• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » کوچک زاده: امیدوارم مجبور نشوم آنچه در مورد توکلی می دانم را بگویم
  کد خبر : 806181

  کوچک زاده: امیدوارم مجبور نشوم آنچه در مورد توکلی می دانم را بگویم

  کوچک زاده: امیدوارم مجبور نشوم آنچه در مورد توکلی می دانم را بگویمReviewed by Aryan on Sep 23Rating: مهدی کوچک زاده به این نتیجه رسیده است که پاسخ حرف های توکلی را دادن هیچ نتیجه ای ندارد،‌ چرا که می گوید: “توکلی نشان داده در صدد اصلاح روش های متکبرانه و مغرورانه خود نیست.” وی این…

  کوچک زاده: امیدوارم مجبور نشوم آنچه در مورد توکلی می دانم را بگویمReviewed by Aryan on Sep 23Rating:
  مهدی کوچک زاده

  مهدی کوچک زاده

  مهدی کوچک زاده به این نتیجه رسیده است که پاسخ حرف های توکلی را دادن هیچ نتیجه ای ندارد،‌ چرا که می گوید: “توکلی نشان داده در صدد اصلاح روش های متکبرانه و مغرورانه خود نیست.”

  وی این سخنان را در گفتگو با خبرنگار شبکه ایران و در واکنش به مطلب منتشر شده توسط سایت الف عنوان کرد. این سایت که تحت مدیریت احمد توکلی است، امروز، نامه تشکر آمیز 164 نماینده مجلس شورای اسلامی از رییس جمهور به دلیل انتصاب سعید مرتضوی به عنوان رییس سازمان تأمین اجتماعی را “خنجری بر پیکر عدالت و تدبیر مجلس نهم” عنوان کرد. این سایت در ادامه مدعی شده مهدی کوچک زاده تنها کسی است که صراحتاً امضای نامه مذکور را اعلام کرده است. این درحالی است که طی چند روز گذشته بسیاری از امضاء کنندگان این نامه با افتخار اعلام کرده اند که نه تنها این نامه،‌ بلکه هر نامه دیگری در حمایت از مرتضوی باشد، امضاء خواهند کرد.

  مهدی کوچک زاده در ادامه گفت گوی خود با خبرنگار ما با اشاره به اینکه توکلی دست از” قدرت طلبی” در قالب “حرنمایی” بر نمی دارد، تصریح کرد: هر فردی که در هر مقام و جایگاهی باشد کافی است، خلاف نظر او اظهار نظر کند تا توکلی حرمتش را لکه دار کرده، او را مورد تهمت و افتراء قرار داده و متهم کند.
  نماینده تهران با تأکید بر اینکه توکلی خود را تنها فرد آزادمنش مجلس و مجموعه اصولگرایان می داند، بیان داشت: خدا کند روزی مجبور نشوم آنچه را که از توکلی می دانم افشا کنم.
  وی با بیان این مطلب که توکلی با موضعی گیری های خود نشان داد که قابل هدایت نیست، ‌افزود: از توکلی چه انتظاری می توان داشت که در پاسخ به کسانی که معترض اعتبارنامه اش بودند، می گوید، در سالی که شما به دنیا آمدید من با شاه در حال مبارزه بودم.
  عضو فراکشیون اصولگرایان مجلس اضافه کرد: توکلی با تحقیر معترضان به اعتبارنامه خود،‌ در حقیقت تمامی دانشجویان و جوانان سنین 20 تا 30 سال را تحقیر کرده و آنان را قابل پاسخ دادن ندانسته است.
  کوچک زاده در پایان گفت و گوی خود با شبکه ایران بیان داشت: به دلیل مشی غیراخلاقی توکلی، در برابر مطالب منتشر شده در سایت الف که متعلق به احمد توکلی است لزومی به جواب دادن نمی بینم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.