• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » لاریجانی، قالیباف و رضایی در کدام جبهه حاضر می شوند
  کد خبر : 791547

  لاریجانی، قالیباف و رضایی در کدام جبهه حاضر می شوند

  لاریجانی، قالیباف و رضایی در کدام جبهه حاضر می شوند Reviewed by Farnaz on Sep 16Rating: حسین کنعانی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه های جبهه ایستادگی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اظهار داشت: هفته گذشته جلسه شورای مرکزی جبهه برگزار و مقرر شد استانها، مصادیق انتخابات شوراها را بررسی و به…

  لاریجانی، قالیباف و رضایی در کدام جبهه حاضر می شوند Reviewed by Farnaz on Sep 16Rating:

  حسین کنعانی مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برنامه های جبهه ایستادگی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اظهار داشت: هفته گذشته جلسه شورای مرکزی جبهه برگزار و مقرر شد استانها، مصادیق انتخابات شوراها را بررسی و به شورای مرکزی ارائه دهند، همچنین تصمیم گرفتیم شاخص های نامزدهای ریاست جمهوری را دنبال و پیگیری کنیم.

  وی  با بیان اینکه “ایستادگی” در انتخابات ریاست جمهوری نگاه شخص محور به نامزدها ندارد بلکه مهم برای ما تیم و برنامه های آنان است گفت: نامزدهای ریاست جمهوری باید در انتخابات برنامه ها و کابینه پیشنهای خود را معرفی کنند تا احزاب، فعالان سیاسی و مردم بدانند که چه کسانی و با چه برنامه هایی وارد دولت یازدهم می شوند، از این رو جبهه ایستادگی به صورت جدی برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را بررسی و درباره آن اظهار نظرمی کند.

  وی اضافه کرد: از این رو می توان برنامه و تیم محوری را از دوشاخصه مهم جبهه ایستادگی برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.

  عضو شورای عالی جبهه ایستادگی در عین حال افزود: معتقدیم یکی از مصادیق  مهم در انتخابات ریاست جمهوری، اقتصاد مقاومتی است و جبهه ایستادگی این موضوع را به صورت جدی دنبال می کند و بر این باور است که نامزدهای انتخابات باید توجه ویژه ای به اقتصاد مقاومتی داشته باشند و آن را بعنوان برنامه مهم در نظر بگیرند.

  دبیر سیاسی جبهه ایستادگی در ادامه از حضور کاندیداهای احتمالی ریاست جمهوری در تشکل سیاسی متوعش خبر داد و گفت: درصدد هستیم از کاندیداهای احتمالی دعوت کنیم تا با حضور در جبهه ایستادگی به تشریح برنامه ها و اهداف خود برای حضور در انتخابات بپردازند.

  وی در پاسخ به این سوال که این دعوت چه زمانی صورت می گیرد و از چه کسانی دعوت می کنید تا در نشست جبهه ایستادگی حضور یابند؟ گفت: فعلا در حال هماهنگی های اولیه برای انجام این دیدارها هستیم و نمی توان زمانی قطعی را اعلام کرد، ضمن آنکه از محسن رضایی، محمد باقر قالیباف،علی لاریجانی، مصطفی پورمحمدی و منوچهر متکی دعوت کرده‌ایم تا در نشست  جبهه ایستادگی شرکت کنند.

  کنعانی مقدم درباره اینکه آیا با نامزدهای اطلاح طلب نیز دیدار می کنید و اینکه با نامزدی هاشمی رفسنجانی موافق هستید یانه؟ تصریح کرد: بنای دعوت و یا دیدار با نامزدهای اصلاح طلب را نداریم و فقط می خواهیم با چهره های شاخص اصولگرا که بعنوان اصولگرایان منتقد شناخته می شوند دیدار کنیم. درباره هاشمی رفسنجانی هم باید بگویم وی در انتخابات آینده نقش تاثیرگذاری را ایفا خواهد کرد اما نامزد انتخابات نخواهد شد و ما فقط درباره نامزدهای قطعی تصمیم گیری می کنیم.

  دبیر سیاسی جبهه ایستادگی در پاسخ به این سوال که گفته می شود حمایت جبهه ایستادگی از کاندیداتوری محسن رضایی قطعی شده است و نامزد مورد حمایت این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری رضایی است اظهار داشت: این جبهه از وی نیز دعوت کرده است تا به تشریح برنامه های خود بپردازد، البته نباید جبهه ایستادگی را به نام رضایی گره زد، وی بعنوان نامزد احتمالی شناخته می شود و ما برنامه ها و تیم پیشنهادی رضایی را همچون نامزدهای دیگر  بررسی می کنیم.

  این فعال سیاسی در خصوص برنامه های جبهه ایستادگی برای انتخابات شوراها  هم گفت: موضوع انتخابات شوراها را به استانها واگذار کردیم، چرا این انتخابات در اصل محلی است و خود استانها می توانند به جمع بندی خوبی درباره انتخابات شوراها برسند،ما فقط تصمیم گیری نهای را اتخاذ می کنیم.

  وی اعلام کرد: برخی از اعضای شورای مرکزی جبهه ایستادگی در این دوره، کاندیدای انتخابات شوراها از حوزه انتخابیه تهران خواهند شد و این نشان دهنده آن است که این جبهه اهمیت ویژه ای به شوراها قائل است.

  کنعانی همچنین از نام بردن اعضای شورای مرکزی جبهه ایستادگی که بنای شرکت در انتخابات شوراها را دارند خودداری کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.