• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » اجازه حضور و بروز‌ هاشمي ‌را در انتخابات نمي‌دهند
  کد خبر : 793765

  اجازه حضور و بروز‌ هاشمي ‌را در انتخابات نمي‌دهند

  اجازه حضور و بروز‌ هاشمي ‌را در انتخابات نمي‌دهند Reviewed by Farnaz on Sep 17Rating: با حفظ حرمت ارزش‌ها و همه بزرگان نظام و حرکت در مسير چارچوب قانون اساسي ايفاي وظيفه و نقش کنيم و اين ايفاي نقش در دوران حاضر به منزله باز گرداندن اعتماد به مردم و زمينه سازي حضور گسترده مردم…

  اجازه حضور و بروز‌ هاشمي ‌را در انتخابات نمي‌دهند Reviewed by Farnaz on Sep 17Rating:

  با حفظ حرمت ارزش‌ها و همه بزرگان نظام و حرکت در مسير چارچوب قانون اساسي ايفاي وظيفه و نقش کنيم و اين ايفاي نقش در دوران حاضر به منزله باز گرداندن اعتماد به مردم و زمينه سازي حضور گسترده مردم در انتخابات است.
   
  محمد رضا تابش در گفت‌وگو با اعتدال، گفت: آقايان ناطق نوري و‌هاشمي‌رفسنجاني افرادي هستند که از حضور در عرصه سياسي کناره‌گيري کرده‌اند، همانطور که بسياري از اصلاح‌طلبان اين وضعيت را دارند؛ اينها دلبسته نظام و انقلاب‌اند، در دوران دفاع مقدس مشارکت داشته‌اند، در سازندگي کشور مشارکت داشته‌اند و مي‌بينند که کشور مانند مريض سرطاني که در حال آب شدن است، چيزي از آن باقي نمانده است و دل آنها مي‌سوزد.
   
  وي افزود: کساني که نام آقاي‌هاشمي‌رفسنجاني را براي ورود به انتخابات آورده‌اند، سعي مي‌کنند تا از همه قدرت و توان خود استفاده کنند تا کشور را از اين وضعيت نجات دهند؛ دلسوزان دنبال شخصيت‌هاي کاريزماتيکي و اجرايي مثل آقاي‌هاشمي‌رفسنجاني هستند و ايشان را مطرح مي‌کنند، در حالي که ممکن است اصلا خود آقايان مطلع نباشند.
   
  تابش گفت: با توجه به تحليل خودم و با توجه به سن، تيزهوشي و تيزبيني آقاي‌هاشمي‌و با رويکردي که مجموعه اي که خود را حاکميت تلقي مي‌کند، معتقدم اجازه حضور و بروز آقاي‌هاشمي‌و امثالهم را در انتخابات نمي‌دهند، همچنين پيش‌بيني مي‌کنم که ايشان شخصا در انتخابات حضور نخواهند يافت، اما ممکن است از کانديداهايي حمايت کنند که به زعم خودشان مي‌توانند کشور را از بحران خارج کنند.
   
  وي به عدم انجام اقدام اجرايي از سوي اصلاح‌طلبان براي انتخابات اشاره کرد و گفت: اصلاح‌طلبان کجا و با کدام اهرم حرکتي داشته باشند؟ آيا اصلاح‌طلبان حزب دارند؟ امنيت دارند؟ رسانه دارند؟ سايت دارند؟ با چه ابزاري؟ آيا مي‌توانند تجمع بيش از 5 نفر داشته باشند؟
   
  تابش گفت: اصلاح‌طلبان تنها منتظر چراغ سبز حاکميت هستند؛ چون احساس مي‌کنيم که کشور در وضعيت مخاطره آميزي قرار دارد، از خدا مي‌خواهيم تا زمينه اي فراهم شود تا با ميل و علاقه و با حفظ حرمت ارزش‌ها و همه بزرگان نظام و حرکت در مسير چارچوب قانون اساسي ايفاي وظيفه و نقش کنيم و اين ايفاي نقش در دوران حاضر به منزله باز گرداندن اعتماد به مردم و زمينه سازي حضور گسترده مردم در انتخابات است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.