• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار » سر قطع شده خانم هنرپیشه در کانال آب !
  کد خبر : 787079

  سر قطع شده خانم هنرپیشه در کانال آب !

  سر قطع شده خانم هنرپیشه در کانال آب !Reviewed by Farnaz on Sep 12Rating: سر قطع شده یک هنرپیشه مشهور انگلیسی که 7 ماه پیش به قتل رسیده بود در یک کانال آب پیدا شد. حدود 7 ماه پیش بدن بدون سر این خانم هنرپیشه 29 ساله در حالیکه روی سطح آب کانال در لندن…

  سر قطع شده خانم هنرپیشه در کانال آب !Reviewed by Farnaz on Sep 12Rating:

  سر قطع شده یک هنرپیشه مشهور انگلیسی که 7 ماه پیش به قتل رسیده بود در یک کانال آب پیدا شد.

  حدود 7 ماه پیش بدن بدون سر این خانم هنرپیشه 29 ساله در حالیکه روی سطح آب کانال در لندن شناور بود پیدا شد.و اخیرا هم یک سر بریده شده در مجرای این کانال یافت شد که احتمال میرود متعلق به مقتول باشد. البته پلیس در این مورد شک دارد و اعلام کرده است نتیجه قطعی بعد از آزمایشات پزشکی اعلام خواهد شد.
  این خانم هنرپیشه درست در روز افتتاح بیمارستان سلطنتی در لندن و بعد از حضور در آن مراسم مفقود شد و چند روز بعد بدن بدون سر او در یک کانال آب پیدا شد.
  یک رهگذر متوجه یک جسم شناور مرموز روی آب شد و با پلیس تماس گرفت و با شناسایی خالکوبی روی بدن جنازه و این خانم مشخص شد که بدن بدون سر متعلق به اوست. علت قتل و یا قاتل وی هنوز پیدا نشده است و برادرش در حال انجام مراحل اداری برای گشایش پرونده او در دادگاه است.


  او به همراه مادر مریض و برادرش زندگی میکرده است و بعد از گم شدنش تمام دوستان و آشنایان به دنبال او همه جای لندن را جستجو کرده بودند. وی در چندین قسمت از یک سریال پر طرفدار نیز ایفای نقش کرده بود و همین امر سبب شهرت او شده بود.

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.