• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , حوادث » رابطه نامشروع در مرند به قتل انجاميد
  کد خبر : 776834

  رابطه نامشروع در مرند به قتل انجاميد

  رابطه نامشروع در مرند به قتل انجاميد Reviewed by Farnaz on Sep 8Rating: دادستاني شهرستان مرند اعلام كرد كه پس از تحقيقات در رابطه با يک فقره قتل عمد در اين شهرستان مشخص شد علت و انگيزه قتل داشتن رابطه نامشروع همسر يکي از متهمان با مقتول بوده است. دادستاني شهرستان مرند در اين باره…

  رابطه نامشروع در مرند به قتل انجاميد Reviewed by Farnaz on Sep 8Rating:
  دادستاني شهرستان مرند اعلام كرد كه پس از تحقيقات در رابطه با يک فقره قتل عمد در اين شهرستان مشخص شد علت و انگيزه قتل داشتن رابطه نامشروع همسر يکي از متهمان با مقتول بوده است.
  دادستاني شهرستان مرند در اين باره آورده است: در 10 شهريور حوالي ساعت 2 الي 3 نصف شب در اين شهرستان قتلي اتفاق افتاد و به محض اطلاع و گزارش امر به مراجع انتظامي و ماموران آگاهي در محل حاضر و ضمن انجام اقدامات لازم در خصوص حفظ و نگهداري آثار جرم و صحنه آن تحقيقات اوليه را در خصوص شناسايي مقتول انجام دادند که درپي آن مشخص شد مقتول به نام آقاي «ر.ع» است که با ضربات چاقو و چوب توسط چهار نفر به قتل رسيده است.

  عوامل آگاهي پس از اخذ دستورات لازم از مقامات قضايي اين شهرستان اقدام به دستگيري و معرفي آنها به مراجع قضايي كردند و با ارجاع پرونده به شعبه دوم بازپرسي مرند متهمان به اتهام مشارکت در قتل عمدي تفهيم اتهام و پس از صدور قرار بازداشت روانه زندان شدند.

  در اين پرونده هم‌چنين پس از تحقيقات مشخص شد که علت و انگيزه متهمان نسبت به قتل، داشتن رابطه نامشروع همسر يکي از متهمان با مقتول بوده است. 

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.