• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » احمدی نژاد می خواهد 20 سال رییس جمهور بماند
  کد خبر : 778710

  احمدی نژاد می خواهد 20 سال رییس جمهور بماند

  احمدی نژاد می خواهد 20 سال رییس جمهور بماند Reviewed by Farnaz on Sep 9Rating: حبیب الله عسگراولادی فاش کرد که برخی دوستان آقای احمدی نژاد نظر دارند که دولت وی 8 سال نیست بلکه بیست سال ایشان می‌ماند و مردم در خصوص این اظهار نظرها سوال دارند. ؛ وی این اظهارات را در واکنش…

  احمدی نژاد می خواهد 20 سال رییس جمهور بماند Reviewed by Farnaz on Sep 9Rating:

  حبیب الله عسگراولادی فاش کرد که برخی دوستان آقای احمدی نژاد نظر دارند که دولت وی 8 سال نیست بلکه بیست سال ایشان می‌ماند و مردم در خصوص این اظهار نظرها سوال دارند.

  ؛ وی این اظهارات را در واکنش به سخنان اخیر احمدی نژاد مطرح کرده است. محمود احمدی‌نژاد هفته گذشته با یک جمله در یک مصاحبه تلویزیونی واکنش‌هایی شدیداللحن از مقامات منتقد خود گرفت.

  وی در مصاحبه‌اش با تلویزیون در پاسخ به اين سوال که در سال پايانی دولت است، آيا نمی‌خواهد اسامی [مفسدان] را اعلام کند، گفت: «از کجا می‌دانيد سال پايانی دولت است؟»

  این در حالی است که سال آینده، سال ۱۳۹۲، دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد به پایان می‌رسد و او در انتخابات آینده قانونا حق نامزدی برای ریاست جمهوری را ندارد.

  واکنش‌ها به این گفته آقای احمدی‌نژاد به طور غیرمستقیم باعث شد که اسفندیار رحیم مشایی روز چهارشنبه، ۱۵ شهریورماه، در مقام رئیس دفتر محمود احمدی‌نژاد «خبر» نامزدی خود در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۹۲ را «به‌شدت» تکذیب کند. او همچنین این خبر را «طراحی سازمان‌یافته» با هدف «تخریب» خود و احمدی‌نژاد دانست.

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در این مورد می گوید: اگر منظور احمدی‌نژاد این است که خط وی و دولت، خط نظام است و ادامه می‌یابد، این مساله می‌تواند درست باشد؛ نباید گذاشت که تصور شود آقای احمدی‌نژاد و دوستانشان می‌خواهند یک دوره دیگر بمانند.

  رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه آقای احمدی‌نژاد، آنچه می‌ماند خط نظام و اصولگرایی است گفت: آقای رئیس‌جمهور، طبق قانون اساسی شما با همه توفیقاتش، دو دوره بیشتر نمی‌تواند بماند.
   
  حبیب‌الله عسگر اولادی رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در جمع دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی اظهار داشت: آقای رئیس‌جمهور، آنچه می‌ماند خط نظام و اصولگرایی است.
   
  وی تصریح کرد: اگر به خاطر داشته باشید در دوره دوم ریاست جمهوری آیت‌الله هاشمی‌ رفسنجانی، برخی از کارگزاران می‌خواستند که در قانون ریاست جمهوری تجدید نظر شود که وی برای یک دوره دیگر بماند و در آن زمان نیز من موضع‌گیری مناسبی انجام دادم که قانون اساسی را نمی‌توان با احساسات و عواطف پیش برد.
   
  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در ادامه گفت: اگر منظور احمدی‌نژاد این است که خط وی و دولت، خط نظام است و ادامه می‌یابد، این مساله می‌تواند درست باشد؛ نباید گذاشت که تصور شود آقای احمدی‌نژاد و دوستانشان می‌خواهند یک دوره دیگر بمانند.
   
  وی افزود: دولت شما در طول مدت عمر خود کارهای بسیار خوبی انجام داده که این به خاطر پایبندی به اصول، آرمان‌ها، انقلاب و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و با این اظهار نظر که می‌خواهید بمانید زیر سوال می‌رود.
   
   ؛ عسگر اولادی با بیان اینکه بگذارید مردم برای دور بعد رئیس‌جمهور خود را انتخاب کنند، اظهار داشت: برخی دوستان آقای احمدی نژاد نظر دارند که دولت وی 8 سال نیست بلکه بیست سال ایشان می‌ماند و مردم در خصوص این اظهار نظرها سوال دارند.
   
  وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجلاس اخیر غیر متعهدها گفت: در این پیچ تند تاریخی که مقام معظم رهبری اشاره فرمودند، سخنان ایشان نسخه‌ای برای این پیچ تند تاریخی است.
   
  عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، انتخابات ریاست جمهوری را پیچ تندی در کشور دانست و خاطر نشان کرد: اصولگرایان همانطور که به انتخابات ریاست جمهوری توجه دارند نباید بگذارند فرصت برای انتخابات شوراها نیز از بین برود.
   
  وی افزود: در حال حاضر حدود 25 نامزد برای انتخابات ریاست جمهوری برای اصولگرایان وجود دارد و اگر منفردان و اصلاح طلبان نیز به آن اضافه شوند حدود 40 نامزد وجود دارد که ما فقط یک نفر را می‌خواهیم انتخاب کنیم.
   
  رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به تجربه جبهه متحد اصولگرایان تصریح کرد: در آزمایش جبهه متحد اصولگرایان مخلصانه عمل شد اما دیدیم که برخی سعی کردند ما را محاصره کنند و بعدا متوجه شدیم در این محاصره بسیار حساب شده عمل کرده بودند.
   
  وی در پایان اضافه کرد: در حال حاضر جبهه متحد اصولگرایان که برای انتخابات مجلس بود، وجود ندارد و ما به عنوان جبهه پیروان خط امام و رهبری و موتلفه اسلامی قصد نداریم آن را احیاء کنیم اما قصد داریم طبق نظر آیت الله مهدوی کنی به ائتلاف جدید اصولگرایان توفیق پیدا کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.