- ایران ویج - http://www.iranvij.ir -

قذافی چطور زنان را شكار مي‌کرد؟

قذافی چطور زنان را شكار مي‌کرد؟ Reviewed by Farnaz on Sep 18Rating:

 در اين كتاب با عنوان “شكارها در حرمسراي قذافي” آمده است كه قذافي دختران و زنان را در جشن‌ها، آرايشگاه‌ها و زندان شناسايي و انتخاب مي‌كرد. اين كتاب كه “شوك‌آور” توصيف شده توسط “آنيك كوجين” خبرنگار لوموند فرانسه نوشته شده است.

نويسنده در اين كتاب سوءاستفاده جنسي قذافي و قرباني شدن صدها نفر از زنان ليبي، آفريقا و اروپا را به دست او به تصوير كشيده است.

مردي كه هميشه به دفاع خود از زنان و حقوق آنها در جهان عرب و آفريقا افتخار مي‌كرد. در اين كتاب به زندگي زن جوان 22 ساله‌اي اشاره مي‌شود.

او هنگامي كه 15 ساله بود از طرف مدرسه براي تقديم دسته گل و خوش‌آمدگويي به قذافي در بازديد او از اين مدرسه انتخاب مي‌شود.

در روز بعد اين دختر توسط نيروهاي وابسته به قذافي ربوده مي‌شود و پس از مدتي اقامت در باب العزيز محل استقرار قذافي و ضرب و شتم و تجاوز جنسي به يكي از محافظان ديكتاتور تبديل مي‌شود.

زناني كه با نويسنده كتاب ملاقات كرده‌اند همگي از آسيب‌ها و مشكلات روحي رنج مي‌بردند. قذافي هر زني را كه دوست داشت و ميلش مي‌كشيد انتخاب و به محل اقامتش منتقل مي‌كرد.

نيروهاي ارتش و پليس ليبي، زنان را به زور از دانشگاه‌ها يا آرايشگاه‌ها به باب العزيزيه منتقل مي‌كردند تا زيرنظر پرستاران خارجي يعني گالينا، ايلينا يا كلوديا تحت آزمايش خون قرار بگيرند.