• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » مردم سالاری: چرا پاک­ترین دولت تاریخ، تخلفات مالی عضوش را پیگیری نکرد؟
  کد خبر : 792267

  مردم سالاری: چرا پاک­ترین دولت تاریخ، تخلفات مالی عضوش را پیگیری نکرد؟

  مردم سالاری: چرا پاک­ترین دولت تاریخ، تخلفات مالی عضوش را پیگیری نکرد؟ Reviewed by Farnaz on Sep 16Rating: روزنامه مردم سالاری در سرمقاله خود با عنوان «پرهیز از صدور احکام کلی شبهه ناک» نوشت:* یکی از ویژگی‌های بارز مسئولان ارشد هر حکومتی در بیان،‌ پرهیز از صدور احکام کلی شبهه ناک و تنش زا است…

  مردم سالاری: چرا پاک­ترین دولت تاریخ، تخلفات مالی عضوش را پیگیری نکرد؟ Reviewed by Farnaz on Sep 16Rating:

  روزنامه مردم سالاری در سرمقاله خود با عنوان «پرهیز از صدور احکام کلی شبهه ناک» نوشت:
  * یکی از ویژگی‌های بارز مسئولان ارشد هر حکومتی در بیان،‌ پرهیز از صدور احکام کلی شبهه ناک و تنش زا است به همین علت با بررسی تمامی جوانب و با توجه به نیازها و فضای روحی و عاطفی و فکری جامعه،‌ مستدل و مستند سخن می‌‌گویند و بر موضوعات قابل طرح،‌وقوف کامل دارند؛ حتی شورایی رئوس موضوعات قابل گفتار را برای گوینده،‌ مشخص می‌کند و صلاح نمی‌داند که «فی‌البداهه» هرچه خواست بگوید چون «اول الفکر، آخرالعمل»
  *افتخار ما هم این است که دولت حاکم بر کشورمان،‌ پاک دست و پاک رفتار و پاک کیسه باشد و بر همین اساس هم از مردم رای اعتماد گرفته است و اگر غیر از این باشد،‌جای حسرت و تعجب دارد . به هر حال،‌ هنوز آن شوق مصاحبه رئیس جمهور که گفتند دولتشان پاکترین دولت است، در دلها بود و آن طنین گوش نواز از گوش‌ها نیفتاده بود که معاون اول ایشان در جشنواره‌های تعاونی برتر کشور،‌بدون ذکر نام شخصی خاص،‌ که البته خیلی زود مشخص شد وزیر اسبق کشور است،‌ از تخلف 21 میلیارد تومانی وی سخن گفت که با سود متعلق به آن 30 میلیارد تومان می‌‌شود !
  *نگارنده کاری ندارد که حقیقت ماجرا چیست اما باید پرسید چرا باید بعد از آن که وزیری از هیئت دولت بیرون رفت و ردای بازرسی از مجموعه‌‌ دولت را پوشید،‌ باید این گونه مورد طعن قرار بگیرد و آیا اگر از آن مجموعه، ‌رانده نمی‌شد،‌ این ماجرا مکتوم می‌‌ماند؟ آیا در این مدت،‌اقدام حقوقی و قانونی جهت استرداد آن مبلغ کلان ادعایی،‌ صورت گرفته است؟

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.