• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » اسرائیل روسپی خاورمیانه که همه با او رابطه پنهان دارند!
  کد خبر : 774871

  اسرائیل روسپی خاورمیانه که همه با او رابطه پنهان دارند!

  اسرائیل روسپی خاورمیانه که همه با او رابطه پنهان دارند!Reviewed by Aryan on Sep 7Rating:   اویگیدور لیبرمن وزیر امور خارجه اسرائیل درباره جایگاه اسرائیل در منطقه، آن را به زن روسپی خاورمیانه نیست که همه از او پنهانی کامجویی کنند اما حاضر به اعلام چنین رابطه ای نیستند. وی در عین حال گفت که…

  اسرائیل روسپی خاورمیانه که همه با او رابطه پنهان دارند!Reviewed by Aryan on Sep 7Rating:

   

  اویگیدور لیبرمن

  اویگیدور لیبرمن وزیر امور خارجه اسرائیل درباره جایگاه اسرائیل در منطقه، آن را به زن روسپی خاورمیانه نیست که همه از او پنهانی کامجویی کنند اما حاضر به اعلام چنین رابطه ای نیستند. وی در عین حال گفت که چنین وضعیتی قابل قبول نیست.

  به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه الرای چاپ کویت، منابع دیپلماتیک مصر گفتند علاء الحدیدی مدیر اداره اسرائیل در وزارت امور خارجه مصر روز چهارشنبه گذشته نامه ای را از “یعقوب امیتای” سفیر اسرائیل در قاهره دریافت کرده است.

  این سفیر به همراه کاروان نیروهای امنیتی توانست از سفارتخانه اسرائیل در قاهره به وزارت خارجه مصر برود و نامه ای از وزیر خارجه اسرائیل خطاب به همتای مصری وی را تسلیم کند.

  سفیر اسرائیل و مقامات وزارت خارجه مصر مشخص کردن مکانی جدید برای سفارت اسرائیل در قاهره به جای مکان فعلی آن در منطقه الجیزه را بررسی کردند.

  هم اکنون سفارت اسرائیل در طبقات فوقانی از یک برج مسکونی در قاهره قرار دارد.

  در همین ارتباط “اویگیدور لیبرمن” وزیر امور خارجه اسرائیل هم در سخنانی در جمع اعضای حزب تحت رهبری وی “اسرائیل بیتنا” گفت: محتوای نامه ای که به مصر ارسال کردم این بود که اسرائیل زن روسپی خاورمیانه نیست که همه از آن کامجویی کنند اما از اعتراف به این رابطه، خودداری کنند.

  وی افزود: در این نامه درخواست کردم نشستی میان مدیران کل وزارت خارجه اسرائیل و مصر برگزار شود اما طرف مصری هنوز به این درخواست پاسخ نداده است.

  لیبرمن در عین حال از رهبران مصر تقدیر کرد زیرا دولت جدید این کشور، سفیر جدیدی را به تل آویو اعزام کرده است.

  وزیر خارجه اسرائیل افزود: این رفتار، مثبت است اما کافی نیست. هنگامی از صلح و روابط دیپلماتیک صحبت می کنیم حتی بدون داشتن رابطه دوستانه، باید در روابط دیپلماتیک میان دو کشور، رفتارهای طبیعی و با تمام احترامات پنهان دیپلماتیک رعایت شود.

   وی افزود: اسرائیل نمی تواند نقش زن روسپی خاورمیانه را بازی کند که همه از او کامجویی می کنند اما هیچ یک آمادگی اعتراف به این رابطه را ندارد. اسرائیل چنین رابطه دیپلماتیکی را نمی پذیرد.

  دولت مصر به همراه اردن تنها کشورهای عربی هستند که ضمن پذیرش اسرائیل به عنوان یک کشور، با این رژیم رابطه کامل دیپلماتیک دارند. هم اکنون اسرائیل در قاهره و امان سفارتخانه دارد و این دو کشور هم در تل آویو سفیر و سفارتخانه دارند.

  دولت مصر از زمان انتخاب محمد مرسی عضو ارشد اخوان المسلمین به عنوان رئیس جمهور جدید، این کشور هنوز سیاست مشخصی را درباره اسرائیل و رابطه با تل آویو اتخاذ نکرده است.

  قبل از این هم منابع اسرائیلی از ارسال پیام تشکر آمیزی از سوی مرسی خطاب به شیمون پرز رئیس رژیم صهیونیستی در پاسخ به پیام تبریک وی خبر داده بودند اما دفتر ریاست جمهوری مصر ارسال چنین پیامی را تکذیب کرد.

  اسرائیلی ها هم در مقابل تصاویر این پیام تبریک مرسی را منتشر کرده بودند.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۱)  • رضا

   روسپیی که دارای بیماری ایدذ میباشد

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.