• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » آلوده‌ و پاك‌ترين استان‌های اينترنتی كدامند؟
  کد خبر : 795986

  آلوده‌ و پاك‌ترين استان‌های اينترنتی كدامند؟

  آلوده‌ و پاك‌ترين استان‌های اينترنتی كدامند؟ Reviewed by Farnaz on Sep 18Rating:  به نقل از ایسنا، براساس بررسي‌هاي صورت گرفته استان تهران با اختلافي فاحش نسبت به ساير شهرها در صدر جدول آلوده‌هاي اينترنتي قرار دارد و پس از آن مازندران و آذربايجان شرقي در رده‌هاي دوم و سوم اين جدول قرار مي‌گيرند و كردستان…

  آلوده‌ و پاك‌ترين استان‌های اينترنتی كدامند؟ Reviewed by Farnaz on Sep 18Rating:

   به نقل از ایسنا، براساس بررسي‌هاي صورت گرفته استان تهران با اختلافي فاحش نسبت به ساير شهرها در صدر جدول آلوده‌هاي اينترنتي قرار دارد و پس از آن مازندران و آذربايجان شرقي در رده‌هاي دوم و سوم اين جدول قرار مي‌گيرند و كردستان و اردبيل هم به طور مشترك عنوان پاك‌ترين شهر اينترنتي كشور را به خود اختصاص مي‌دهند.

  مركز متولي بررسي وضعيت اينترنت در استانها(ماهر) از نظر آلودگي به بدافزارها، بررسي‌هايي را هر ماه مبني بر ميزان گستره آلودگي به بدافزارها در استان‌هاي مختلف صورت مي‌دهد و تعداد آدرس‌هاي آلوده اينترنتي شناسايي و بر اين اساس شهرهاي پك و آلوده اعلام مي‌كند.

  طي مردادماه امسال شهر تهران با ۶۵ مورد، مازندران با ۲۹ مورد و‌‌ آذربايجان شرقي با ۱۵ آدرس آلوده سه استاني هستند كه عنوان آلوده‌ترين‌هاي اينترنتي را به خود اختصاص داده‌اند و پس از آن‌ها قم و كرمان به طور مشترك با ۱۴ سايت آلوده در رتبه بعدي قرار دارند.

  اصفهان، ايلام و كرمانشاه هر يك ۱۰ آدرس آلوده دارند و پس از آن‌ها آذربايجان غربي، بوشهر و خراسان رضوي با ۹ آدرس آلوده در رده بعدي آلوده‌هاي اينترنتي قرار دارند.

  كردستان و اردبيل هم با داشتن يك آدرس ارسال كننده به بدافزار به عنوان پاك‌ترين شهرهاي اينترنتي شناخته شده‌اند و پس از آن‌ها گيلان ، سيستان و بلوچستان و چهار محال و بختياري با داشتن دو آدرس ارسال كننده بدافزار به عنوان دومين شهرهاي پاك اينترنتي شناخته شده‌اند، سمنان نيز ۵ آدرس، همدان، كهگيلويه و بويراحمد، قزوين و البرز هر يك سه آدرس آلوده دارند و سمنان نيز ۵ آدرس و استان‌هاي مركزي، فارس و خوزستان نيز با داشتن هفت آدرس آلوده پنجمين استان‌هاي پاك كشور محسوب مي‌شوند.

  اما استان تهران كه طي ماه‌هاي اخير در اغلب موارد عنوان آلوده‌ترين استان اينترنتي كشور را به خود اختصاص داده در حالي مرداد ماه ۶۵ آدرس آلوده داشته كه اين تعداد تير ماه امسال ۴۱ و مرداد سال گذشته ۱۷۲ بوده است.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.