• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , سیاسی » نسبت هزینه و درآمد اجلاس تهران!
  کد خبر : 775854

  نسبت هزینه و درآمد اجلاس تهران!

  نسبت هزینه و درآمد اجلاس تهران! Reviewed by Farnaz on Sep 8Rating: به نقل از مهر، حسن قشقاوی ظهر جمعه در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه همدان اظهار داشت: اجلاس سران غیر متعهدها، بزرگ‌ترین واقعه دیپلماتیک در تاریخ ایران بود چراکه سران بیش از ۱۳۰ کشور عضو عدم تعهد، میهمانان این اجلاس بودند….

  نسبت هزینه و درآمد اجلاس تهران! Reviewed by Farnaz on Sep 8Rating:

  به نقل از مهر، حسن قشقاوی ظهر جمعه در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه همدان اظهار داشت: اجلاس سران غیر متعهدها، بزرگ‌ترین واقعه دیپلماتیک در تاریخ ایران بود چراکه سران بیش از ۱۳۰ کشور عضو عدم تعهد، میهمانان این اجلاس بودند.

  وی با بیان اینکه شانزدهمین اجلاس نسبت به اجلاسهای قبل به لحاظ تعداد کشورهای حاضر در آن رکوردار بود، گفت: ۱۳۸ کشور در این اجلاس شرکت کردند که از این تعداد ۱۲۰ کشور عضو اصلی و مابقی عضو ناظر بودند.

  قشقاوی با بیان اینکه ۷۲ وزیر امور خارجه کشورهای مختلف در این اجلاس شرکت کردند، گفت: بیش از ۵۴ پادشاه و رئیس جمهور در اجلاس حضور داشتند.

  معاون وزیر امور خارجه در امور کنسولی، امور مجلس و ایرانیان از ارائه ۱۴۳ سخنرانی در این اجلاس خبر داد و گفت: اسناد نهایی این اجلاس دارای ۷۰ بند است که تمامی موارد آن به اجماع تمام کشورهای حاضر رسید.

  وی با بیان اینکه شانزدهمین اجلاس کمترین هزینه و بیشترین نتایج را به دنبال داشت، گفت: این اجلاس در آرامش و امنیت کامل برگزار شد.

  وی در بخش دیگری از سخنانش به بیان بخشی از تاریخ گذشته ایران پرداخت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.