• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » تجاوز به همسر، انگيزه‌ای برای قتل
  کد خبر : 78458

  تجاوز به همسر، انگيزه‌ای برای قتل

  تجاوز به همسر، انگيزه‌ای برای قتلReviewed by Aryan on Nov 2Rating: بابك متهم رديف اول پرونده ديروز در جلسه محاكمه بعد از اينكه منكر قتل شد گفت متهمان ديگر به شيشه معتاد هستند و دچار توهم شده‌اند و اعترافات‌شان عليه او درست نيست. ماموران پليس 14 خرداد سال 86 باخبر شدند مردي به نام حميد…

  تجاوز به همسر، انگيزه‌ای برای قتلReviewed by Aryan on Nov 2Rating:

  بابك متهم رديف اول پرونده ديروز در جلسه محاكمه بعد از اينكه منكر قتل شد گفت متهمان ديگر به شيشه معتاد هستند و دچار توهم شده‌اند و اعترافات‌شان عليه او درست نيست.

  ماموران پليس 14 خرداد سال 86 باخبر شدند مردي به نام حميد مفقود شده است. زماني كه ماموران تحقيقات خود را آغاز كردند مشخص شد حميد به قتل رسيده و جسدش به آتش كشيده‌ شده‌ است. بعد از آنكه هويت جسد از سوي خانواده حميد مورد تاييد قرار گرفت تحقيقات براي پيدا كردن عامل يا عاملان قتل آغاز شد و ماموران فهميدند مقتول روز حادثه با دو نفر از اقوامش به نام‌هاي بابك و شريف از خانه خارج شده‌ بود.
  يكي از اعضاي خانواده حميد به ماموران گفت قرار بود آنها به يك ميهماني در كرج بروند و شريف و بابك او را به اين بهانه با خود بردند. پليس در گام بعدي شريف و بابك را بازداشت كرد و آنها را مورد بازجويي قرار داد. متهمان قتل را قبول و عنوان كردند انگيزه‌ آنها مسايل ناموسي بود.
  بابك در بازجويي‌ها گفت: اولين شب عروسي‌ام متوجه شدم همسرم قبل از ازدواج با فردي رابطه داشته وقتي از او پرسيدم چرا قبلا اين موضوع را به من نگفته بودي گريه كرد و جواب داد نمي‌توانست اين موضوع را به كسي بگويد. همسرم به من گفت وقتي كه دختري نوجوان بود حميد او را ربود و مورد آزار جنسي قرار داد. بابك ادامه ‌داد: موضوع را با شريف، برادرزنم، در ميان گذاشتم و براي قتل حميد نقشه كشيديم. بعد در راه دو نفر ديگر به نام‌هاي وحيد و سعيد را هم سوار ماشين كرديم و نقشه‌مان را به اجرا درآورديم. با توجه به اين اعترافات ساير متهمان هم بازداشت شدند و به جرم‌شان اعتراف كردند. كيفرخواست عليه متهمان صادر شد و آنها براي محاكمه به شعبه 71 دادگاه كيفري ‌استان تهران معرفي ‌شدند. سيدرضايي، نماينده ‌دادستان روز گذشته در ابتداي جلسه محاكمه اين متهمان در برابر قضات حاضر شد و ضمن خواندن كيفرخواست براي هر چهار متهم درخواست مجازات كرد. در ادامه اولياي دم نيز خواسته‌شان را قصاص بابك و شريف اعلام كردند. سپس بابك- متهم رديف اول- در جايگاه حاضر شد. او گفت: اتهام را قبول ندارم. من اصلا در قتل شركت نداشتم و چون برادر همسرم دروغ گفت من هم مجبور شدم به دروغ اعتراف كنم. شريف و متهمان ديگر همگي به شيشه اعتياد دارند و من اصلا نمي‌دانم چرا اين حرف‌ها را مي‌زنند شايد به اين خاطر است كه دچار توهم هستند. در ادامه شريف- متهم 20ساله – از خودش دفاع كرد و گفت: من اتهامم را قبول دارم و با بابك دست به قتل زدم. او ادامه داد: مدتي قبل از حادثه بابك گفت حميد خواهرت را مورد آزار جنسي قرار داده ‌است. من خيلي ناراحت بودم و نمي‌دانستم بايد چه كنم. بابك هم مرتب مي‌گفت تو آدم بي‌غيرتي هستي و كسي را كه به خواهرت تجاوز كرده ‌است نمي‌كشي. من تحريك شدم و نقشه بابك را قبول كردم. آن روز با بابك دنبال حميد رفتيم و گفتيم همگي به يك ميهماني در كرج دعوت شده‌ايم. حميد همراه ما آمد بعد وحيد و سعيد را كه از نقشه ما باخبر بودند در ميان راه سوار ماشين كرديم. به كرج كه رسيديم وارد يك گاوداري شديم كه قبلا آن را شناسايي كرده‌ بوديم. حميد را به داخل برديم، من و بابك او را زديم و بعد هم با پارچه‌اي او را خفه ‌كرديم. وقتي حميد جان باخت جسدش را پشت وانت گذاشتيم و به منطقه‌اي بياباني برديم و در آنجا با بنزين آن را آتش زديم، البته آتش زدن كار من بود. در ادامه جلسه دادگاه متهمان ديگر در جايگاه حاضر و مدعي شدند قتل توسط بابك و شريف اتفاق افتاده ‌است و آنها نقشي نداشتند. بنا بر اين گزارش بعد از پايان جلسه دادگاه هيات قضات وارد شور شدند و به دليل نقص تحقيقات پرونده را به دادسرا بازگرداندند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.