• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شکنجه گران شیعیان را بشناسید + عکس
  کد خبر : 805858

  شکنجه گران شیعیان را بشناسید + عکس

  شکنجه گران شیعیان را بشناسید + عکسReviewed by Aryan on Sep 23Rating: شيعه آنلاين،«حمد بن عیسی» آل خلیفه پادشاه بحرین نه تنها توجهی به خواسته های مردمی ندارد بلکه دست مزدوران خود و اعضای خاندان حاکم از جمله فرزندان خود را برای شکنجه مردم باز گذاشته است. این رژیم با وجود فریادهای مخالفان و گزارش…

  شکنجه گران شیعیان را بشناسید + عکسReviewed by Aryan on Sep 23Rating:

  شيعه آنلاين،«حمد بن عیسی» آل خلیفه پادشاه بحرین نه تنها توجهی به خواسته های مردمی ندارد بلکه دست مزدوران خود و اعضای خاندان حاکم از جمله فرزندان خود را برای شکنجه مردم باز گذاشته است.

  این رژیم با وجود فریادهای مخالفان و گزارش موسوم به بسیونی در حالی ژست حمایت از قوانین را به خود گرفته است که به شکنجه مخالفان مشغول بوده و رهبران آنها را به زندان افکنده است.
  نظامیان وابسته به آل خلیفه و دیگر مزدوران آنها علاوه بر به کارگیری همه ابزار ممنوعه از جمله گازهای سمی و خفه کننده به منازل مردم یورش می برند، اثاثیه منازل را نابود می کنند، پول و دارایی های شخصی را می دزدند،حرمت زنان را نگه نمی دارند، فعالان حقوق بشری را به زندان می اندازند و از هیچ جنایتی فروگذار نمی کنند.
  رژیم در اقدامی پیشگیرانه در آستانه برگزاری نشست حقوق بشر ژنو درباره این کشور پایگاه شورای حقوق بشر ملل متحد را فیلتر کرد.
  اما موضوعی که شبکه المنار به نقل از انجمن حقوق بشری نقل کرده است به نوبه خود قابل تامل است. در این گزارش به ذکر افراد شکنجه گر وابسته به آل خلیفه و قربانیان تحت شکنجه اشاره شده است.

  شکنجه گران کیستند؟

  ناصر بن حمد آل خلیفه:

  وی در هشتم ماه مه سال 1987 متولد شده است. با وجود سن کم، پست فرمانده گارد پادشاهی بحرین را برعهده دارد. وی ریاست شورای عالی جوانان و ورزش و کمیته المپیک بحرین را نیز در اختیار دارد.

  وی چهارمین فرزند ذکور حمد بن عیسی بن سلمان آل خلیفه از همسرش شعاعه بنت حسن الخریشی العجمی است.

   

  خالد بن حمد آل خلیفه:

  وی متولد سال 1989 و پنجمین فرزند شاه بحرین است و با درجه ستوان دومی در نیروی دفاع بحرین فعالیت می کند. همسر وی سحاب دختر ملک عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود شاه سعودی است.

  نوره بنت ابراهیم آل خلیفه:

  وی در اداره مبارزه با مواد مخدر فعالیت می کند و در شکنجه علیه مردم، یورش به منازل، تعدی به زنان و کودکان دخالت زیادی دارد.

  خلیفه بن احمد آل خلیفه:

  وی مدیر کل اداره پلیس استان جنوبی بحرین است.گفته می شود که این سرهنگ وابسته به آل خلیفه در یورش به منازل، ایجاد رعب و وحشت در میان ساکنان منازل، تعدی به زنان و کودکان، ترور مخالفان، اعمال محدودیتها علیه زندانیان سیاسی و اقدامات بی شمار دیگر علیه مخالفان دخالت دارد. وی در سپتامبر 2011 به علت شکایتهای مربوط به حقوق بشر از کار برکنار شده بود.

  فرزندان پادشاه بحرین با وجود سن کم؛ پستهای عالی در اختیار دارند و حقوقی که دریافت می کنند حق افسران شایسته است.

  حضور فرزندان حمد نشانه این است که افراد بر اساس لیاقتهای خود به پست و مقام در بحرین نمی رسند.

  ناصر بن حمد از سال 2000 که گارد شاهی تشکیل شده است ریاست آن را برعهده گرفته است.

  در برنامه ویژه ای که از تلویزیون بحرین پخش شد ناصر بن حمد ورزشکاران شرکت کننده در تظاهرات ضد رژیم را به طور مستقیم تهدید کرد.

  وی ضمن نادیده گرفتن حق تظاهرات مسالمت آمیز از یک رسانه رسمی برای ایجاد فتنه و تهدید وحدت ملی استفاده کرد.

  همچنین پایگاههای اینترنتی از مشارکت ناصر بن حمد در سرکوب تظاهرات جزیره ستره بحرین پرده برداشتند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.