• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » اعتیاد آورترین ماده مخدر جدید چیست؟
  کد خبر : 788611

  اعتیاد آورترین ماده مخدر جدید چیست؟

  اعتیاد آورترین ماده مخدر جدید چیست؟ Reviewed by Farnaz on Sep 14Rating: دكتر فيروزه جعفري در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: گزارشات تاكنون تكذيب كرده‌اند كه مخدر “كروكوديل” در سطح گسترده در كشور وجود داشته باشد. وي افزود: اطلاعات تا امروز نشان دهنده آن هستند كه هنوز ماده‌اي جديدتر، قوي‌تر و اعتيادآورتر از شيشه و متامفتامين…

  اعتیاد آورترین ماده مخدر جدید چیست؟ Reviewed by Farnaz on Sep 14Rating:

  دكتر فيروزه جعفري در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: گزارشات تاكنون تكذيب كرده‌اند كه مخدر “كروكوديل” در سطح گسترده در كشور وجود داشته باشد.

  وي افزود: اطلاعات تا امروز نشان دهنده آن هستند كه هنوز ماده‌اي جديدتر، قوي‌تر و اعتيادآورتر از شيشه و متامفتامين نداريم.

  رييس اداره پيشگيري، درمان و كاهش آسيب وزارت بهداشت گفت: هرازگاهي خبري مطرح مي‌شود و اسم عجيب وغريبي را به عنوان مخدر جديد عنوان مي‌كنند؛ در حالي كه به نظر نمي‌رسد اين چنين باشد؛ چرا كه در تهيه چنين موادي ممكن است انواع افزودني‌ها نظير خاكستر، آهك و … به كار گرفته شود كه قطعا عوارض بيشتري خواهند داشت در حالي كه ماده اوليه آن مخدر، همان متامفتامين است.

  وي افزود: بر اين اساس به دنبال اين افزودني‌ها، ممكن است تصور شود ماده مخدر جديدتري آمده كه خطرناك‌تر است؛ در حالي كه به نظر نمي‌رسد اصل آن ماده چيز جديدي داشته باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.