• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » منتظر اتفاقی عجیب در پرسپولیس کهکشانی باشید!
  کد خبر : 781907

  منتظر اتفاقی عجیب در پرسپولیس کهکشانی باشید!

  منتظر اتفاقی عجیب در پرسپولیس کهکشانی باشید! Reviewed by Farnaz on Sep 10Rating: در اين خبر كه يكي از سايت‌هاي فوتبالي به آن پرداخته بود با توجه به كدهايي كه نويسنده داده مي‌توان حدس زد فرد مورد نظر علي كريمي است؛ جادوگر قرمزها كه امسال و در 7 بازي پشت سر گذاشته بعضي بازي‌ها را…

  منتظر اتفاقی عجیب در پرسپولیس کهکشانی باشید! Reviewed by Farnaz on Sep 10Rating:

  در اين خبر كه يكي از سايت‌هاي فوتبالي به آن پرداخته بود با توجه به كدهايي كه نويسنده داده مي‌توان حدس زد فرد مورد نظر علي كريمي است؛ جادوگر قرمزها كه امسال و در 7 بازي پشت سر گذاشته بعضي بازي‌ها را از روي نيمكت شروع كرده و البته مثل فصل گذشته تأثيرگذار نبوده است. 
   
  ديروز و بلافاصله پس از انتشار گزارش فوق، محمد رويانيان طي مصاحبه‌اي به اين مهم اشاره كرد كه يكي از بازيكنان تيم با مانوئل رابطه خوبي ندارد و بازيكنان ديگر را هم عليه سرمربي تحريك مي‌كند. اين قضايا به علاوه درگيري لفظي كريمي با سعيد شيريني به خاطر جريمه بازيكناني كه در جشن باشگاه شركت نكرده بودند، قطعاً گزينه‌اي غير از علي كريمي را براي مخاطبان و پرسشگران باقي نمي‌گذارد. 
   
  در واقع تنش‌هاي علي كريمي با باشگاه از زمان برخورد او با شيريني آغاز شد و سردي روابط كاپيتان دوم و باشگاه بيشتر و بيشتر شد. اين سردي را مي‌شد در رفتار و فوتبال علي كريمي هم ديد. كريمي نه خوب بازي مي‌كرد و نه بعد از بازي‌ها درباره تيم و نمايش تيمش حرف مي‌زد. او بعد از مهم‌ترين مسابقات تيمش از جمله دربي حاضر نشد مصاحبه كند و حتي بعد از شكست‌ها نخواست كه مثل فصل گذشته هواداران عصباني را آرام كند. 
   
   كريمي از نظر فني در داخل ميدان هم افت محسوسي داشت تا جايي كه برخي نزديكان رويانيان كه با او رابطه خوبي نداشتند از اين بازيكن به عنوان يكي از 3 كم‌كار تيم نام بردند. با همه اين نشانه‌ها و اتفاقاتي كه افتاد مي‌توان به صراحت گفت علي كريمي فعلاً با مسوولان رده بالاي باشگاه رابطه خوبي ندارد و با حضور در اردوي تيم ملي و دوري از پرسپوليس اين وضعيت را تداوم بخشيد. 
   
   حتي كريمي در آخرين جلسه رويانيان با بازيكنان كه منجر به امضاي عهدنامه قهرماني شد حضور نداشت – ظاهراً او مسموم شده بود – و فرداي آن روز عهدنامه را امضا كرد. با اين حال هر چه طي ديروز و امروز گفته شده حاكي از رابطه تيره كريمي با ژوزه مانوئل است و اينكه كاپيتان دوم قرمزها از اين مربي پرتغالي خوشش نمي‌آيد. 
   
   البته كريمي تاكنون هيچ صحبتي درباره كيفيت كاري مانوئل ژوزه انجام نداده و موضع رسمي او در قبال اين مربي مشخص نيست اما از همان درگيري لفظي با شيريني بعد از بازي داماش و اعتراض به تركيب مي‌توان به اين نتيجه رسيد كه او از كار با مانوئل لذت نمي‌برد و او را قبول ندارد. 
   
  اتفاقا چون كريمي فوتباليست رك‌گو و ساده‌دلي است – نه به خاطر تحريم ملي‌پوشان – بلكه به خاطر اينكه مي‌ترسد انتقاداتش را علني كند جلوي هيچ دوربين و خبرنگاري ايست نمي‌كند و همچنان خودش را مي‌خورد تا مبادا تيم را به هم بريزد.علي كريمي به شدت به پرسپوليس علاقه‌مند است و شايد دلسوزترين بازيكن تيم باشد اما هنوز اين سوال براي آنهايي كه اتفاقات تيم را رصد مي‌كنند وجود دارد كه او با باشگاه مشكل دارد يا مانوئل؟
   
  البته شايد چون باشگاه از مانوئل حمايت مي‌كند اين بازيكن با مربي پرتغالي لج افتاده يا شايد هم واقعا از مهره‌چيني‌ها و تعويض‌هاي ژوزه به ستوه آمده باشد اما هر چه كه هست اتفاقاتي كه دو سه هفته پيش افتاده و الان رسانه‌اي مي‌شود در بحبوحه مشكلات پرسپوليس و بحران مصدوميت‌ها مشكل جديدي را به مشكلات متعدد اين تيم اضافه مي‌كند كه بايد ديد خود اين بازيكن باتجربه و باشگاه از پس حل آن برمي‌آيند يا نه.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.