• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار سینما , فرهنگی و هنری » معتمدآریا و نوری‌زاد فیلم ضد‌ایرانی ساختند
  کد خبر : 780406

  معتمدآریا و نوری‌زاد فیلم ضد‌ایرانی ساختند

  معتمدآریا و نوری‌زاد فیلم ضد‌ایرانی ساختند Reviewed by Farnaz on Sep 10Rating: به نقل از جوان آنلاین، محمد نوری‌زاد، کارگردان متصل به جریان فتنه 88، مدتی است بعد از آزادی مشروط خود از زندان، مشغول به فعالیت و تبلیغ علیه جمهوری اسلامی است و اخیراً پروژه این فیلم را کلید زده است. وی برای این فیلم…

  معتمدآریا و نوری‌زاد فیلم ضد‌ایرانی ساختند Reviewed by Farnaz on Sep 10Rating:

  به نقل از جوان آنلاین، محمد نوری‌زاد، کارگردان متصل به جریان فتنه 88، مدتی است بعد از آزادی مشروط خود از زندان، مشغول به فعالیت و تبلیغ علیه جمهوری اسلامی است و اخیراً پروژه این فیلم را کلید زده است. وی برای این فیلم ضدایرانی ازهمکاری فاطمه معتمدآریا نیز استفاده می‌کند. این بازیگر مسئله‌دار سینمای ایران و از حامیان فتنه 88، یکی ازاصلی‌ترین اشخاصی است که درساخت این فیلم ضد نظام، با نوری‌زاد همکاری دارد.

  لازم به ذکراست، فیلم محمد نوری‌زاد که به طور غیرقانونی هم تاکنون پنج قسمت آن در اختیار سایت‌ها و رسانه‌های ضد انقلاب قرارگرفته است، شامل موضوعات ومضامینی در رابطه با تخریب و توهین به ارگان‌های نظامی کشور نظیر سپاه، بسیج و مطالب توهین‌آمیز نسبت به برخی سران کشور ایران است که با این وجود متأسفانه تاکنون با بی‌توجهی مسئولان و عدم برخورد جدی با این پروژه ضد اسلامی همچنان قسمت‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی اینترنت پخش و منتشر می‌شود!

  با توجه به سابقه نه چندان خوش نام فاطمه معتمد آریا در عرصه هنر و سیاست و همراهی وی با برخی از چهره‌های ضد‌انقلاب نظیرجعفر پناهی، به نظر می‌رسد با ادامه پیدا کردن این روند همکاری و تداوم ساخت این فیلم درآینده شاهد ساخت فعالیت‌های بدتری علیه نظام اسلامی و ملت ایران، از سوی این افراد حامی فتنه باشیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)



  • شاکی

   واسه خودم متاسفم که یه زمانی با این اقای نوری زاد تو یه فیلمی سال 87 همکاری میکردم ……………….شرمنده…!!!

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.