• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » زندگی بهتر » محدودیت هایمان را بشناسیم
  کد خبر : 800052

  محدودیت هایمان را بشناسیم

  محدودیت هایمان را بشناسیمReviewed by Farnaz on Sep 20Rating: ما انسان ها بی انتها و نامحدود به دنیا می آییم. اما وقتی بزرگ می شویم ممکن است به این نتیجه برسیم که محدودیتهایی وجود دارند که نمی گذارند به تعالی و تکامل ذهنی، احساسی یا روحی برسیم. اگر می گوییم حد و حدودی برای موفقیت…

  محدودیت هایمان را بشناسیمReviewed by Farnaz on Sep 20Rating:

  ما انسان ها بی انتها و نامحدود به دنیا می آییم. اما وقتی بزرگ می شویم ممکن است به این نتیجه برسیم که محدودیتهایی وجود دارند که نمی گذارند به تعالی و تکامل ذهنی، احساسی یا روحی برسیم.

  اگر می گوییم حد و حدودی برای موفقیت وجود ندارد، منظور این است که استعداد درونمان بی حد و اندازه است. بایستی از این استعداد خود پرده برداریم و به عظمت آن پی ببریم. باید توجه کنیم که هیچ کاری نیست که نتوانیم انجام دهیم، جایی نیست که نتوانیم به آن برسیم و چیزی نیست که نتوانیم داشته باشیم . همه چیز در دسترس ماست. محدودیت هایمان را بشناسیم، نه به این دلیل که آنها را رعایت کنیم بلکه به این دلیل که آنها را در هم بکوبیم.

  بسیاری از افراد همین را ثابت کرده اند. ثابت کرده اند که انسان می تواند هر کاری را که بخواهد انجام دهد. برادران رایت هواپیما اختراع کردند. این اختراع در شرایطی به دست آمد که شک و تردید فراوانی در آن وجود داشت. گاندی انقلابی را پایه ریزی کرد که بر زندگی میلیونها انسان تأثیر گذاشت.

  موفقیتها به طور حتم نباید اقداماتی قهرمانی باشند تا بتوانند بی انتهایی را اثبات کنند. گرفتن نمره ممتاز در درس دانشکده، یا حتی کوبیدن پرده آشپزخانه می تواند توانمند بودنمان را به نمایش بگذارد! مهم این است که باور کنیم می توانیم کاری انجام دهیم.

  شری کارتر اسکات

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.