• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » توضیحات تهمینه میلانی درباره عضویتش در فیسبوک + عکس
  کد خبر : 796390

  توضیحات تهمینه میلانی درباره عضویتش در فیسبوک + عکس

  توضیحات تهمینه میلانی درباره عضویتش در فیسبوک + عکس Reviewed by Farnaz on Sep 18Rating:  در حالی که چند ساعتی است تصویری منسوب به صفحه فیسبوک تهمینه میلانی کارگردان زن سینمای ایران در تعدادی رسانه افراطی منتشر شده است و همین تصویر بهانه ای شده برای توهین و تهدید نسبت به میلانی، میلانی در گفتگو با شبکه…

  توضیحات تهمینه میلانی درباره عضویتش در فیسبوک + عکس Reviewed by Farnaz on Sep 18Rating:

   در حالی که چند ساعتی است تصویری منسوب به صفحه فیسبوک تهمینه میلانی کارگردان زن سینمای ایران در تعدادی رسانه افراطی منتشر شده است و همین تصویر بهانه ای شده برای توهین و تهدید نسبت به میلانی، میلانی در گفتگو با شبکه ایران از این مساله سخن می گوید که اصلا روحش هم از چنین ماجرایی خبر ندارد. بخشهایی از گفته های میلانی را در ادامه می خوانید:

  واقعا باعث حیرت است

  من اصلا هیچ گاه عضو فیسبوک نبوده و نیستم که بخواهم از طریق آن مطلبی را منتشر کنم ضمن اینکه مگر آزار دارم به شخص یا اشخاصی توهین کنم. واثعا باعث حیرت است که گروهی در خلوت خود نشسته و با ساختن صفحه فیسبوک به نام من از این وسیله برای زیر سوال بردن شخصیت من استفاده می کنند.

  تصویر منسوب به صفحه فیسبوک میلانی که البته میلانی تعلق داشتن این صفحه به او را تکذیب کرده است

  اگر کارشان را اخلاقی می دانند به آن ادامه دهند

  متاسفانه این دفعه اول نیست که چنین اتفاقی می افتد و پیش از این هم دیده بودیم که یک سری از عکسهای خصوصی من منتشر شده بود و همین عکسها باعث ایجاد مجالی شد برای توهین به من. به آنها که جریان اخیر را برنامه ریزی کرده اند هم می گویم اگر کارشان را اخلاقی می دانند به آن ادامه دهند.

  به من تهمت این را می زنند که با سبزهای آلمان بوده

  من اصلا آدمی اهل توهین نیستم و محال است حتی آنهایی که به لحاظ اندیشه مخالف من هستند را مورد توهین قرار دهم. متاسفانه جریانی در سینما شکل گرفته که ابتدا دم از فحشا در سینما زده و بعد هم به من تهمت این را می زنند که با سبزهای آلمان بوده یا با بنیاد سوروس ارتباط دارم در صورتی که روح من هم از این ماجراها خبر ندارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • parisa

   salam dostan

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.