• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون , مطالب برگزیده سایت » مشهورترین چهره هایی که ممنوع التصویر شدند + عکس / از جیگر گلاه قرمزی تا فرزاد حسنی !
  کد خبر : 780681

  مشهورترین چهره هایی که ممنوع التصویر شدند + عکس / از جیگر گلاه قرمزی تا فرزاد حسنی !

  مشهورترین چهره هایی که ممنوع التصویر شدند + عکس / از جیگر گلاه قرمزی تا فرزاد حسنی !Reviewed by Aryan on Sep 10Rating: رونمایی از فهرست شگفت انگیز مشهورترین پشت خط مانده ها در همه حوزه ها ممنوع الجیزها ! بعد از خبر دروغی درباره ممنوع التصویر شدن جیگر کلاه قرمزی به این فکر افتادیم…

  مشهورترین چهره هایی که ممنوع التصویر شدند + عکس / از جیگر گلاه قرمزی تا فرزاد حسنی !Reviewed by Aryan on Sep 10Rating:

  رونمایی از فهرست شگفت انگیز مشهورترین پشت خط مانده ها در همه حوزه ها
  ممنوع الجیزها !
  بعد از خبر دروغی درباره ممنوع التصویر شدن جیگر کلاه قرمزی به این فکر افتادیم یک لیست کامل از تمام افرادی که تا به امروز ممنوع تصویر شدن یا خبر هایی در این باره در مورد انها بود تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم . این فهرست بلند بالا که در این صفحه می بینید، اسامی آدم هایی است که خواسته و ناخواسته مدتی دیده نشدند ، شنیده و نشدند و کلا کنج عزلت گزیدند ! حالا که مدت ها از آن روزگار میگذرد ، راحت تر می شود درباره آن همه شایعه نوشت و از دور بهشان نگاه انداخت.

   


  محمود شهریاری
   سرنوشت : باز می گردد

  این مجری خوش خنده و پرسپولیسی بعضی وقت ها کنترل زبان سرخش را از دست می دهد و طاقت مسوولان امر را طاق می نماید. شهریاری همیشه متهم به افراط در شادی هم بوده. او در دهه 70 به گفته خودش به علت دشمنی برنامه ریزی شده عده ای بدخواه، مدتی را دور از تلویزیون سپری کرد. این روزها هم او را در تلویزیون نمی بینیم.

  داستان محرومیت

  بار اول به دلیل انتشار فیلمی از حضور وی در مراسم عروسی برادرش مدتی از دیدن چهره خندان شهریاری محروم بودیم. در مورد بار چندم (!) اما گفته می شود سوال خارج از عرف شهریاری از امیر جعفری ( در مورد اینکه همسر جعفری شبیه چه میوه ای است ) باعث شده تا محمودخان مدتی را به مرخصی و استراحت بگذارند. هر چند خود شهریاری کم تجربگی مدیر فعلی شبکه پنج را علت این خانه نشینی می داند.

   


  محمدرضا شهیدی فرد
   سرنوشت : باز می گردد

  یک مجری – تهیه کننده آرام، منطقی و معقول که تحولی در برنامه های سیما به وجود آورد. از مردم ایران اسلام و بخش های به شدت جذابش تا برنامه چالشی و گفت و گو محور پارک ملت. اما شهیدی فرد هم که نشان داده بود در عین بی حاشیه بودن و هوای همه را داشتن، آدم چندان دستو پذیری نیست، برنامه اش نیمه کاره ماند و با همه وعده وعیدهای مدیران شبکه، از ادامه کار در تلویزیون بازماند.

  داستان محرومیت
  می گویند مصاحبه پر حرارت وی با عماد افروغ و انتقادهای تند و تیز این نماینده سابق مجلس و جامعه شناس و تحلیلگر باعث شد تا پارک ملت به محاق توقف برود. البته از داخل تلویزیون خبر می رسد که او در جلسه مجریان با مدیران تلویزیون حرف هایی زده که به مذاق اساتید خوش نیامده و باید دوران تنبیه را بگذراند!

   


  فرزاد حسنی
   سرنوشت :نامعلوم

  نام او یک جورهایی با حاشیه عجین شده، حسنی طی سال هایی که تبدیل به یک مجری ستاره و جذاب شد، همواره در حال قایم باشک بازی در عرصه صدا و سیما بوده! گاهی او را به رادیو تبعید و گاهی او را از هر دو رسانه دور می کنند و مدتی بعد باز می گردانند. حسنی مجری توانایی است. هر چند کار کردن با او مانند خوردن خربزه باشد!

  داستان محرومیت

  مصاحبه مشهورش در کوله پشتی، حکم مرخصی حسنی را امضا کرد. حسنی نوروز امسال دوباره به تلویزیون برگشت. اما اخیرا” خبرهای تایید نشده ولی موثقی مبنی بر ممنوع الصدا و سیما(!) بودن او شنیده می شود که حتی شامل برنامه نیمه شبانه «اینجا شب نیست» رادیو جوان هم شده. این بار هیچ توضیح منطقی ای به گوش نرسیده. البته اخیرا” با تله تئاتر «پرواز برفراز تیر برق» در شبکه چهار ظاهر شد.

   


  علی اکبر حسینی
   سرنوشت؛ فراموشی

  روحانی نام آشنای دهه شصت و سال های ابتدایی دهه 70 که با گفتارهای اخلاق محورش در برنامه محبوب اخلاق در خانواده حسابی مشهور شد، به مجلس چهارم هم راه پیدا کرد ولی بعد از بروز شایعه ها و اتفاقاتی، سال ها از صدا و سیما دور ماند. هر چندچند سال بعد، همچنان با عنوان نماینده مجلس به کار ادامه داد.

  داستان محرومیت

  کسی درست نمی داند و شاید از آن دست موضوعاتی است که خیلی نمی شود به آن پرداخت. در آن سال ها این شایعه رواج داشت که حسینی بعد از سفری به کشور آلمان و بروز حاشیه ها و مشکلاتی که حین سفر و حتی بعد از بازگشت به منزل برایش اتفاق افتاده، از حضور در تلویزیون دوری گزید.

   


  احسان علیخانی
  به نوعی رقیب فرزاد حسنی است در بودن و نبودن، علیخانی که با برنامه ماه عسل محبوب شده بود، تا به حال سه بار برنامه عزیز دردانه اش را به دیگران سپرده اند؛ بار اول به محسن افشانی (که دوباره برنامه برنامه را از نیمه تحویل گرفت)، بار دوم به حسن جوهرچی و امسال هم به علی ضیاء او بعد از اجرای نوروزی اش در شبکه دو در تلویزیون – ناگهان – دیده نشده است و کار در مقام تهیه کننده هم تکذیب شد. در رمضان هم کلا روزه سکوت گرفت تا فضای ابهام باقی بماند.

  داستان محرومیت

  به صورت رسمی چیزی اعلام نشده و احتمالا نمی شود. ولی بعید نیست که این محرومیت مبهم، بیشتر از مدل های قبلی طول بکشد. اما منابع آگاه و غیر رسمی سخنان تند و تیزش را علت غیبت وی می دانند؛ آن هم در شب سال تحویل! او به مردم پیشنهاد کرد مایحتاج شان را از کدام محله بخرند.

   


  رضا رشید پور
   سرنوشت؛ فراموشی

  مصداق بارز سفر از عرش به فرش. رشیدپور با سری برنامه های گفت و گو محورش با ستاره ها در شب های شبکه تهران به اوج شهرت رسید، اما در اوج خداحافظی کرد و با توقیف زود هنگام برنامه مثلث شیشه ای دیگر در تلویزیون دیده نشد. رشیدپور بعد از تلویزیون به رادیو رفت، روزنامه نگاری کرد، مدتی در شبکه استانی اصفهان دیده شد، بعد سراغ شبکه ماهواره ای مجوزدار ایرانیان رفت و گاه گداری هم در سینما حضور دارد.

  داستان محرومیت

  رشیدپور در مثلث شیشه ای در سال 1389 فقط با تهمینه میلانی حرف زد و مسعود ده نمکی اما همین دو گفت و گو آنقدر حاشیه ساز بود که این برنامه تازه متولد شده در همان شب دوم فتیله اش پایین کشیده شد و رشیدپور وارد فهرست پرونده ماشد. اینکه مصاحبه تندش علیه یکی از مسئولان تلویزیون، باعث محرومیت شد، حقیقت ندارد.

   


  آزاده نامداری
   سرنوشت؛ نامعلوم

  مجری محبوبی که از طریق برنامه خانواده (آیتم تازه ها) به شهرت رسید و به تدریج از برنامه خانواده اعلام استقلال کرد و به یکی از ستارگان سیما بدل شد. اما ستاره شدن همانا و خاموش شدن هم همان. نامداری که بدشانسی های سریالی اش حین اجراهای زنده تلویزیونی در فضای اینترنت از پر بازدیدترین هاست، از عید تا به حال در تلویزیون دیده نشده است.

  داستان محرومیت

  شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه او هم در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی به یک دلیل نا معلوم، محروم شده اند. برنامه «جمع ما» چند ماه زودتر از موعد خداحافظی کرد! اما او غیر از اجرای برنامه تحویل سال شبکه دو ( مهم ترین برنامه سالانه هر شبکه )، با «خانومی که شما باشید» تا 13 فروردین حضور داشت و بعد…

   


  جواد یحیوی
   سرنوشت؛ فراموشی

  یحیوی هم روزگاری در شبکه پنج پادشاهی می کرد و در پی شهرت تلویزیونی به سینما و عرصه اجراهای خصوصی هم سرکی کشید، اما همای بخیل سعادت خیلی زود شانه های او را هم ترک کرد تا یحیوی کمی غیر متعارف ترو تندتر از سایر همکاران جوان ترش از صدا و سیما رانده شود، آن هم با دستور مستقیم رئیس وقت سازمان.

  داستان محرومیت

  آنقدر در سایت ها و مجله ها و محافل مختلف نقل شده که دیگر کسی به شایعه بودنش یا تایید نشدنش اهمیتی نمی دهد! شاید متن کوتاه آقای رئیس وقت (نقل به مضمون) در مورد شیوه اجرای یحیوی از همه چیز گویاتر باشد: «ظاهرا” افاضات آقای یحیوی تمامی ندارد».

   


  محمد سلوکی
   سرنوشت؛ هست!

  سلوکی بر خلاف سایر دوستان و همتایان ممنوع از کارش، نه زبان تند و تیزی دارد،نه اعتماد به نفس بیش از حدی. اتفاقا” سعی می کند خیلی مودب باشد و از زبان فاخری در اجرا بهره بگیرد. منتها همین فاخریت(!) بیش از اندازه کار دستش داد و او هم مدتی از تلویزیون دور ماند.

  داستان محرومیت

  یکی از مفرح ترین دلایل این فهرست؛ شیک پوشی یا گران پوشی! خود سلوکی پوشیدن لباس های گرانقیمت و بیش از حد شیک را علت مرخصی اجباری اش در دوره ای می داند (این نکته در گفت و گو با همشهری جوان هم مطرح شد).

   


  محمود بصیری
   سرنوشت؛ باز می گردد

  جرقه نوعی این پرونده بازیگر بانمک و طناز باسابقه سینما و تلویزیون که همیشه یکی از یاران جدا نشدنی آثار مرضیه برومند بود. چند سالی می شود که در کار جدیدی بازی نکرده. ستاره نبودن بصیری باعث شد تا جای خالی او چندان به چشم نیاید، تا اینکه در افطاری اخیر برخی از هنرمندان با رییس جمهوری از علت عجیب این غیبت پرده برداری شد. بصیری سابقه حضور در کارهای مهمی در سینمای ایران را داشت: دادشاه، مادر، دستفروش، گا های داوودی.

  داستان محرومیت

  شباهت! همین و تمام. تماس و اصرارهای ما برای مصاحبه با او تاثیری نداشت؛ ناراحت و دلخور بود و همه شایعه ها را تکذیب می کرد. به مصاحبه هم تن نمی داد. به قول احمد نجفی، شایعات هم همین را می گویند، به زودی باز خواهد گشت.

   


  اکبر عبدی
   سرنوشت؛ هست

  عبدی از آن دسته از انسان های غیر قابل مهار روزگار است یک باغی اصیل. شاید به همین خاطر بازیگر درجه یک و بالفطره ای هم هست. اساسا حضور همیشه مایه دردسر و اضطراب مدیران و مجریان بوده. همیشه رک و بی پرده حرف می زند و از زمین و زمان انتقاد می کند، چه هنگام گرفتن سیمرغ بلورین جشنواره فجر و چه موقع حضور در برنامه هفت.

  داستان محرومیت

  سیستم ضدستاره سازی دهه 60 و اوایل دهه 70 شاید جرقه اصلی ممنوعیت اکبرعبدی بود. هرچند عبدی هم با تقاضای دستمزدهای آنچنانی بهانه خوبی دست مسوولان وقت داد تا برای مدتی عبدی را مهار کنند. بعدها شایعاتی هم مبنی بر حضور او در یک مهمانی پر حاشیه به گوش می رسید که هیچ گاه تایید نشد.

   


  فامیل های کلاه قرمزی
   سرنوشت؛ هست

  ایرج طهماسب، حمید جبلی و فاطمه معتمدآریا (به علاوه اکبرعبدی) سال های سال همکار بوده اند، در یک برهه و به یک دلیل از فعالیت در سینما و تلویزیون منع شدند و به همین دلیل اسم آنها را کنار هم آوردیم. این تیم در اوایل دهه 70 مدتی را به دور از عرصه تصویر سپری کردند.

  داستان محرومیت

  این جور دلایل هیچ گاه به صورت مشخص و واضح اعلام نمی شود. اما همان سال ها شایعه ای بود مبنی بر حضور آنها در یک مهمانی غیرمتعارف و منتشر شدن این فیلم. نکته جالب اینجاست؛ بعضی از آن افرادی که به شدت مخالف حضور این تیم در عرصه بازیگری بودند و حسابی برای ممنوع از کار شدنشان تلاش ها کردند، بعدها که به کارگردانی رسیدند، از همین تیم برای فیلم شان بهره بردند و کک کسی هم نگزید!

   


  گوهر خیراندیش
   سرنوشت؛ هست

  اتفاقاتی که چند سال پیش برای این بازیگر توانا افتاد هم حاشیه های بسیار زیادی به همراه داشت و خیراندیش را مدتی بخشیده شد و دوباره به سینما و تلویزیون بازگشت.

  داستان محرومیت

  در جشنی فرهنگی سینمایی در یزد، خیراندیش هم یکی از جایزه دهنگان بود. در خلال این جشن یکی ازبرگزیدگان جوان بر حسب تصادف از شاگردان مرحوم جمشید اسماعیل خانی (همسر فقید خیراندیش) از کار در می آید و از سر احساسات و جوزدگی خوش و بش غیرمتعارفی با خیراندیش انجام می دهد. خوش و بشی که شریفی نیا بعدها آن را یک شوخی می دانست!

   


  سحر قریشی
   سرنوشت؛ قرار بود نباشد

  دقیقا” معلوم نیست این شایعه – جز زبان خودش- از کجا آب می خورد، چون زمین و زمان را سحر قریشی برداشته است! او در حال حاضر هم فیلم روی اکران دارد و هم تکرار سریال دلنوازانش تا همین هفته پیش شب ها پخش می شد. جوزدگی یا بازار گرمی (اخر برای چه؟) ممکن است دلیل اذعای قریشی مبنی بر ممنوع از کار شدنش باشد.

  داستان محرومیت

  اگر شما می دانید، ما هم می دانیم، خود وی دلیل این امر را محبوبیت زود هنگام می داندو مدعی است برای رفع مشکلش پیش ضرغامی هم رفته. وی در نهایت مسببان این ممنوعیت را به خدا سپرده و به حضور پررنگش در سینما ادامه داد.

   


  بهاره رهنما
   سرنوشت؛ هست

  در حالی که در اوج جوانی و در حوالی 18 سالگی می رفت تا با فیلم بسیار پرفروش افعی (ساخته زنده یاد اعلامی) ستاره شود، برای مدتی از حضور در سینما منع شد.

  داستان محرومیت

  همان سیستم کذایی ضد ستاره سازی مدیریت سینمایی آن دوران رهنما در مراسم اکران افعی در یکی ار سینماهای تهران حسابی مورد استقبال تماشاگران واقع شد و مشغول خوش و بش با طرفداران و امضا دادن به آنها بود که مورد خشم مسوولان وقت قرار گرفت.

   


  میترا حجار
  حجار از نیمه دوم دهه 70 و با فیلم هایی مانند غریبانه، اعتراض، متولد ماه مهر و سگ کشی اوج گرفت و تبدیل شد به یکی از ستارگان زن دوره خودش. ولی پس از مدتی ترک وطن کرد و برای ادامه تحصیل مذتی در آمریکا سکونت گزید.

  داستان محرومیت

  مشخصا دلیل خاصی برای غیبت یکی دو ساله او بعد از بازگشت از آمریکا ذکر نشد، شاید حضور پر خلاف موازین او در یک پروژه سینمایی در آمریکا دلیل این غیبت کوتاه باشد. البته مسوولان سینمایی ممنوعیت تصویری او را تکذیب کردند و متولیان حراست وزارت ارشاد این مساله را تایید کردند. به هر حال حجار هم بعد از مدتی با سریال گمشده حتی به تلویزیون بازگشت.

   


  ساعت خوشی ها
   سرنوشت؛ هستند

  یک تولید انقلابی در برنامه های طنز تلویزیونی از طرف تیمی به شدت جوان، خوش ذوق و خلاق مترادف شد با موج بی سابقه ای از شهرت و محبوبیت. تمام مطبوعات دوران پرشد از تصاویر ستاره های ساعت خوشی و عکس و پوسترهای ستارگانی چون: رضاعطاران، نصرالله رادش، مهران مدیری، داوود اسدی، سعید آقاخانی و دیگران. تمام دکه های مطبوعاتی و حتی بقالی ها را در نوردید اما این موج خیلی زود فرونشانده شد.

  داستان محرومیت

  بعد از بازگشت نزدیک به دو دهه هنوز کسی دلیل محرومیت نسبتا طولانی ساعت خوشی ها را نمی داند ظاهرا” علت این محرومیت حتی به خود مسوولان آن هم اعلام نشد. ولی کیست که نداند همان محبوبیت عجیب و بی سابقه و ستاره شدن یک شبه این جوان ها کاردستشان داد.

   


  شیث رضایی
   سرنوشت؛ نامعلوم

  استاد مسلم هرگونه جنجال و حاشیه. فوتبال برای رضایی در درجه دوم اهمیت قرار داشت وقبل از آن فقط حاشیه بود و حاشیه حضور در تیم ملی پرطرفدار پرسپولیس هم باعث شد تا شیث همیشه مورد توجه توامان رسانه ها و مسوولان حراست فدراسیون فوتبال باشد.

  داستان محرومیت

  تا دلتان بخواهد، از اخلال در پرواز بگیرید تا حرکات شدیدا” نامتعارف در بازی پرسپولیس با داماش و منتشر شدن فیلمی از فحاشی او به تماشاگران و… رضایی فعلا حق حضور در تیم های لیگ برتری را ندارد، هرچند سازمان لیگی ها رسما” این قضیه را اعلام نکرده اند.

   


  علیرضا واحدی نیکبخت
   سرنوشت؛ نامعلوم

  بازیکن توانایی که دستی دستی خودش را سوزاند فقط مهاجرت از استقلال به پرسپولیس کافی بود تا نیکی را تا آخر عمر ورزشی از نظر حاشیه تضمین کند اما واحدی جوان به این قضیه اکتفا نکرده و تمام دکمه های منجر به محرومیت را با هم فشار داد!

  داستان محرومیت

  تغییرات ظاهری ماه به ماهی که به مذاق کمیته انظباطی خوش نمی آمد، دیده شدن در قهوه خانه ها، پیوستن به اردوی تیم ملی در فرودگاه با ظاهر و حالتی بسیار عجیب و انواع و اقسام حاشیه های دیگر. نیکبخت هم بعد از عقد قرارداد با تیم گهر دورود متوجه شد نمی تواند در لیگ برتر بازی کند.

   


  ف.ک ها!
   سرنوشت؛ هست و نیست!

  سه مربی مشهور فوتبال ایران که از قضا توانایی های فنی بسیار بالایی هم داشتند، اما در کنار توانایی فنی از ایجاد حاشیه هم در امان نبودند. یکی از آنها جوان و تشنه شهرت بود و دوتای دیگر از استادو شاگردهای قدیمی این فوتبال.

  داستان محرومیت

  دقیقا معلوم نیست. مصاحبه های حاشیه ساز، اتهام زد و بند و دلالی و سایر اتهامات این چنینی تایید نشده. چند فصلی هست که ف.ک ها اجازه مربیگری در لیگ برتر را ندارند.

   


  مجتبی محرمی
   سرنوشت؛ هست

  سلطان بی چون و چرای حاشیه و یک یاغی اصیل. امثال شیث و نیکبخت آرزو دارند به گرد پای استاد برسند. این چپ پای توانا و درجه یک سال های دور تیم ملی و پرسپولیس هم مانند تعدادی از همدوره ای هایش قربانی سال های بی امکانات دهه 60 شد و به خود ویرانگری پرداخت.

  داستان محرومیت

  ضرب و شتم داور، شیطنت در اردوهای تیم ملی در خارج از کشور، پاره ای از مسائل و مشکلات اخلاقی، ایجاد جنجال در زمین مسابقه محرمی واقعا” در همه این حیطه ها استاد بود!

   


  مجاهد خذیراوی
   سرنوشت؛ فراموشی

  یک استعداد با تکنیک تمام عیار از خطه فوتبال خیز خوزستان مجاهد در سن بسیار کمی چهره شد و به استقلال و تیم ملی رسید و به دلیل فقر فرهنگی به همان سرعت هم خودش را نابود کرد و فوتبالش عملا” در سال 79 به پایان رسید. برخی از ستاره های جوان فوتبال خوزستان با همتایان برزیلی شان قابل مقایسه اند؛ هم از نظر تکنیک و توانایی فنی و هم به لحاظ زندگی در فقر و رسیدن ناگهانی به شهرت و ثروت و نابودی.

  داستان محرومیت

  خواجه شیراز هم از این شایعه را بارها شنیده است. حضور در منزل و مجلسی که قرار نبود اتفاقات خوشایند و متعارفی در آن بیافتد.
  صد البته که خود مجاهد این جریانات را تکذیب کرد و توطئه بدخواهان در دزدیدن پاسپورت و بی انظباط جلوه دادن او نزد سرمربی وقت تیم ملی (بلاژویچ) را علت محو شدنش می داند.

   


  دیگران
  داستان محرومیت

   


  محمدرضاگلزار: می شود مثنوی مثنوی هفتاد من کاغذ از بس که شایعه و تکذیب درباه اش پیدا می شود. خود ما هم درباره اتفاقات پیرامون او پرونده مفصلی رفتیم و سوژه جلد ما شد. از سوژه شکایت یک فیلمساز گرفته تا طلب دستمزد زیادی بالا و حواشی مگوی دیگر. او در این حوزه، هنوز سوپر استار است.

   


  کاظم احمد زاده : ظاهر موجه و اخلاق خوشش باعث شد تا مدت محرومیت او اصلا احساس نشود. ماجرا هم به یک اشتباه کوچک اقتصادی بر میگشت که او و همکار همیشگی اش را از آنتن محروم کرد. بعد از آن ماجرا بود که تمامی مجریان تلویزیونی از هر گونه فعالیت اقتصادی منع کردند.

   


  هانیه توسلی : سر تبلیغات فیلم “عصر روز دهم” این شایعه توسط مجتبی راعی مطرح شد: در عراق بودم که آقای محمدی به من گفتند. نتوانستیم برای پخش تیزر فیلم به نتیجه برسیم، ایشان به من گفتند که ظاهرا برای خانم توسلی مشکلی پیش آمده که گفته اند تصویرش را در تلویزیون نشان ندهید. البته گویا مسئله ختم به خیر شد.

   


  وحید یامین پور : به قول خودش ” مشروط التصویر ” است. در برهه زمانی خاص ، با مناظره ها و آزادی عمل بی نظیر ستاره بی چون و چرای تلویزیون لقب گرفت.ولی با همان سرعت از روی صحنه کنار رفت. تفاوت او با دیگران این است که فقط خودش درباره این ممنوعیت ( که هیچ وقت دلیلش علنی اعلام نشد ) صحبت میکندو در مجامعی ، شهرتش را حفظ میکند.

  چند مجری دیگر :
  افرادی چون ژیلا صادقی ، نیلوفر امینی فر ، زهرا عاملی و … دلایل مختلفی برای این محرومیت به گوش میرسد که نمیتوان تاییدش کرد اغلب آنها به زودی به قاب تلویزیون بر میگردند.

  منبع : همشهری جوان

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲۷)  • نام...

   شما هم كه فقط ايما اشاره كردين براي هيچ كدوم دليل واضح نگفتين

  • لی لی

   خب عزیزان هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!

  • سارا

   ممنون خوب بود.ولی حیف خانم نامداری……………..

   • رسول

    سلام.خانم نامداری چی…..!!!؟

  • حمید

   خدایا روا مدار که گدا معتبر شود
   گر معتبر شود ، زخدا بی خبر شود

  • somi

   پس چرا درباره استاد خنده سيد محمد حسيني چیزی ننوشتید اون که یکی از پر حاشیه ترین خبرا و یکی از کسانی بود بدترین نوع ممنوعیت تصویر را داشت

   • سجاد

    واقعا حیف نبود فرزاد حسنی که ممنوع التصویر بشه؟ اگه اختیار کار رو به من میدادند من حاضر بودم همهی این هایی رو که فعلا ممنوع التصویر هستند رو از صدا و سیما اخراج کنم ولی فرزاد حسنی رو نگه دارم

  • رویا

   فقط حیف استاد فرزاد حسنی بقیه مهم نیستند
   فقط استاد فرزاد حسنی مهمهههههههههه

  • زكيه

   واقعا جالب بود . ولي خيلي قصه خوردم كه همه اون شخصيت هايي كه دوست داشتم اين طوري شدن. ولي خوشحال شدم كه مجري نيستم.

  • اناز

   ادم دیگه میترسه تو این مملکت اب بخوره!!!!!

  • عاطفه

   مطلبتون عالی بود

   واقعا فقط باید به حالشون تاسف خوردو بس……….

  • samira

   جالب بود !دستتون درد نکنه.

  • kamran

   اونوقت همش میشینن میگن آزادیه تو ایران.
   اینه آزادی؟
   اینه واقعا؟
   همه ی افراد خوب و تاثیر گذاره جامعه، ممنوع التصویرن.
   دمتون گرم واقعااااااااا

  • fatemeh

   حالا احسان علیخانی نمیگفت سیب گرونه ما خودمون نمیدونستیم فکر کنم ممنوع الصدا هم شده چون 1 شنبه شبا همون اینجا شب نیست رادیو جوان بود توی مرخصی عیدش گفت میام ولی بعدش…

  • مجید

   واقعا دستتون درد نکنه اطلاعات خوبی بود

  • فیروزه

   از اینکه یاد همه کس و همه ……..چیز هستی ممنون . خدا هیچکس را ممنوع التصویر و ممنوع ال صدانکند.

  • سونیا

   خدایی فرزاد حسنی حقش بود بچه پررو . علیخانی هم این اواخر تو برنامه ماه عسل برخوردش با بعضی از مهمونا خوب نبود نمیدونم چرا بعضی ازمجریا اینجورین ؟همینکه معروف میشن گند میزنن به کارشون !!!!
   آدمو سگ بگیره ولی جو نگیره

   • رویا

    واقعا که شما لیاقت استاد فرزاد حسنی عزیز ندارید که
    حیف اون بنده خدا
    استاد فرزاد حسنی همیشه حرف حق حرف دل مردم میزنه واسه این پرو دیکه آره !!!

   • SAJJAD8713

    سونیا خانم چه طور دلتون اوم این حرفو درباره ی فرزادحسنی گفتی

  • samira

   درود
   فکر کنم باید پای این میل رو امضا کرد و نوشت:

   “بدون شرح”

   شاد باشید

  • محمد. ن

   چند وقت بود داشتم دنبال علت غیبتشون میگشتم ولی پیدا نمیکردم . ممنون از مطالبتون که آگاهی من رو بیشتر کرد .

  • مینا

   آی واسه محرومیت این شیس خوشهالمممممممممممممممممم

  • مريم

   بهترين مجري هاي حال حاضر ما ممنوع التصوير هستند و اين يعني افت تلويزيون ما . من كه امسال بدون عليخاني يه بار هم ماه عسل نديدم
   بهتره براي نظر مردم هم ارزش قائل بشن
   مثل هميشه دوست دارم ايران ويج

  • حسن

   چرا خبر دروغ منتشر میکنید.

   تقریبا نصف این افراد الان دارن تو صدا و سیما کار میکنند. تلویزیون رو یکم نگاه کنید بعد مطلب بزارید!!!!!!!!!!!!!!1

   • احمدنیا

    عزیزم ما تمام افرادی که در 30 سال گذشته ممنوع التصویر شدند را برای شما ارسال کردیم بالای هر فرد هم نوشتیم الان در چه وظعیتی هستند بهتر هست کمی بیشتر دقت کنید بعد ابراز نظر کنید !

  • faeze

   واقعا اینا عادت دارن هر کسی که ی ذره حرف دل مردمو میزنه و انتقاد میکنه سریع حذفش کنن تا ب ضررشون نشه واقعا متاسفم

  • f

   آيا مرجان محتشم هم ممنوع التصوير است؟ خيلي وقته كه خبري ازش نيست!!!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.