• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » واکنش رویانیان به اخبار اخیر پرسپولیس!
  کد خبر : 784315

  واکنش رویانیان به اخبار اخیر پرسپولیس!

  واکنش رویانیان به اخبار اخیر پرسپولیس! Reviewed by Farnaz on Sep 11Rating: محمد رویانیان در پاسخ به اظهارات مدیر عامل باشگاه نفت تهران اظهار داشت: «من به قنبر زاده و حسن زاده احترام می گذارم. کمیته انضباطی هم برای من و باشگاه پرسپولیس قابل احترام است. مطمئن باشید اگر غیر از این بود راحت عقیده…

  واکنش رویانیان به اخبار اخیر پرسپولیس! Reviewed by Farnaz on Sep 11Rating:

  محمد رویانیان در پاسخ به اظهارات مدیر عامل باشگاه نفت تهران اظهار داشت: «من به قنبر زاده و حسن زاده احترام می گذارم. کمیته انضباطی هم برای من و باشگاه پرسپولیس قابل احترام است. مطمئن باشید اگر غیر از این بود راحت عقیده ام را می گفتم.»

  وی افزود: «زمانی که قنبرزاده به کمیته انضباطی رفت من تهران نبودم و به همین دلیل نتوانستم به کمیته انضباطی مراجعت کنم. در آن مقطع تلفنی با حسن زاده تماس گرفتم و بابت حضور پیدا نکردن در جلسه کمیته انضباطی عذر خواهی کردم حتی خواستم از قنبرزاده هم عذر خواهی کنند. حالا که ایشان این صحبت ها را بیان کرده اند اگر بخواهد به دفتر او می روم و با هم چای می خوریم.» 

  رویانیان در باره تیتر یکی از روزنامه های ورزشی که خبر از امضای تفاهم نامه همکاری بین دو باشگاه پرسپولیس و آث میلان داده بود گفت: «ممکن است صحبت ها و مذاکراتی بین دو باشگاه صورت گرفته باشد اما آن روزنامه اشتباه کرد که چنین خبر اشتباهی را روی جلد خود برد.»

  مدیر عامل پرسپولیس درباره شایعه قهر مهدی مهدوی کیا و علی کریمی و اینکه گفته می شود او به کریمی تذکر داده تا از ژوزه حمایت کند عنوان کرد: «کریمی بازیکن بزرگی است و یکی از ارزشمند ترین بازیکنان تاریخ باشگاه پرسپولیس به حساب می آید. مهدوی کیا هم بازیکنی بزرگ و با اخلاق است که سال ها برای پرسپولیس و تیم ملی افتخار آفرینی کرده است. این دو بازیکن با یکدیگر قهر نیستند و باید به حال آنهایی که هر روز شایعاتی را به راه می اندازند تأسف خورد.»

  وی افزود: «یک روز شایعه قهر دو بازیکن بزرگ پرسپولیس را به راه می اندازند دیگر روز شایعه می کنند که من به کریمی تذکر داده ام.کریمی و مهدوی کیا با قدرت از ژوزه و پرسپولیس حمایت می کنند و از تمام تلاش خود برای موفقیت تیم و خوشحالی هواداران بهره می گیرند زیرا هر دوی آن ها اینگونه تربیت شده اند.»

  رویانیان درباره رأی کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس درباره حمید علی عسگر گفت: «کمیته انضباطی تشکیل جلسه داد و آن ها رأی را صادر خواهند کرد البته یکی از رسانه های ورزشی خبر داده بود علی عسگر روز یکشنبه در تمرین پرسپولیس حاضر شده است که این خبر اشتباه بود. وی درباره گمانه زنی برخی رسانه ها درباره رأی کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس و اینکه عنوان کرده اند علی عسگر با ده درصد کسر قرارداد روبه رو خواهد شد اظهار داشت: «این قبیل کارها درست نیست رأی همانی خواهد بود که کمیته انضباطی اعلام کرده بود.»

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.