• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » حضور معتمدآریا در رختکن تیم ملی
  کد خبر : 786483

  حضور معتمدآریا در رختکن تیم ملی

  حضور معتمدآریا در رختکن تیم ملی Reviewed by Farnaz on Sep 12Rating: اولین باخت تاریخ تیم ملی فوتبال ایران در مقابل لبنان، با حاشیه هایی همراه بود، به ویژه آنجا كه یكی از تماشاگران لبنانی با زبان فارسی خطاب به بازیكنان تیم ملی كشورمان گفت: ‘به جهنم خوش آمدید’ چرا كه امروز این ورزشگاه جهنمی…

  حضور معتمدآریا در رختکن تیم ملی Reviewed by Farnaz on Sep 12Rating:

  اولین باخت تاریخ تیم ملی فوتبال ایران در مقابل لبنان، با حاشیه هایی همراه بود، به ویژه آنجا كه یكی از تماشاگران لبنانی با زبان فارسی خطاب به بازیكنان تیم ملی كشورمان گفت: ‘به جهنم خوش آمدید’ چرا كه امروز این ورزشگاه جهنمی برایتان خواهد بود. 

  به گزارش ایرنا، تماشاگران لبنانی همزمان با تشویق تیم ملی خود بازیكنان ایرانی را هم تشویق كردند و با عبارت ‘خوش آمدید’ كه از زمان سفر رییس جمهوری در میان لبنانی ها رایج شده بازیكنان ما را تشویق كردند.

  ** ایرانیان حاضر در استادیوم كه بسیاری از آنها از نقاط دوری برای تشویق تیم ملی به بیروت آمده بودند، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاكید كردند كه بازیكنان فوتباال شیرینی موفقیت های ورزشكاران المپیك و پارالمپیك را به كام مردم ایران تلخ كردند.

  ** بازیكنان تیم لبنان پس از پیروزی مقابل تیم ایران كه آن را بسیار دور از دسترس می دیدند، با درآوردن پیراهن های خود و پوشیدن پرجم لبنان در استادیوم دور افتخار زدند.

  ** پیروزی تیم ملی فوتبال لبنان در برابر تیم ملی فوتبال ایران، موجی از شادی را در میان مردم لبنان و به ویژه هواداران فوتبال در بیروت وجود آورد و مردم سوار بر ماشین ها و روشن كردن چراغ ها، احساس شادمانی خود را ابراز كردند.

  ** نورافكن های استادیوم به رغم مشكل برق لبنان از دقیقه 57 بازی روشن شده و بر خلاف بازی لبنان و استرالیا كه چهار دقیقه انجام بازی را با وقفه ایجاد كرده بود تا پایان بازی به خوبی كار كرد.

  ** فاطمه معتمدآریا بازیگر سینمای كشورمان كه برای ساخت سریالی در جنوب لبنان مشغول فعالیت است نیز همراه با عوامل فیلم برای تشویق تیم ملی به استادیوم آمده بود و در پایان تلاش داشت به رختكن بازیكنان داخل شود و از آنها تشكر كند.

  وی كه اصرار داشت هر طور شده علی كریمی را دیده و به وی خسته نباشید بگوید، می گفت: قرار نیست تیم ما همیشه برنده باشد ؛ تیم ما خوب بازی كرد.

  ** ولید اسماعیل بازیكن تیم لبنان در گفت و گو با ایرنا، تیم ایران را غنی از بازیكنان بزرگ دانست و اظهار داشت: نمی دانم چرا امروز هیچ چیز از تیم ملی ایران مشاهده نكردیم.

  ** دروازه بان تیم ملی لبنان كه به عنوان بهترین بازیكن شناخته شد، نیز تاكید كرد: ایران فرصت های زیادی برای باز كردن دروازه ما داشت اما من یك تنه مقابل این حملات ایستادگی كردم و این برد شیرین را به مردم كشورم هدیه می كنم.

  ** محمود علی دیگر بازیكن تیم لبنان نیز اظهار داشت: بعد از شش ماه تمرین توانستیم در ورزشگاه بیروت یكی از بزرگترین تیم های آسیا را به زانو درآوریم و این هدیه امروز جوانان لبنانی به ملت مقاوم این كشور است.

  وی تاكید كرد: تیم ایران خیلی قوی و دارای مربی حرفه ای بود و گرفتن امتیاز از این تیم برای ما یك آرزو بود كه محقق شد.

  ** بلال نجارین بازیكن دیگر تیم لبنان، تیم كشورش را بهتر از ایران خواند و گفت : امروز مانع بزرگی را از سر راه خود برای صعود به جام جهانی برداشتیم.

  وی افزود: امروز تیم ایران خوب بازی نكرد و ما یكی از پیروزی های بزرگ تاریخ فوتبال لبنان را تجربه كردیم.

  ** یوسف محمد بازیكن شماره 3 تیم لبنان هم تیم ایران را دارای بازی با سطح بالا دانست كه امروز به دیوار بسته دفاعی لبنان خورد.

  وی گفت: روحیه ای كه امروز در بازیكنان لبنان برای پیروزی برابر ایران شاهد بودیم، اصلا در بازیكنان ایرانی وجود نداشت.

  ** ‘بوكر’ سرمربی تیم ملی فوتبال لبنان بعد از برد تیمش در برابر ایران، در مصاحبه ای مطبوعاتی گفت: ایران خوب بازی كرد اما باخت، چون ما مستحق برد بودیم.

  ** نشست خبری ‘كارلوس كی روش’ در پایان دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و لبنان با تنش و درگیری لفظی همراه شد. در این نشست خبری، كی روش عنوان كرد لبنانی ها در این دیدار اتلاف وقت می كردند كه در این لحظه یكی از خبرنگاران لبنانی به انگلیسی كلمه ای نامناسب را به كار برد. پس از این اتفاق، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با ناراحتی قصد ترك نشست خبری را داشت و حتی خبرنگاران ایرانی نیز قصد رفتن از محل نشست را داشتند كه با اصرار حاضران، این جلسه ادامه یافت.

  ** دبیركل فدراسیون فوتبال، خبرنگارانی را كه قصد مصاحبه با وی در خصوص تیم ملی فوتبال ایران را داشتند، پس زد تا بی احترامی به اصحاب رسانه از بازیكنان به مسوولان فدراسیون فوتبال نیز كشیده شود.

  ** خبرنگاران ایرانی اعزامی به لبنان دراقدامی تلافی جویانه به مصاحبه نكردن بازیكنان با خبرنگاران،‌ از انجام مصاحبه با آنان پس از بازی با لبنان خودداری كردند. عملكرد ضعیف بازیكنان تیم ملی فوتبال ایران یكی دیگر از دلایل این اقدام تلافی جویانه خبرنگاران ایرانی بود.

  ** سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از بازی ضعیف تیم ملی كشورمان برابر لبنان در كنفرانس خبری ادعا كرد كه تیمش بازی خوبی انجام داده و مستحق این شكست نبود.

  ** سفیرایران در لبنان، وزیر ورزش و جوانان لبنان، مهدی محمد نبی دبیر كل فدراسیون فوتبال ایران و هادی آیت الهی نایب رییس فدراسیون در جایگاه ویژه ورزشگاه حضور داشتند.

  **دبیركل ونایب رییس فدراسیون فوتبال ایران كه ازنزدیك شاهدبازی تیم كشورمان مقابل لبنان بودند پس ازبه ثمر رسیدن گل لبنان در نیمه اول برابر ایران افسوس خوردند؛ این گل اولین گل تیم ملی فوتبال لبنان به ایران در تاریخ دیدار دو تیم بود. تیم لبنان پس از هفت بازی برای نخستین باربود كه موفق به گل زنی در برابر ایران شد.

  ** حدود 10 هزار تماشاگر لبنانی و دو هزار تماشاگر طرفدار تیم ایران از نزدیك شاهد این مسابقه بودند.

  ** طرفداران لبنان كه باور نداشتند تیمشان گل برتری را به ایران بزند، پس از گل به صورت یكپارچه به تشویق تیم ملی كشور خود پرداختند و حتی شعار جدیدی مبنی بر اینكه تیم ملی ایران به جهنم آمده است را سر دادند.

  ** دو هزار تماشاگر ایرانی كه برخی از آنان حتی نمی توانند به فارسی روان صحبت كنند و دورگه هستند، با وجود گلی كه ایران دریافت كرد، تا دقیقه 80 بازی به تشویق بی امان ورزشكاران كشورمان برداختند.لیدرهای ایرانی نقش بسزایی در تشویق تماشاگران ایرانی در این ورزشگاه داشتند.

  ** حق پخش انحصاری این دیدار به شبكه الجزیره عربی داده شده بود و به همین خاطر دوربین های صدا وسیما كشورمان به ورزشگاه راه داده نشد.

  ** لبنانی ها با شعار علی علی لبیك یا حسین به تشویق بازیكنان خود پرداختند. تعدادی برچم های حزب الله و جنبش امل – از جریان های شیعی لبنان – در ورزشگاه به چشم می خورد.

  ** در آغاز نیمه دوم، ‘كارلوس كی روش’ تغییراتی را درتركیب تیم ملی ایران به وجود آورد و ‘ احسان حاج صفی’ و ‘محمدقاضی’ را جایگزین ‘پژمان نوری’ و ‘كریم انصاری فرد’ كرد تا شاید روند بازی ایران شرایط بهتری پیدا كند.

  در ادامه نیمه دوم تغییرات به وجود آمده در تركیب تیم ملی ایران نیز ثمری نداشت و ارسال های بلند هافبك های كشورمان، خطری برای دروازه لبنان ایجاد نمی كرد.

  ** در پایان دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان عباس حسن دروازه‌بان تیم ملی فوتبال لبنان به عنوان بهترین بازیكن این دیدار انتخاب شد.

  ** ملی پوشان ایران كه در دو دیدار ابتدایی خود در مرحله مقدماتی نیز نمایش خوبی نداشتند، در دیدار برابر لبنان هم بدون برنامه نشان دادند تا علاقه مندان به فوتبال نگران شرایط این تیم برای رسیدن به جام جهانی باشند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.