• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » اعلام قیمت واقعی سکه و دلار در تلویزیون
  کد خبر : 782677

  اعلام قیمت واقعی سکه و دلار در تلویزیون

  اعلام قیمت واقعی سکه و دلار در تلویزیون Reviewed by Farnaz on Sep 10Rating: به نقل از عصر ایران: صدا و سیما شب گذشته در حالی که قیمت سکه و دلار به شدت افزایش یافته و رکورد زنی کرده بود در برنامه ای با عنوان “پایش ” و با رویکردی واقعگرایانه به بررسی این موضوع پرداخت….

  اعلام قیمت واقعی سکه و دلار در تلویزیون Reviewed by Farnaz on Sep 10Rating:

  به نقل از عصر ایران: صدا و سیما شب گذشته در حالی که قیمت سکه و دلار به شدت افزایش یافته و رکورد زنی کرده بود در برنامه ای با عنوان “پایش ” و با رویکردی واقعگرایانه به بررسی این موضوع پرداخت.

  در این برنامه ضمن اعلام قیمت واقعی و روز سکه و دلار در بازار و رکوردشکنی آنها، اظهارات مقامات اقتصادی و بانک مرکزی در زمینه افزایش قیمت سکه و دلار و تناقض گفته های آنها بررسی شد.

  به جرأت می توان گفت صداوسیما پس از مدت ها پخش برنامه هایی درباره مشکلات و دغدغه های مردم اروپا و آمریکا، برنامه ای در راستای جوابگویی به نگرانی های مردم ایران پخش کرد.

  در این برنامه اسد الله عسکر اولادی و مرتضی حیدری به عنوان مهمان و مجری حضور داشتند و برخلاف اکثر برنامه های اقتصادی صدا و سیما که کارشناس و مجری ضمن نادان فرض کردن مخاطبان به خیالبافی و ارائه پاسخ هایی غیرواقعی و نادرست می پردازد ، این بار هر دو به بیان واقعی، مستدل و منطقی مطالب و بخشی از دغدغه های اقتصادی مردم پرداختند.

  حیدری که در اکثر مصاحبه های تلویزیونی با محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری حضور داشت و به عنوان یک مجری همفکر که معمولا پرسش های همسو با دولت را مطرح می کرد در این برنامه برخلاف گذشته به طرح مسائلی واقعی از مشکلات روز جامعه پرداخت.

  از دیگر بخش های جالب در این برنامه نمایش کاریکاتورها و تصاویری در انتقاد از وضعیت اقتصادی بود. این تصاویر را مخاطبان ارسال کرده بودند و این اقدام به معنی مشارکت دهی واقعی بینندگان تلویزیون در ارائه این برنامه است.

  یکی از این تصاویر وضعیت نامناسب از شهرک صنعتی خرمشهر بود که پس از 18 سال از زیرساخت های مناسب برخوردار نیست.

  اعلام آمادگی برای دریافت تصاویری مرتبط با مسائل اقتصادی اقدامی در خور تحسین است.

  به نظر می رسد صدا و سیما قصد دارد پس از ارائه موفق برنامه 90 فوتبالی، در فکر ارائه 90 اقتصادی باشد ، اقدامی که قطعا می تواند علاوه بر جذب مخاطبان، تاثیرگذاری مثبتی را در وضعیت اقتصادی و پاسخگویی مسوولان جامعه داشته باشد ؛ البته مشروط به این که ، این برنامه ، نه یک اتفاق ، که یک رویکرد جدید باشد و با فشارهای ناروا ، از روی آنتن به زیر کشیده نشود چه آن که تجربه ثابت کرده است ، بسیاری از برنامه های نقدمحور ، یا تعطیل شده اند و یا در گذر زمان ، استحاله شده و به خیل برنامه های وقت پرکن و بیهوده پیوسته اند. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.