• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز / پسرها ۵۱ درصد، دخترها ۴۹ درصد
  کد خبر : 802330

  ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز / پسرها ۵۱ درصد، دخترها ۴۹ درصد

  ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز / پسرها ۵۱ درصد، دخترها ۴۹ درصدReviewed by Aryan on Sep 21Rating: رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس کشور تحصیل می‌کنند.  یوسف نوری، رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و…

  ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز / پسرها ۵۱ درصد، دخترها ۴۹ درصدReviewed by Aryan on Sep 21Rating:
  دانش‌آموز

  دانش‌آموز

  رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز در مدارس کشور تحصیل می‌کنند. 

  یوسف نوری، رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: هنوز تمام آمار دانش‌آموران وارد سامانه اینترنتی ثبت‌نام نشده است اما ثبت‌نام تمام دانش‌آموزان به پایان رسیده و تعداد دانش‌آموزان کشور 12 میلیون و 300 هزار نفر است. 

  وی به جزئیات آمار دانش‌آموزان اشاره کرد و ادامه داد: 6 میلیون و 700 هزار دانش‌آموزان ابتدایی داریم که از این تعداد حدود یک میلیون و 250 هزار دانش‌آموز در پایه اول ابتدایی درس می‌خوانند و یک میلیون و 80 هزار دانش‌آموز نیز در پایه ششم ابتدایی تحصیل خواهند کرد. 

  نوری درباره تعداد دانش‌آموزان سایر پایه‌های تحصیلی نیز گفت: امسال 2 میلیون و 200 هزار دانش‌آموز در مقطع راهنمایی و 3 میلیون و 300 هزار دانش‌آموز در مقطع متوسطه تحصیل می‌کنند. 

  وی با بیان اینکه در مجموع تعداد دانش‌آموزان پسر کمی بیشتر از دانش‌آموزان دختر است، اضافه کرد: دانش‌آموزان دختر 49 درصد و دانش‌آموزان پسر 51 درصد آمار دانش‌آموزان را به خود اختصاص داده‌اند. 

  رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش درباره دانش‌آموزان مدارس غیردولتی نیز گفت: هنوز آمار تمام این دانش‌آموزان وارد سامانه اینترنتی ثبت‌نام نشده است اما تعداد این دانش‌آموزان حدود 950 هزار نفر است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.