• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » سریال مدیری بازهم متوقف شد
  کد خبر : 799461

  سریال مدیری بازهم متوقف شد

  سریال مدیری بازهم متوقف شد Reviewed by Farnaz on Sep 20Rating: در حالی که توزیع مجموعه «قهوه تلخ» برای چندمین بار متوقف شده و هنوز پایان‌بندی آن تصویربرداری نشده‌است، مدیرکل سابق همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش خانگی ارشاد می‌گويد: دیگر نمی‌توانیم با سازندگان این کار که در مرحله پایانی است، برخورد کنیم. به گزارش…

  سریال مدیری بازهم متوقف شد Reviewed by Farnaz on Sep 20Rating:

  در حالی که توزیع مجموعه «قهوه تلخ» برای چندمین بار متوقف شده و هنوز پایان‌بندی آن تصویربرداری نشده‌است، مدیرکل سابق همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش خانگی ارشاد می‌گويد: دیگر نمی‌توانیم با سازندگان این کار که در مرحله پایانی است، برخورد کنیم.

  32-02

  به گزارش خبرگزاری مهر، پس از توزیع قسمت 25 مجموعه «قهوه تلخ» به دلایلی پخش آن متوقف شد اما هشت ماه بعد پس از برطرف شدن مشکلات مجموعه، قسمت‌های بعدی روانه بازار شد و عوامل پروژه تصویربرداری قسمت‌های پایانی را آغاز کردند.

  این مجموعه طبق گفته کارگردان و تهیه‌کننده، باید در 37 قسمت به پایان می‌رسید اما حدود سه هفته پیش که قسمت 34 وارد شبکه خانگی شد، با وجود اینکه قرار بود هر هفته یک قسمت وارد بازار شود؛ مجددا توزیع مجموعه متوقف شد و دیگر خبری از ادامه تولید آن هم منتشر نشد.
  خبری از تهیه‌کنندگان نیست!

  این‌بار نیز الوند در ارتباط با توقف پخش مجموعه و سرانجام تصویربرداری قسمت آخر «قهوه تلخ» گفت: قسمت 35 و 36 آماده پخش است و حتی حدود نیمی از سكانس نهايي کار نیز تصویربرداری شده‌است. ما 10 روز برای گرفتن صحنه پایانی «قهوه تلخ» وقت لازم داریم اما متاسفانه هنوز خبری در ارتباط با ادامه مجموعه و گرفتن این صحنه‌ها از تهیه‌کنندگان کار (حمید و مجید آقا گلیان) نیست، وی افزود: هر چقدر هم به همراه دیگر عوامل پیگیر این موضوع می‌شویم به هیچ نتیجه مشخصی نمی‌رسیم. این در حالی است که آنها با عوامل نیز تسویه حساب نکرده‌اند و برای اینکه عوامل ضبط این صحنه‌ها را دوباره آغاز کنند، نیاز است که مبالغ تعیین شده و بدهی دوستان پرداخت شود.

  دیگر نمی‌توانیم با سازندگان برخورد کنیم
  سعید رجبی فروتن مدیرکل سابق همکاری‌های سمعی و بصری و نمایش خانگی معاونت سینمایی درباره شرایط این مجموعه به مهر گفت: قسمت 34 مدتی پیش وارد بازار شده است اما بیش از دو ماه است که تهیه‌کنندگان «قهوه تلخ» نسخه جدید را برای بازبینی به ارشاد ارائه نکرده‌اند؛ این اتفاق نشان می‌دهد که گویا پروژه متوقف است.

  وی که مدتی است سمت مدیریتی‌اش در ارشاد تغییر کرده، گفت: باید در همان ابتدا و زمانی که دوستان برای گرفتن مجوز اقدام می‌کنند، چنین مسائلی را به آنها گوشزد کنیم و حتی در بندهای شروط مجوز این مسائل قید شود. ما دیگر نمی‌توانیم با سازندگان این کار که در مرحله پایانی هستند، برخورد کنیم و فقط باید امیدوار باشیم که به زودی این بخش‌های پایانی «قهوه تلخ» روانه بازار شود. قطعا با سازندگان این مجموعه در ساخت کارهای آینده در شبکه خانگی برخورد خواهد شد.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.