• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار بانک ها » آیت الله‌مکارم:جریمه‌دیرکردبانک‌هاحرام‌است
  کد خبر : 805876

  آیت الله‌مکارم:جریمه‌دیرکردبانک‌هاحرام‌است

  آیت الله‌مکارم:جریمه‌دیرکردبانک‌هاحرام‌استReviewed by Aryan on Sep 23Rating: برخی از کارها در بانک ها خلاف شرع است.  آیت‌الله مکارم‌ گفت: در حال حاضر برخی کارها مسلما خلاف شرع است مثلا در بانک‌ها باید عقود شرعی اعمال شود، اما در اغلب بانک‌ها رعایت نمی‌شود و کارمندان بانک‌ها از ما می‌پرسند که حقوق آنها حلال است یا خیر.  آیت‌الله مکارم‌شیرازی…

  آیت الله‌مکارم:جریمه‌دیرکردبانک‌هاحرام‌استReviewed by Aryan on Sep 23Rating:
  مکارم شیرازی

  مکارم شیرازی

  برخی از کارها در بانک ها خلاف شرع است. 
   
  آیت‌الله مکارم‌ گفت: در حال حاضر برخی کارها مسلما خلاف شرع است مثلا در بانک‌ها باید عقود شرعی اعمال شود، اما در اغلب بانک‌ها رعایت نمی‌شود و کارمندان بانک‌ها از ما می‌پرسند که حقوق آنها حلال است یا خیر. 
   
  آیت‌الله مکارم‌شیرازی ادامه داد: در حال حاضر بیشتر بانک‌ها بر روی فاکتورهای سودی می‌چرخد و باعث رباخواری می‌شود و حلال و حرام در سپرده‌گذاری‌ها مخلوط شده است، طبیعتا در چنین فضایی دعا مستجاب نمی‌شود. 
  وی افزود: جریمه دیرکرد چیزی جز رباخواری نیست و حتی بر جریمه هم جریمه می‌گیرند و الان رباخواری به نام اسلام در بانک‌ها صورت می‌گیرد که این روند باید اصلاح شود و روحانیون مجلس به این مسئله توجه کنند. 
  این مرجع تقلید بیان داشت: الان در هر گوشه و کناری بانک تاسیس می‌شود و بهترین ساختمان‌ها و مراکز را در اختیار دارند؛ معلوم می‌شود که عده‌ای ثروتمند می‌شوند و عده‌ای بیچاره.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.