• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » مایلی کهن از خجالت رویانیان درآمد
  کد خبر : 794300

  مایلی کهن از خجالت رویانیان درآمد

  مایلی کهن از خجالت رویانیان درآمد Reviewed by Farnaz on Sep 17Rating: محمد مایلی‌کهن پس از تساوی بدون گل پرسپولیس برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران که از او خواستند در مورد بازی صحبت کند، گفت: من بازی ندیدم که بخواهم در موردش صحبت کنم. من تخصصی هم در فوتبال ندارم و اگر می‌خواهید در…

  مایلی کهن از خجالت رویانیان درآمد Reviewed by Farnaz on Sep 17Rating:

  محمد مایلی‌کهن پس از تساوی بدون گل پرسپولیس برابر نفت تهران در جمع خبرنگاران که از او خواستند در مورد بازی صحبت کند، گفت: من بازی ندیدم که بخواهم در موردش صحبت کنم. من تخصصی هم در فوتبال ندارم و اگر می‌خواهید در مورد سوخت صحبت کنم. وقتی جایگاه‌ها متفاوت باشد و هر کس در جایگاهش نباشد از این بهتر نمی‌شود.

   

  وی در مورد اینکه منظورش این است که محمد رویانیان اشتباهی به فوتبال آمده، گفت: شاید ما اشتباهی آمده‌ایم! پرسپولیسی که همیشه در میدان لرزه به اندام حریفان می‌انداخت کجاست؟ این تیم اکنون انگار در خانه حریف بازی می‌کرد. آیا دیدید که در این بازی پرسپولیس یک موقعیت خطرناک روی دروازه نفت ایجاد کند؟

  مایلی‌کهن در مورد اینکه مشکل پرسپولیس کجاست، گفت: مشکل یکی دو تا نیست. خود مربی هنوز‌شناختی از بازیکنانش ندارد. تا دقیقه ۵۷ ندیدم که بازیکنی گرم کند، در حالی‌که در فوتبال روز دنیا در نیمه دوم بازیکنان گرم می‌کنند زیرا هر لحظه ممکن است بازیکنی مصدوم شود. اگر دروغ می‌گویم فیلم بازی را ببینید.

  سرمربی سابق سایپا در مورد اینکه راهکارش برای پرسپولیس چیست، گفت: پرسپولیس ۴ بازیکن در نوک حمله دارد. قاضی، انصاری‌فرد، نوروزی و زاید اما آیا هافبکی دارد؟ ماهینی هم که در ذوب آهن خوب بود در پرسپولیس خراب شده است. درود به شرف تماشاگران زیرا پرسپولیس حتی یک موقعیت هم خلق نکرد.

  وی در مورد اینکه کریم انصاری‌فرد مهاجم ضعیفی است یا نه، گفت: او بازیکنی است که پاس مخصوص خودش را می‌خواهد. باید به این بازیکن پاس عمقی بدهید. او بازیکنی نیست که بخواهد در کار دفاعی شرکت کند. وقتی یک پاس مورد نظرش به او نمی‌رسد از کریم چه انتظاری دارید؟ من مربی این بازیکن بوده‌ام.

  مایلی‌کهن در مورد وضعیت پرسپولیس گفت: یک ماه پیش که استقلال با ملوان بازی داشت و پرسپولیس با داماش گفتم که به این پرسپولیس نمی‌توان امیدی داشت.

  وی در مورد اینکه رویانیان گفته مایلی‌کهن چشمش به دنبال نیمکت پرسپولیس است، گفت: هر تصوری می‌خواهد بکند، لابد من پرسپولیسی نیستم و رویانیان پرسپولیسی است.

  مایلی‌کهن در مورد اینکه به تغییر سرمربی اعتقاد دارد یا نه، گفت: اصلا آمدن این مربی اشتباه بود.

  سرمربی سابق تیم ملی در مورد وضعیت تیم ملی گفت: تیم ملی هم راه پرسپولیس را می‌رود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.