• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » با زاپاس مشایی آشنا شوید!
  کد خبر : 778804

  با زاپاس مشایی آشنا شوید!

  با زاپاس مشایی آشنا شوید!Reviewed by Farnaz on Sep 9Rating: نظر آقای مهرداد بذرپاش مدت ها قبل از برکناری از ریاست سازمان ملی جوانان درباره رحیم مشایی چه بود؟ آیا وی از ابتدا منتقد مشایی بود یا در آستانه و سپس بعد از برکناری…؟ به گزارش شنیده ها به نقل از بازتاب ؛ در حالی…

  با زاپاس مشایی آشنا شوید!Reviewed by Farnaz on Sep 9Rating:

  نظر آقای مهرداد بذرپاش مدت ها قبل از برکناری از ریاست سازمان ملی جوانان درباره رحیم مشایی چه بود؟ آیا وی از ابتدا منتقد مشایی بود یا در آستانه و سپس بعد از برکناری…؟

  bazrpash 300x250 زاپاس المشایی کیست؟

  به گزارش شنیده ها به نقل از بازتاب ؛ در حالی که اخیرا فرزند حسین صفار هرندی، دانشجوی دکتری علوم اجتماعی دانشگاه تهران، نظریه «ماله کشی» را در توجیه عملکرد پدرش رونمایی کرد، این نظریه در صحنه سیاست مدتهاست که مورد استفاده عملی قرار می گیرد و منتقدان آقای صفار هم باید بدانند تغییر موضع شدید درباره مشایی تنها مختص آقای صفار نیست.

   اسفندیار رحیم مشایی، پدیده منحصر به فرد سیاست کشورمان است که زمینه ساز پیشرفت حیرت انگیز عده زیادی از مسوولان شده است.

  البته ویژگی مشایی این است که گاهی ارادت به او باعث رشد حیرت انگیز می شود و گاهی هم مخالفت و حمله کردن به او که این مورد دوم از جمله درباره صفار هرندی و بذرپاش، اعضای دولت نهم مصداق دارد.

  بذرپاش بر خلاف صفار هرندی که در اعتراض به حکم معاون اولی مشایی و عدم اجرای به موقع دستور رهبری درباره وی در دولت دهم ماندگار نشد، در این دولت به سمت معاون رئیس جمهور ارتقا یافت و روابط خوبی هم با مشایی داشت؛ اما در زمان تغییر از سازمان ملی جوانان، این تغییر را ناشی از مخالفت خود با مشایی جلوه داد و با بزرگنمایی این موضوع خود را در طیفی از اصولگرایان عزیز کرد و بلافاصله مسوولیت های جدید گرفت و چندی بعد هم نام خود را به لیست انتخاباتی مجلس آنها وارد کرد.

  از همین روست که شاید عده ای از دیدن فیلمی که تنها مربوط به ۴ سال قبل است، انگشت حیرت به دهان بگیرند و از تعریف و تمجیدهای بذرپاش برای مشایی شگفت زده شوند.

  ماجرا از این قرار است که ظاهرا مشایی به برنامه پرمخاطب مثلث شیشه ای با اجرای رضا رشیدپور دعوت بوده و گویا قول شرکت هم داده بوده، اما به جای خود مهرداد بذرپاش را می فرستد و بذرپاش هم با افتخار خود را زاپاس المشایی می خواند و گفتگوی زیر بین انها در می گیرد:

  اگر جای آقای رحیم مشایی بودید، به برنامه امشب می آمدید یا نه؟
  فکر کنم جاش بودم، اومدم دیگه؛ حالا شاید اسم ما رو بذارن زاپاس المشایی

  به ایشان توصیه می کنید به این برنامه بیان؟
  آقای مشایی از دوستان خیلی خوب و عناصر زحمتکش این دولت هستند، حتما هم کاری داشتند ایشان اتفاقا خیلی آدم بازی است و ورود پیدا می کند به صحنه رسانه و خیلی خوش صحبت و خوش بیان و محکم و … حتما هم وقتی بیاد شما رو راضی می کنه که جلسه ای که نیاده، حتما کاری پیش آمده
  بالاخره ایشان معاون رییس جمهور، رییس سازمان … حتما همایشی، جلسه ای، فکر کنم همایشی در سالن اجلاس بوده که نیامدند.

  با این که برنامه داشتند، ولی قرار رسانه مهمتره

  شما خیلی آدم خوش صحبتی هستید، خیلی خوش بیان ولی جلوی آقای مشایی فکر نکنم حریف بشوید

  کلیدواژه ها : ،
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.