• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » لاریجانی داماد ناخلفی است!
  کد خبر : 78505

  لاریجانی داماد ناخلفی است!

  لاریجانی داماد ناخلفی است!Reviewed by Aryan on Nov 2Rating: مهر : علی مطهری در جلسه بررسی استعفای خود، گفت: نمی‌توان گفت چون فردی تعدادی پرونده زیر بغل دارد و جسارت لازم را هم دارد همه باید مطابق میل او رفتار کنیم تا دوره اش به سر رسد. بارها آنچه را که مخالفان طرح سئوال از…

  لاریجانی داماد ناخلفی است!Reviewed by Aryan on Nov 2Rating:

  مهر : علی مطهری در جلسه بررسی استعفای خود، گفت:

  نمی‌توان گفت چون فردی تعدادی پرونده زیر بغل دارد و جسارت لازم را هم دارد همه باید مطابق میل او رفتار کنیم تا دوره اش به سر رسد.

  بارها آنچه را که مخالفان طرح سئوال از رئیس جمهور به عنوان دلایل خود برای عدم طرح سئوال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس مطرح می کردند در ذهن خود مرور کردم اما قانع نشدم. آنها بیداری اسلامی در منطقه، خوشحالی بی بی سی و صدای آمریکا از طرح سئوال از رئیس جمهور، تحریم و اینکه از خاتمی سئوالی از صحن علنی مجلس پرسیده نشده بود را به عنوان دلایلی برای مخالفت خود مطرح می کردند.

  با سئوال از رئیس جمهور چه اتفاقی قرار بود در کشور رخ دهد که معاونان پارلمانی وزرا و معاون پارلمانی رئیس جمهور از یک طرف و هیئت رئیسه از طرف دیگر مانند دو تیغه قیچی به طراحان سئوال فشار می آوردند؟

       هیئت رئیسه قرار بود سئوالات مطرح شده از رئیس جمهور را به کمیسیون ها ارائه دهد تا کمیسیون ها با حضور نمایندگان رئیس جمهور آن را بررسی کنند و در صورت عدم اقناع نظرات سئوال در صحن مطرح شود.

  احمدی نژاد خدمات زیادی همراه با خطاهای زیادی داشته است و خوب است کسانی که افراط کرده اند و کتاب احمدی نژاد معجزه هزاره سوم را نوشتند امروز کتاب خدمت ها و خطاهای احمدی نژاد را بنویسند.

  اگر آقای لاریجانی که داماد ما هم هست در جایگاه ریاست جمهوری چنین خطاهایی را انجام می داد من از ایشان هم سئوال می کردم.

  لاریجانی داماد ناخلفی است چون با طرح سئوال همراهی نکرد.

  اگر هیئت رئیسه از همان ابتدا طرح سئوال از رئیس جمهور را به جریان می انداخت مسئله پس گرفتن امضاها پیش نمی آمد چون وقتی نمایندگان می بینند هیئت رئیسه در مورد طرح سئوال مردد است امضاهای خود را پس می گیرند.

  اظهارات احمدی نژاد مبنی بر اینکه مجلس در راس امور نیست و یا انتقاد وی از مجریان قانون حجاب و عفاف و عدم اجرای دقیق قانون هدفمند کردن یارانه ها و نپرداختن بخش صنعت و کشاورزی از این قانون از علل مهم طرح سئوال از رئیس جمهور بود.

      تایید اظهارات منحرفانه مشایی مبنی بر قرار دادن مکتب ایرانی در مقابل مکتب اسلام، عزل متکی در زمان ماموریت به سنگال، معرفی وزیر ورزش و جوانان پس از گذشت 5 ماه از ابلاغ قانون تشکیل وزارت ورزش و جوانان و در پایان مقاومت 11 روزه رئیس جمهور در مقابل حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب مبنی بر ابقای وزیر اطلاعات از دلایل مهم نمایندگان برای طرح سئوال از رئیس جمهور بود.

  تصور برخی از اصل ولایت فقیه مضحک است و خیال می کنند ولی فقیه تکالیف را از گردن ما ساقط می کند.

  خودداری هیئت رئیسه در به جریان انداختن طرح سئوال از رئیس جمهور ارتباطی به رهبری ندارد و تنها این احتمال باقی می ماند که ترس از بیان مطالبی که در مناظرات انتخاباتی رخ داد عامل عزم هیئت رئیسه در عدم به جریان افتادن طرح این سئوال است.

  البته این دلیل درست نیست. نمی توان گفت چون فردی تعدادی پرونده زیر بغل دارد و جسارت لازم را هم دارد همه باید مطابق میل او رفتار کنیم تا دوره اش به سر رسد. ضمن اینکه این امر منحصر به تریبون مجلس نیست و رئیس جمهور محترم در هر هفته بارها فرصت بیان آنچه که مایل است به گوش ملت برسد دارد.

  کسانی که به دنبال سپر قرار دادن رهبری در مقابل مجلس هستند عافیت طلب و خودخواه هستند.

  وقتی فردی به عنوان رئیس جمهور با رای بالا انتخاب می شود فکر می کند می تواند مسیر فرهنگ، اقتصاد و سیاست خارجی را عوض کند در حالیکه رئیس جمهور یک مجری است و باید سیاست های کلان را اجرا کند.

  هیئت رئیسه روز یکشنبه اعلام کرد که سئوالات به کمیسیون ها ارجاع می شود اما اقدامی نشد استعفای من به معنای مختومه شدن طرح سئوال از رئیس جمهور نیست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.