• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , فرهنگی و هنری , موسیقی » تعیین جایزه برای یافتن آدرس خواننده هتاك
  کد خبر : 797225

  تعیین جایزه برای یافتن آدرس خواننده هتاك

  تعیین جایزه برای یافتن آدرس خواننده هتاك Reviewed by Farnaz on Sep 19Rating: یک گروه فعالان دینی و فرهنگی برای آدرسی که به قتل شاهین نجفی، خواننده مرتد منجر شود 10 هزار دلار جایزه تعیین کرده اند.این گروه که نخواسته اند نامشان فاش شود برای کسی که آدرسی در اختیارشان قرار دهد که آن آدرس…

  تعیین جایزه برای یافتن آدرس خواننده هتاك Reviewed by Farnaz on Sep 19Rating:

  یک گروه فعالان دینی و فرهنگی برای آدرسی که به قتل شاهین نجفی، خواننده مرتد منجر شود 10 هزار دلار جایزه تعیین کرده اند.
  این گروه که نخواسته اند نامشان فاش شود برای کسی که آدرسی در اختیارشان قرار دهد که آن آدرس منجر به اجرای حکم در مورد شاهین نجفی شود این جایزه راتعیین کرده اند.
  به گفته این گروه تاکنون آدرس های متفاوتی برای محل اسکان شاهین نجفی مرتد به دست آنها رسیده اما یا اینکه صحیح نبوده و یا به علت تغییر مکان، موفق به اجرای حکم ارتداد وی نشده اند.
  این افراد خواسته اند تا هرکس آدرسی از خواننده مرتد دارد به ایمیل downwith.satan@yahoo.com  ارسال کند و پس از اجرای حکم شاهین نجفی توسط هر شخصی که این آدرس در اختیار وی قرار گیرد، با ایمیل وی تماس گرفته شده و پاداش به هر حسابی که وی معرفی کند واریز خواهد شد.
  گفتنی است شاهین نجفی خواننده ای است که چندی پیش با انتشار “آلبوم نقی” خشم پیروان ادیان توحیدی، بخصوص مسلمانان و شیعیان را برانگیخت و حکم ارتداد وی از سوی چند تن از مراجع عظام شیعیان صادر شد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.