• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » گوگل فیلم موهن که به حضرت محمد توهین شده است را حذف کرد
  کد خبر : 798395

  گوگل فیلم موهن که به حضرت محمد توهین شده است را حذف کرد

  گوگل فیلم موهن که به حضرت محمد توهین شده است را حذف کرد Reviewed by Aryan on Sep 20Rating: شرکت گوگل به دنبال افزایش اعتراض‌های مسلمانان در سراسر جهان نسبت به انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام (ص)، این بار دسترسی به فیلم توهین‌آمیز «بیگناهی مسلمانان» را در مالزی حذف کرد. به گزارش ایسنا، با…

  گوگل فیلم موهن که به حضرت محمد توهین شده است را حذف کرد Reviewed by Aryan on Sep 20Rating:

  شرکت گوگل به دنبال افزایش اعتراض‌های مسلمانان در سراسر جهان نسبت به انتشار فیلم موهن علیه پیامبر اسلام (ص)، این بار دسترسی به فیلم توهین‌آمیز «بیگناهی مسلمانان» را در مالزی حذف کرد.

  به گزارش ایسنا، با درخواست دولت مالزی مبنی بر حذف فیلم «بی‌گناهی مسلمانان» شرکت گوگل اعلام کرده است که دسترسی به این فیلم که خشم مسلمانان جهان را برانگیخته است در مالزی ممکن نیست.

  در این راستا سخنگوی یوتیوب که متعلق به شرکت گوگل است به خبرگزاری فرانسه گفت که محدودیت دسترسی به این فیلم آماتور و توهین آمیز آغاز شده است.

  وی تصریح کرد: وقتی فیلمی قوانین ما را نقض کند ما آن را حذف خواهیم کرد. وقتی ما فعالیت خود را در کشوری آغاز می‌کنیم و فیلمی بر اساس قوانین آن کشور ممنوع است ما نیز آن فیلم را حذف خواهیم کرد.

  این اقدام گوگل و یوتیوب پس از آن صورت می‌گیرد که کمیسیون اطلاعات و چندرسانه‌یی مالزی چند روز پیش از شرکت گوگل خواسته بود تا قسمت‌هایی از فیلم «بی‌گناهی مسلمانان» که در یوتیوب منتشر شده است را حذف کند.

  گوگل همچنین دسترسی به این فیلم را در کشورهای اندونزی، لیبی، مصر و هند محدود کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.