• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » خبرنگاران اینگونه حال بازیکنان میلیاردی را گرفتند
  کد خبر : 786514

  خبرنگاران اینگونه حال بازیکنان میلیاردی را گرفتند

  خبرنگاران اینگونه حال بازیکنان میلیاردی را گرفتند Reviewed by Farnaz on Sep 12Rating:  پس از آنكه تيم ملي ايران در سومين گام در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني با شكست برابر لبنان اميدهايش را براي حضور در برزيل كم‌رنگ كرد، رسانه‌هاي نوشتاري از جمله خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها با خودداري از حضور در ميكسد زون (مكان گفت‌وگوي…

  خبرنگاران اینگونه حال بازیکنان میلیاردی را گرفتند Reviewed by Farnaz on Sep 12Rating:

   پس از آنكه تيم ملي ايران در سومين گام در رقابت‌هاي انتخابي جام جهاني با شكست برابر لبنان اميدهايش را براي حضور در برزيل كم‌رنگ كرد، رسانه‌هاي نوشتاري از جمله خبرگزاري‌ها و روزنامه‌ها با خودداري از حضور در ميكسد زون (مكان گفت‌وگوي بازيكنان با خبرنگاران) از انجام گفت‌وگو با بازيكنان تيم ملي فوتبال خودداري كردند.

  اين تصميم در حالي گرفته شد كه بازيكنان تيم ملي فوتبال ايران در اردوي مجارستان در حركتي عجيب با امضاي طوماري عليه رسانه‌ها، از گفت‌وگو با رسانه‌هاي گروهي خودداري كرده و به قول خود “رسانه‌ها را كه محتاج انتشار گفت‌وگوهايشان هستند” را تحريم كردند.

  ملي‌پوشان تيم ملي فوتبال كه به خاطر قراردادهاي چند صد ميليوني و حتي ميلياردي‌شان زير فشار انتقاد رسانه‌ها و مقايسه‌شان با قهرمانان المپيك و پارالمپيك بودند، مدعي هستند كه رسانه‌ها براي زنده بودن به انتشار گفت‌وگويشان با رسانه‌ها نياز دارند و اگر رسانه‌ها به رشته‌هاي ديگر بپردازند و فوتبال را با تمام حاشيه‌هايش كنار بگذارند، رجوع مخاطبان به رسانه‌ها كم مي‌شود و مردم ديگر علاقه‌اي به مراجعه به خبرگزاري‌ها و روزنامه‌هاي كشور ندارند.

  آنها به همین دلیل در این مدت حاضر به گفت و گو با رسانه ها نشدند اما اکنون که اولین شکست تاریخ ایران مقابل لبنان رقم خورد رسانه ها اعلام کردند با ورزشکارانی صحبت می کنند که برای ایران افتخار آفرینی می کنند و به رسانه ها که نماینده مردم هستند احترام می گذارند. به همین دلیل خبرنگارانی که از ایران برای پوشش خبری بازی به لبنان رفتند پس از بازی سراغ بازیکنان نرفتند و از حضور در منطقه ویژه مصاحبه با بازیکنان خودداری کردند.

  بازیکنان پس از بازی ها به منطقه میکسد زون می روند و به مصاحبه می پردازند اما خبرنگاران ایرانی از مصاحبه با بازیکنان تیم ملی خودداری کردند تا بازیکنان فعلا سرگرم دریافت مبالغ میلیاردی خود باشند.

  با اين حال پس از موفقيت بزرگ ورزش ايران در بازي‌هاي لندن و كسب مقام‌هاي يازدهم در پارالمپيك و هفدهم در المپيك، به نظر مي‌رسد رسانه‌ها اين بار قصد دارند به جاي برجسته‌سازي بازيكناني كه سال‌ها از ارائه نمايش خوب‌شان در ميادين قاره‌اي و جهاني مي‌گذرد، به قهرماناني بيشتر بپردازند كه با حداقل امكانات و پول افتخارات بزرگي را براي مردم ايران رقم مي‌زنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.