• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » مصاحبه گلشیفته فراهانی درباره‌ حرکت غیراخلاقی‌ اش
  کد خبر : 783706

  مصاحبه گلشیفته فراهانی درباره‌ حرکت غیراخلاقی‌ اش

  مصاحبه گلشیفته فراهانی درباره‌ حرکت غیراخلاقی‌ اش Reviewed by Farnaz on Sep 11Rating: به نقل از فردا، گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهارات خود درباره حرکت غیر اخلاقی اش توضیحاتی عجیب و البته متناقض و ایضا مضحک ابراز کرده است. او در گفتگویی با روزنامه گاردین به بیان نظرات خاص و شاذ خود درباره ایران…

  مصاحبه گلشیفته فراهانی درباره‌ حرکت غیراخلاقی‌ اش Reviewed by Farnaz on Sep 11Rating:

  به نقل از فردا، گلشیفته فراهانی در تازه ترین اظهارات خود درباره حرکت غیر اخلاقی اش توضیحاتی عجیب و البته متناقض و ایضا مضحک ابراز کرده است. او در گفتگویی با روزنامه گاردین به بیان نظرات خاص و شاذ خود درباره ایران و فضای اجتماعی آن و هم چنین سینما پرداخته است و از سینمای ایران به عنوان شکنجه گاه یاد کرده است.

  روایت روزنامه گاردین از عمل وی اما اینچنین آغاز می شود ؛« فراهاني در ويدئويي سياه و سفيد همراه با «اميدهاي جوان» سينماي فرانسه، كه تعدادشان به ۳۰ نفر مي‌رسيد، حاضر شد تا «سزارز» را تبليغ كند.

  سزارز «اسكار فرانسوي‌ها» است و او در اين مراسم بازي نقشي كه در كمدي موفق «سي‌تو موئق، ژت‌تو» (اگر بميري مي‌كشمت!) داشت، نامزد دريافت جايزه شده بود. در اين تبليغ از هر يك از هنرپيشگان خواسته شد يكي از لباس‌هاي خود را از تن خارج كنند تا «جسماً و روحاً» هنر خود را به نمايش بگذارند. فراهاني تصميم گرفت (….)را در معرض نمايش قرار دهد و در اين حال گفت: «من به روياهاي شما تجسم مي‌بخشم.» اما آنچه پس از اين حادثه در ايران اتفاق افتاد مشابه زلزله‌اي فرهنگي بود.»

  گاردین در توصیف وضعیت فراهانی پس از نقل این امر نوشته است:« او در حالي كه سرش را در دستانش گرفته بود گفت: «فاجعه بود! دقيقاً نمي‌دانم چند ميليون نفر فرداي آن روز نام مرا در گوگل تايپ كردند، نمي‌خواهم بدانم…»

  فراهاني در این مصاحبه با فرافکنی خاصی گفته است که هرگز قصد شوكه كردن ايرانيان يا تحريك آنها را نداشته است. او گفت: «من از سياست متنفرم. اين كار من نيست. هميشه همين‌طور است كاري مي‌كني و ناگهان سياسي مي‌شود. مي‌دانستم مشكل است. اما من اكنون در فرانسه زندگي مي‌كنم و بايد اينجا فعاليت كنم. بالاخره يا در اينجا هستم يا نيستم. اين مساله براي من و خانواده‌ام و كل جامعه ايران شوك‌آور بود. مساله خوب! اين است كه بحثي به راه افتاد كه در غير اين صورت هرگز پيش نمي‌آمد. من ديدم افرادي به من توهين مي‌كردند، بعضي پاسخ آنها را مي‌دادند و بعضي از من دفاع مي‌كردند و بعضي دوباره به من توهين مي‌كردند.

  درگيري‌هاي زيادي بين خانواده‌ها ايجاد شد….» و سپس حال و روز خانواده اش را چنین توصیف می کند: « خيلي بد بود. اين اولين باري بودكه آنها نتوانستند از من دفاع كنند. آتش چنان گسترده بود كه دامن آنها را نيز گرفت. من بايد بيشتر محتاط باشم. چون مي‌دانم آنها را گروگان! مي‌گيرند… اما پس از مدتي به دليل پيشينه پدرم ـ كه خود را از طبقات پايين جامعه بالا كشيد ـ احساسات آنها تغيير كرد. پدرم مي‌ترسيد من حمايت مردم را از دست بدهم. زيرا مردم براي او بسيار مهم بودند. او همه زندگي‌اش را براي مردم جنگيد و همه چيز را فداي آنها كرد. اما پس از يكي دو ماه متوجه شد مردم بيشتر به من احترام مي‌گذارند و خوشحال شد!!! …من افتخار مي‌كنم كه يك ايراني هستم. به ويژه زن ايراني!!!»

  فراهاني در عین حال اعترافاتی خاص از نحوه برخورد با وی در غرب و ابزاری بودنش را بیان داشته است . او می گوید :« تبعيد مانند مرگ است. به عمق آن نمي‌توان پي برد تا زماني كه دچارش شوي. تمام دنيا مي‌خواهد تو را در نقش قرباني ببيند و تو را به آن سو مي‌كشاند زيرا دوست دارد بدبختي تو را نظاره كند. به همين دليل است كه فرانسوي‌ها در مورد حوادثي چون سوريه بسيار حساس هستند. مانند تماشاي فيلم مستهجني است كه در تو اين احساس را ايجاد مي‌كند كه از آنها خوشبخت‌تري، اما در واقع به آنها اهميتي نمي‌دهند. آنها مي‌گويند: «بياييد، ما از شما مراقبت مي‌كنيم، سپس از شما سوءاستفاده مي‌كنند و به شما پاسپورت نمي‌دهند. من تنها يك هنرپيشه هستم و مي‌خواهم فعاليت كنم.»

  نکته تاسف آور دیگر در این گفتگو نگاه شیفته وار فراهانی به پاریس به عنوان یک شهر بی قید و بند است. او از زندگی بی قید در پاریس خشنود است و آن را اینچنین ابراز می کند:« براي اولين بار در زندگي خوشحالم كه زن هستم!پاريس شما را از هر گناهي كه فكر مي‌كنيد به خاطر زن بودن مرتكب شده‌ايد رها مي‌سازد! شما را پاك مي‌كند و احساس آزادي مي‌كنيد!!»

  او به روسري سفيدش اشاره می کند و مي‌گويد: «اين دوست قديمي من است، بزرگترين مشكل هنرپيشگان زن ايراني، دولت نيست بلكه دنياي بيرون است كه تصور مي‌كند ما با روسري از شكم مادر زاييده مي‌شويم!! به ليلا حاتمي نگاه كنيد. معمولاً پس از برنده شدن در مراسم اسكار (براي فيلم جدايي فرهادي) پيشنهادهاي كار زيادي به يك هنرپيشه ارايه مي‌شود، اما پيشنهادي به او نشده است در حالي كه او قادر است به چهار زبان صحبت كند.»

  اما اوج این گفتگو در جایی است که فراهانی به همه گذشته خود و حتی سینمای ایرا پشت پا می زند و با الفاظی خاص از آن یاد می کند .

  او کار در سینمای ایران شکنجه شدن به شمار آورده و با بیانی خاص در خصوص عملکرد فرهادی کنایه ها و طعنه هایی صریحی را به زبان می آورد.

  فراهانی از فيلمبرداري فيلم درباره الي مي‌گويد و اين كه فرهادي او را «شكنجه» مي‌كرد و او را مجبور مي‌كرد نيم ساعت در ساحل درياي خزر داد بزند و صبحانه آرد نخود بخورد تا صدايش در فيلمبرداري گرفته شود. به دليل ضربه‌اي كه بازيگر ديگر در خلال فيلم به او وارد كرد، پرده گوشش سوراخ شد اما كارگردان اجازه نداد تا انتهاي روز بعد و پايان فيلمبرداري به بيمارستان برود. آنها ديگر از آن زمان با هم صحبت نكردند.

  فراهاني مي‌گويد: «او دوست من است اما نمي‌تواند با من صحبت كند. او از ايران خارج مي‌شود و دوباره برمي‌گردد. اما من الان شيطان هستم. شك يكي از ابزار كنترل آنهاست.» او مي‌گويد: «من از هر فيلمي كه بازي كردم زخمي در بدن دارم.» و آستين و شلوارش را بالا مي‌زند تا آنها را نشان دهد و می گوید آنها بدتر از سگ با تو رفتار مي‌كنند. تو بايد مانند برده كار كني تا آنها را خشنود كني. اوضاع بايد اين گونه باشد. بايد در هر فيلمي احساس كني كه كار آخر توست.»

  گفتگوی گلشیفته فراهانی با روزنامه انگلیسی گاردین رونمایی از یک محصول ناب سینمای ایران است. کسی که متناقض سخن می گوید ،اصول مشخص و جهان بینی محکمی ندارد،معلوم نیست چه می کند و چه هدفی دارد و در یک کلام«سرگردان» است و آکنده از عقده های روحی و ستیزه جویی اجتماعی. او معترف است که کارش «فاجعه» بوده و اکنون یک «شیطان» است و برای ماندن در فضای هنری این عمل را انجام داده است و اکنون به دلیل بازخوردها ازآن پشیمان است . اما بلافاصله از هوای آزاد پاریس و نفرت از همزاد بودن با روسری و خاطرات تلخ اش از سینمای ایران میگوید و نشان می دهد در برابر اقامت در پاریس و نقش آفرینی های نصفه و نیمه در سینمای غرب حاضر است این بها را بپردازد .بهایی که حتی شاید به قیمت منفک شدن دائم او از ایران بینجامد .

  به هر روی فراهانی یک محصول ناب سینمای ایران است . محصولی که حتی به سازنده اش هم رحم نکرده است . با این وصف عیان است که چگونه باید در مورد سینمای ایران قضاوت کرد…

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۵۸)  • جواد

   واقعا که احساس شرمندگی میکنم که گلشیفته فراهانی ایرانی هست و یک زمانی در سینمای ایران فعالیت میکرده
   او نه تنها باعث افتخار ایران نیس بلکه مردم ایران وی را باعث آبرو ریزی ایران و مردم سر بلند ایران میدانند امیدوارم هیچ و.قت به ایران برنگرده و در غربت بمانه تا بمیره

  • ....

   ایرانیان هیچوقت نفهمیدند……….فراهانی چه گفت……………..شایدفاحشه…………شایدم…….اما…………گاهی کارهای اشتباه……گاهی ذلت………گلشیفته میفهمیدچیزی روکه مابه ظاهرمسلمانان نمیفهمیم……..

  • مهدی

   واقعا برایش متاسفم او قدر خود رادر سینمای ایران ندانست بازی او درفیلم میم مثل مادر خیلی ستودنی بود ولی صد حیف…

  • آرزو سلیمانی

   میشه بازیگر و هنر پیشه بود اما عفیف هم بود .من از دختر ایرونی بودنم خجالت کشیدم .به خدا همه ما دخترا واسه شهرت هر کاری نمیکنیم .هنوز انقدا هممون بی خدا نشدیم
   نازی جون اون دوست داشته اصالتشو از یاد ببره اما واسه مابقی ما خانمای ایرانی طرز فکری میسازه که فکر میکنند هممون مثل اون خانمیم و به ازای شهرت برهنه می شویم
   آبروی ایران آبروی منه.درسته خوش رنگ نیست اما ما خراب ترش نکنیم .هرچی هست عمرمونو داریم اینجا سپری میکنیم
   هرچی سر ما ایرانی ها میاد واسه اینکه خودمون دلمون به حال ملتمون نمیسوزه .قبول دارین ؟

  • سحر

   متاسفانه فقط این خانم نیست که ایران و ایرانی رو مسخره کرده الان اکثر هنرپیشه ها همینجورین حالا اون تو خارج و اینا همین جا کافیه هر هنرپیشه ایی رو که در سینما هست ریخت و لباسشو از اول ورودش به سینما بررسی کنید متوجه میشید.فقط آدم دلش میسوزه که نقش اول فیلمی ماندگار مثل میم مثل مادر بشه این و البته خیلی های دیگه هم همچنین

  • تبسم

   کسی با نظرم موافق نیست آهاااااااای

  • تبسم

   واقعا که براش متاسفم قیافه هم نداره دلم براش بسوزه

  • sima

   همش الکیه ما باید افتخار کنیم ب داشتن کسی مثل گلشیفته موفق باشی عزیزم

  • شادی

   بابا مگه شما وکیلید…. خود شما مخفیانه تا حالا گناه یا کار بد نکردید ….هر کسی میگه نه دروغ میگه.. بابا زندگیتونا بکنید چرا شلوغش کردید خدا انسان را ازاد افرید شما برده اش کردید… هرکسی تو دنیا ازاده ازاد فکر کنه…درسته کارش به نظر شما درست نبوده ولی اگه شما کشوری غیر از ایران زندگی میکردید مطمنا نظرتون فرق داشت
   کارش درست نبود حرفاشم شاید درست نباشه ولی به شماچه

  • نازی

   سلام همین بحث های جنجالیه که از گلشیفته گلشیفته ساخته وگرنه اونم یه بازیگره حالا تو یه کشور دیگه دوس داشته اصالتش رو فراموش کنه و هویتش رو پاک.
   به ما چه

  • faeze

   جهالت مدرن!!!!ادما بیدار باشید اینها از قبل طراحی شده..گلشیفته بازیچه هست….گلشیفته یا هرکسی که میتونست و میتونه جای گلشیفته باشه…اینها نقشه ی دشمنای کشورمونه….دشمنی که دست گذاشته روی جوونها … روی لغت آزادی…روی دخترا و پسرا…کم دختر و پسر خراب نداریم توی کشور…کم دختر و پسر پاک نداریم…مثل همه ی کشورها…هیچ جایی توی دنیا نیست که همه مردمش پاک باشن…اما گلشیفته ی طرفنده….ی نقشت بیدار بشید توروخدا…دوستای عزیزم خودتون و واسه طرفداری بعضی ها مثل این مسعود ناراحت نکنید چرا که مسعود یا هرکسی دیگه برای طرفداری انتخاب شده…انتخاب شده تا بگه کسایی موافق گلشیفته یا امثال اون هستند…اگر آزادی نشون دادن بدن عریان خودمون باشه پس چرا خود آمریکایی هایکلا غربی ها هم تو خانواده هاشون مه عریان نمیچرخند؟؟؟بچه ها بخدا خانواده ها تو همه مملکت هاعرف دارن.دختر اوباما جلوی دوربین کار گلشیفته رو انجام میده؟؟؟؟فکر کنید …از طرفداری های بیجا ناراحت نشید اینها از خیلی وقت پیش بنامه ریزی شده….

  • جواد

   گلشیفته حتی نصف هنرشم نمیتونست تو ایران اجرا کنه . اقا اصلا به من چه اون هرطوری صلاح بدونه زندگی میکنه !!!!

  • شیداخسروجردی

   من مشهدهستم دوست دارم مانندگلشیفته فراهانی بازیگروهنرپیشه باشم

  • fgodarzi

   سلام , کارهایی که توسط خانم فراهانی انجام شده است برای هیچکس اهمیتی ندارد او هرطور که صلاح می داند می توانند دنیا و آخرت خود را رقم بزند. از شما خواهش می کنم به جای پرداختن به اینگونه مطالب بی ارزش به محتواهای باارزش که بتواند برای مخاطبین بخصوص ایرانیان آگاهی بخش باشد بپردازید.متشکرم

  • استاد

   سلام دوستان
   اولا قضاوت درباره اشخاص کار ما نیست!! بعد کی میتونه ادعا کن واقعا پاک!! من اصلا کار زشت ایشان رو تایید نمیکنم ولی میگم چرا ما قاضی بشیم بسپاریدش دست خدا و بس، من واقعا متاسف شدم با خانواده ای به این بزرگی یه همچین دختری عجیب!!!!!!! قبول کنید تو هر خونه ای باید یه ….. باشه دیگه!!! اینم یکیش!!! جای نقطه چین هر چی دوست داری بذار!!!!

  • زهرا

   بانظراحسان ودوست کپل ولیلا کهمیگه اگر باتن فروشی و…..موافقم،کااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااملا حرف درست و حقیقتو گفتن چه بدتون بیاد چه خوشتون بیاد.چطور به باحجاب تیکه میندازن عین بیغیرت فقط نگاه میکنن حالا که نوبت گلشیفته رسید زبونشون از حمایت درازه!خیلی خوشتون اومده؟؟؟کاش غیرتشونو جمع کنن واسه ادمای باارزش!متاسفم!زنده بادحجاب.

  • لیلا

   اگر با تن فروشی و عابروی ایران بردن و … باید تشویق بشه از نظر این پسر بی غیرت مسعود که فکر نمیکنه رگی غیرت و بوی ایرانی بردن و برده باشه باید گفت خاک بر سر مسعود و امثال اینها زنده باد مملکتم ایران و دخترای با حیای ایران

   • teeyam

    فک نکنم حالا دخترا تو ایرانم خیلی با حیا باشن لیلا خانم

  • لیلا

   از آقای مسعود که مدام پیغام گذاشته و طرفداری بی مورد کرده متاسفم براش که تو ایرانی بودن و درک نکردی غیرت نداری دختر ایرانی یعنی با حیا یعنی غیرت مرد ایرانی که تو نمی فهمی عابروی کشور و مردم ایران و برد ایران بهترین جا برای زندگیه و شکر که دختر با حیا ایرانی هستم

   • نام...

    فقط متاسفم برای هموطنان خودمون مثل آقا مسعود برو بمیر پسر بی غیرت

  • دوست کپل

   واقعا شرم آوره یعنی با عزت زندگی کردن توی ایران به این می ارزید که برای فیلم بازی کردن اونور خودتو به نمایش بگذاریی

  • سهراب

   من که بعید می دانم کسی در ایران حاضر باشد جای این به اصطلاح خانم باشد وبه او وافکارش احترام بگذارد مگر اینکه خودش وخانواده اش از این قماش باشد من مانده ام که پدر ایشان چگونه تا حالا زنده مانده واز غصه دق نکرده یا نرفته ابرویش راان سر دنیا جمع کند این هرزه گفته مردم ایران برایش احترام قائل هستن این هم از مغز معیوب ایشان هستش کامنت های هم وطنهایت را بخوان تا ببینی چقدر برایت احترام قائل هستن تو روی سلمان رشدی را سفید کردی به عنوان یک مسلمان کاری کردی که باید حکم به ؟

  • احسان

   آهييييييييييييييييي بلند در دلم ميكشم!
   خود را ايراني ميدوني اما من يه ايراني ام وميگويم كشورت را نشناختي حاضرم به خود نارنجك ببندم برم زير تانك حاضرم برهنه بروم داخل آتش حاضرم مفقودالأثر شوم اما اين طور پيشرفت نكنم
   اي بازيگر موفق ايران و جهان اي بهترين آدمه روي كره زمين تو 100تا اسكار و خرس و هرجايزه ديگر بگيري آيا ارزش دارد كه با خود فروشي به آنجا رسيده باشي!!
   شب و روز با سختي پول در مي آورم اما وقتي به محله ي قديمي ام برميگردم همه با نيكي ازم ياد مي كنند حال تو اگر برگردي چطور تورا ياد ميكنند مردم
   آيا همه در اشتباه اند و فقط تو درست ميگويي؟؟؟؟؟

  • مهناز

   خاک تو سرش دختر خودفروش

  • رضا

   توهین به مملکتت کردی بی خانواده عوضی

  • مهر

   دختر آزاده و هموطن من
   موفق باش و بیشتر مراقبت نما
   فقط خدا مجاز به صادر کردن حکم برای انسانها است و آنها که از رحمت و علم خدا بهره وافر دارند
   در این زمانه هنر ستیز او پناهگاه تو باد

  • فرزانه فروزان

   اونایی که دارن برای این خانم هورا میکشن همونایی هستند که در دل هزارتا فکرو خیال برای مخدوش کردن ناموس مردم دارند.مگه خانم فراهانی کم درآمد داشت یا خانوادش کم از قبل ملت ایران خوردن که ایران رو زندان وشکنجه گاه مینامه.خانم فراهانی فکر نکن وقتی تو کشور خودت رو تحقیر می کنی اونوریا خوششون میاد.من به شما اطمینان میدم فرانسویها یا هرکدوم از اونایی که این مسخره بازی رو راه انداختن به ریش جناب فراهانی میخندن.فعلا حالشو ببر تا بعد.شاهنامه آخرش خوشه.در ثانی شما که قبلا اظهار فرموده بودید که پدر گرامیتون از دیدن تصویر برهنه شما خوشحال شده چطور بعداز چند روز از بی ناموس شدنش ناراحت شده.خوش به حالت آقای فراهانی چه دختری تربیت کردی.دست مریزاد به لقمه ای که به اون دادی

  • matin

   گه میموند و آدم میبود میتونست خیلی پیشرفت کنه
   اما به زودی باید به خاطر اشتباه بزرگش وبه لجن کشیدن خودش وبردن آروی خونواده ی بیچارش آرزوی مرگ کنه،البته اگه تاالان به این نتیجه نرسیده…..
   لعنت بر شیطان

  • hastiiii

   توحتی ازسگ هم پست تری اشغااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال

  • saeed

   خانم فراهنی شما باید بیشتر به این فک کنی که کسای به شما خورده میگیرن چه ایدولوژی دارن تا این… پس جای ناراحتی و نگرانی نیس من ارزوی موفقیت و سر بلندی برای شما دارم البته همانطور که هستی

  • حسین

   خاک بر سرش

  • لی لی

   به نظر من بذارید آخرشو هم ببینیم که بیچاره رو مثل یه دستمال کثیف میندازن دور………. وقتی که نه براش آبرو مونده و نه…

  • zahra

   من یکی از دوست پسراشو دورادور میشناسم.
   ادمی که شوهر داره دوست پسرم داره و به خاطر بازی تو فیلمای صحنه دار از شوهرش بعد نزدیک ده سال زندگی طلاق میگیره و فکر زندگی پدر و مادرش در ایران نیست و فکر میکنه اینجا مامان باباش گروگانن قطعا ادم حقیریه…
   یک مشت نمونه ی یک خروار نیست در مورد سینمای ایران اینجوری حرف نزنین.

  • میترا

   هه…….اینکه بخوای یه بازیگر تمام عیار باشی توکشورت هم میتونی باشی..تویی که اینقد به سلامت جسمانیت اهمیت میدی،اندازه یه گردنخودبه سلامت روحت اهمیت نمیدی…شایدتواین دنیا اینگونه لذت هارا ببری اما بدون نه تنها تواین دنیا بلکه تو اون دنیا هم خودت روباختی…خانم فراهانی غربی ها دارن ازتوسوءاستفاده میکنن.وگرنه هیچ ارزشی براشون نداری مگربرای تامین نیازهاشون….توجسم وروحت روفروختی….برات متاسفم هرچند ارزش این تاسف روهم نداری.

  • ليلا

   با سلام به خواننده هاي عزيزو بازيگر دوست و محبوب پرست،اميدوارم اينجور برداشت نشه اين اشتباهات مخصوص بازگرا يا فوتباليستا يا هر قشر معروف ديگه اس من تازه اين مطلب با خبر شدم و با خودم گفتم شايد اگر من هم جاي ايشون بودم اين اشتباه رو ميكردم وشايد بدتر… نميخوام غلطي رو عادي جلوه بدم نه فقط يادمون باشه ما انسانيم و ممكن الخطا شايد اگه گلشيفته فراهاني دختر شيطون و محبوب (يه زماني) سينماي ايران جاي كس ديگه مثلا من بود از من با ايمان تر و خداترس تر بود… اميدوارم خدا ههمونو هدايت كنه اونو به نحوي من خواننده رو هم به نحوي…

   • سارا

    دوست عزیزانسان جایزالخطاست ولی تاچه حد؟این دنیاکه مطمئنم جواب کارشومی گیره ولی کاشکی حداقل به فکراون دنیاوپدرومادرش می بود!دوست عزیزاین کارراازقسدکرده که ابروی ملت ایران روببره می خواهدبگه ایرانیابه زورامل بازی درمی ارن ولی من به امل بودنم افتخارمی کنم

  • بهار

   ستاره ایران بود اما …. حالا این که افغانی بود اگه تام کروز بود میخواس چی کنه

   • masoud

    معلومه خيلي به تام كروز فكر مي كني…..حسرت بدل نموني انشاله

  • پرنیا

   درسته که خیلی زود جو گرفتش ولی من دوسش دارم

  • نام شما...

   منم نمي فهمم تو همه جاي دنيا بازيگري حرفه اي سخته!واين دردسرا رو داره!يا بايد پر طاووس رو بخواي يا بي خيال جورش بشي!!!

  • کمال

   گلشیفته خانم خیلی زود خودش را گم گرد.از سینمای ایران به عنوان شکنجه گاه یاد کرده! بنظر در اروپا دیگه شکنجه نمیشه خیلی بهش خوش میگذره آخه تو سینمای غرب “نوازش” زیاد میشه طفلک. خاک برسرش که آبروی خودشو با این کاراش برده.

   • masoud

    شعور تو بيش از اين نميرسه مردك….پس بهتره دهن گشادت رو ببندي و به زندگي فلاكت بارت تو ايران ادامه بدي نگران آبروي ديگرانم نباش و يواش برو بمير

    • sara

     شعورشماهم درحدحرف زدنته وقتی ازکسی دفاع می کنی که کافره توهم مثل همون می شی اگه اینقدرتوی زندگی درایران ناراحتی می تونی بریاون جایی که فکرمی کنی ازادیه ازادیشون دراین حده که چاقوهمل کنندوهم رابکشن رفتی اونجااگه کسی کشتت قصاص نمی کنن فقط کسایی که سیاسی اندرااگه کشتندخون بهامی گیرن برواونجاتاببینی به ناموست تعرض می شه برواونجاتاببینی ترتقالی که کیلویی دوهزارتومنه اونجایک قاچش دوهزارتومنه!بروتاهمه ی اینابرات پیش بیاد

  • علی

   چرا همش ازحاشیه میگید.بازیگر هنرمندی هستش.به امید موفقیت همه ی ایرانی ها

  • خودم

   والا قدیما دختر خوبی بود، نمیدونم کی اینو اینجوریش کرده، ظرفیت هرکس متفاوته، ایشاله هیچ وقت منفک نشه و زودتر به خودش بیاد و این حق را داشته باشه که برگرده، به نظر من به مردم و مملکتش توهین کرده و مردم هم باید ببخشنش، من که می بخشمش

   • اتنا

    هرکس تو دنیا دنیال 1چیزه اخه کی میخواین درک کنید اونچه در ذهن شماست حقیقت محض نیست&افلاطون میگه فرق من با ادمای دیگه اینه که من میدونم که نمیدونم ولی مردم فکر میکنن که میدونن&گلشیفته از نظر من یک ایرانیه واقعیه من عاشق جسارتشم کاش ماهم روزی نقابمونو ورداریم و خودمون باشیم …

   • masoud

    شما نظر ندي سنگينتري

    • سارا

     واقعامتاصفم براتون اگه دوست دارین این اتفاق بشه برین امریکایاهرقبرستون دیگه ای که دوست دارین فقط بعدامی فهمین کشورخودمون عالیه زنده بادمقام معظم رهبری وملت شیعه (دقت کنین نامی ازشمابرده نشودچون اگه ادم بودی این حرفارونمی زدی برین حدیث معراج رامطالعه کنین)

     • نام...

      همه ي اين حرفا رو ول كنين . همتون راست ميگين . شماهايي كه دم از ايراني بودن مي زنين كمي هم به زبان فارسي و نوشتارتون اهميت بدين كه اينقدر غلط املايي نداشته باشيد . خيلي زشته كه متاسفانه را متاصفانه مي نويسيد يا آبرو را عابرو !!!!!

  • سيد مسعود رجايي

   حتي در غرب هم بدن نمايي امري نكوهيده است وعمل ايشان جز استفاده ابزاري از اندام لطيف خدادادي پيامي ندارد همانگونه كه حجاب اجباري امري بي منطق و نكوهيده است اين اعمال هم افتادن از آن طرف بام است كه ما ايراني ها در آن تخصص داريم.

   • masoud

    شما بودي تو غغغغغرب؟

  • نام شما...

   به باور من آنچه خانم فراهانی گفته بر خلاف آنچه این سایت میخواهد القا کند “توضیحاتی عجیب و البته متناقض و ایضا مضحک” نمیباشد و بسیار رسا و هماهنگ میباشد

   • masoud

    دمت گرممممم

  • نام شما...

   امید که حضور خداوند در متن زندگی ایشان مرحمی باشد بر زخم هایشان .همین

   • masoud

    شما فكر زخمهاي خودت و ننه بابات باشي كافيه

   • سارا

    واقعامتاصفم براتون بی چاره مامان وباباش چه دختری پرورش دادن .درضمن جناب عالی هم به فکرناموست باش اگه هم نداری فکرکن یک روزی ناموست این کاروبکنه چی کارمی کن؟گلشیفته خیلی خودشیفته است اصلاهم خوشگل نیست تفلی پدرومادرش!
    مرگ برضدولایت فقیه
    مرگ برآمریکامرگ براسرائیل

    • م

     دمت گرم گلشیفته
     یکی هم باید آبروی ایرانی رو ببره دیگه

     • عادله

      خیلی بی فرهنگی

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.