پیامبرگرامی اسلام را در سراسر زندگی از شر دشمنان در پناه خود حفظ کرد، اکنون نیز خود در هم شکننده مکر دشمنان حبیب خود است.
   
  سو استفاده از امکانات رسانه‌ای دنیا خصوصا فضای مجازی برای توهین به مقدسات و نشر فیلم و کاریکاتورهای موهن و تعافل سرویس دهندگان اینترنتی وابسته به صهیونیست‌ها از پاسخ به خواست‌های مکرر مسلمانان و عموم آزادگان عالم مبنی بر حذف اینگونه محتواها از سرورهای خود، نمود دیگری از همدستی نظام کنونی حاکم بر ایالات متحده امریکا با سازندگان این برنامه هاست.
   
  حاکمان امریکا و برخی کشورهای غربی به جای شناسایی و برخورد با عوامل توهین به مقدسات دینی، با اعمال فشار و سانسور، سایت‌ها و محتواهای اسلامی را از سرورها حذف نموده و با حمایت از گوگل، فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی تحت نظارت صهیونیست‌ها، زبان‌های حقیقت گوی مخالف خود را بسته و برخلاف ادعاها و شعارهای ظاهر فریبی همچون آزادی بیان هرگونه اعتراض مردمی را نیز فیلتر میکنند.
   
  دولت آمریکا چگونه از حمایت از آزادی بیان دم می زند در حالیکه با هرگونه انتقاد از هولوکاست و همجنسگرایی به شدت برخورد کرده و با انتشار هر گونه مطلب علمی و مستند که گوشه‌ای از حقیقت را روشن و چهره خبیث و سیاست‌های ضد انسانیشان را نمایان کند، برخورد می نماید؟ هرگونه توهین به انبیای الهی از نظر اسلام، مسیحیت، یهود و سایر ادیان‌ الهی که جمعا اکثریت جامعه بشری را تشکیل میدهند مردود است، و البته در اعلامیه های جهانی مانند اعلامیه حقوق بشر ملل متحد مصوب 1948 ، ماده 19 کنوانسیون بین المللی مدنی و سیاسی، کنوانسیون حقوق بشر مصوب 1969 ، اعلامیه کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد 1996 ، بیانیه اجلاسیه سران سازمان ملل متحد در 12 دسامبر 2003 و بیانیه مصوبه اجلاسیه دوربان سال 2003 نیز بندهایی به محکومیت توهین به ادیان و چهره های آسمانی اختصاص یافته است.
   
  در حقیقت این حرکت شیطانی، اهانت به تمامی پیروان ادیان آسمانی است که در کتب خود به بعثت حضرت احمد که سلام پیاپی خدا بر او و خاندانش باد مژده داده بودند.  پیامبر عظیم الشان اسلام همان کسی است که در انجام دادنِ فرمان خدا خود را به رنج افکند، جسمش را در راه اوهدف تیرهای بلا گردانید.
   
  پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) برای رستگاری کل بشریت مبعوث شدند و در طول تاریخ اخلاق و منش و شخصیت بزرگوار ایشان عموم انسان‌ها را مجذوب کرده چرا که منطبق با فطرت الهی انسان است که خداوند عزوجل فرمود: “فَأَقِمْ وَجْهَکَ لِلدِّینِ حَنِیفًا فِطْرَةَ اللَّهِ الَّتِی فَطَرَ النَّاسَ عَلَیْهَا”. فلذا احساس خطر عده ای قلیل و البته صاحب قدرت و ثروت نامشروع در دنیا که پیرو شیطانند و در عصر حاضر مصداق آن همان لابی صهیونیستی است، برنامه توهین به ایشان را رقم زده که البته اقدامی از سر غضب توأم با عجز و همچون  خاک پاشیدن به چهره پرفروغ خورشید تلقی میگردد.
   
  مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی«فرا» ضمن محکوم کردن این اقدامات 2 وظیفه برای کلیه دست اندرکاران این حوزه متصور است:
   
  1- از آنجا که هر گونه سرویس دهی به محتوا و مضامین هم جهت با این اهانت ها به مثابه تایید و حمایت از آن است، لذا هوشیاری و دقت همه ی فعالان این حوزه و همچنین تذکر و اعتراض به صاحبان سرورها و سرویس دهندگان چنین مضامینی ضرورتی انکارناپذیر است فلذا از عموم کاربران فعال در فضای مجازی دعوت میگردد تا ضمن تداوم اعلام انزجار از سرویس دهنده های اینترنتی حامی محتواهای موهن به پیامبران عظیم الشان الهی، در اعتراض به عدم اقدام شایسته از سوی شرکت گوگل مبنی بر توجه به خواست مردم دنیا و اصرار بر عدم حذف محتوای موهن به پیامبر اسلام از روی سرورهای خود بویژه در جستجوگر گوگل و یوتیوب، همراه با هم به مدت  2 روز طی روزهای دوشنبه و سه شنبه سوم و چهارم مهر ماه جاری مطابق با 24 و 25 سپتامبر میلادی استفاده از سرویس‌های اینترنتی گوگل را متوقف میکنیم و گوگل را از اولویت استفاده خود در فضای مجازی کنار میگذاریم.
   
  2- از تمام فعالان فضای مجازی در سرتاسر دنیا دعوت می شود با تولید و انتشار محتوای متناسب با بسترهای مختلف فضای مجازی ضمن مقابله با سازندگان فیلم موهن به شناساندن و معرفی چهره حقیقی و نورانی پیامبر اکرم (ص) و خلق عظیم ایشان بپردازند. در اینخصوص پیشنهاد می شود با ترجمه بخش هایی از خطبه 160 و 108 کتاب نهج البلاغه امیر مومنان علی(ع) و همچنین دعای دوم صحیفه سجادیه و دیگر متون اصیل موجود در وصف پیامبر به زبان های گوناگون و انتشار گسترده آن در فضای مجازی در شناساندن چهره تابناک و صفات پیامبر اعظم به جهانیان تلاش نماییم.
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • Milad

   ايواي گوگل ورشكست شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • نام شما...

   فیلتره که! ای خاک عالم بر سرتون!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.