• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » خاطرات غیراخلاقی کلینتون کتاب می شود ! + عکس
  کد خبر : 805828

  خاطرات غیراخلاقی کلینتون کتاب می شود ! + عکس

  خاطرات غیراخلاقی کلینتون کتاب می شود ! + عکسReviewed by Aryan on Sep 23Rating:   مهر: مونیکا لوینسکی که موجب افشای فساد اخلاقی بیل کلینتون رئیس جمهور آمریکا در زمان ریاست جمهوری‌اش شده بود، قراردادی 12 میلیون دلاری برای نوشتن خاطراتش بسته است.   هر چند ممکن است ناشران محدودی بر این باور باشند که هنوز…

  خاطرات غیراخلاقی کلینتون کتاب می شود ! + عکسReviewed by Aryan on Sep 23Rating:
  مونیکا لوینسکی و کلینتون

  مونیکا لوینسکی و کلینتون

   
  مهر: مونیکا لوینسکی که موجب افشای فساد اخلاقی بیل کلینتون رئیس جمهور آمریکا در زمان ریاست جمهوری‌اش شده بود، قراردادی 12 میلیون دلاری برای نوشتن خاطراتش بسته است. 
   
  هر چند ممکن است ناشران محدودی بر این باور باشند که هنوز مخاطب کافی برای فروش خاطرات خانم لوینسکی موجود باشد، اما کارآموز سابق کاخ سفید برای افشای جزییات بیشتری از آن رابطه که به آبروریزی کلینتون منجر شد، قراردادی 12 میلیون دلاری امضا کرد. 
   
  لوینسکی که اکنون 39 ساله است، قرار است یک کتاب افشاگرانه و از آن نوع کتاب‌هایی بنویسد که برای پول درآوردن منتشر می‌شوند. زیرا این کتاب باید آنقدر جالب توجه باشد که بتواند مخاطبان داستانی را که بیش از یک دهه از آن می‌گذرد، دوباره جلب کند. 
   
  لوینسکی که یهودی است و آن زمان 21 ساله بود، رابطه‌ای رمانتیک و غیراخلاقی با کلینتون داشت که سرانجام افشا شد و نشان داد پشت درهای بسته کاخ سفید چه اتفاق‌هایی می‌تواند بیفتد. این ماجرا که در زمان خودش به رسوایی بزرگی بدل شد، همه آمریکا را درگیر خود کرد و به مساله‌ای ملی تبدیل شد. 
   
  مونیکا لوینسکی تاکنون یک کتاب با عنوان «ماجرای مونیکا» در سال 1999 نوشته که درباره تجربیاتش در کاخ سفید است! اما در کتاب جدید او به مسایلی پرداخته می‌شود که در آن کتاب آن‌ها را بیان نکرده بود و از جمله نامه‌هایش به آقای رئیس جمهور را منتشر می‌کند. 
   
  او از دهه 90 که کاخ سفید را ترک کرد در تلویزیون به کار پرداخت و هفت سال پیش آمریکا را ترک کرد و در رشته کارشناسی ارشد از مدرسه اقتصاد لندن فارغ التحصیل شد.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.