• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » گوناگون » آخرین آمار مربوط به ایرانیان خارج از کشور اعلام شد
  کد خبر : 774789

  آخرین آمار مربوط به ایرانیان خارج از کشور اعلام شد

  آخرین آمار مربوط به ایرانیان خارج از کشور اعلام شدReviewed by Aryan on Sep 7Rating: معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال، آخرین آمار مربوط به ایرانیان خارج از کشور را اعلام کرد. محسن کرمی در گفتگو با مهر افزود: بیشترین تعداد مهاجرین ایرانی با یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت مربوط به کشور…

  آخرین آمار مربوط به ایرانیان خارج از کشور اعلام شدReviewed by Aryan on Sep 7Rating:

  ایرانیان خارج کشور

  معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال، آخرین آمار مربوط به ایرانیان خارج از کشور را اعلام کرد.

  محسن کرمی در گفتگو با مهر افزود: بیشترین تعداد مهاجرین ایرانی با یک میلیون و 400 هزار نفر جمعیت مربوط به کشور آمریکاست و بعد از آن امارات متحده عربی قرار دارد که 800 هزار ایرانی را دارد.

  وی گفت: انگلیس و کانادا با 410 هزار، آلمان با 210 هزار، فرانسه با 155 هزار و سوئد با 110 هزار ایرانی بیشترین کشورهایی هستند که ایرانیان در آنجا حضور دارند.

  معاون امور اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه امکان دریافت اطلاعات ایرانیان به صورت آن لاین فراهم شده است، تاکید کرد: در گذشته این امکان وجود نداشت اما براساس برنامه ریزیهای انجام شده و اقدامات به عمل آمده از این پس ایرانیان خارج از کشور می توانند به صورت آن لاین اطلاعات هویتی مورد نیاز خود را دریافت کنند.

  کرمی به ارایه خدمات به ایرانیان خارج از کشور اشاره کرد و گفت: پاسخگویی به سئوالات نمایندگان خارج از کشور از طریق ایمیل فراهم شده و همچنین سامانه پرسش و پاسخ از همین طریق نیز برای ایرانیان خارج از کشور ایجاد شده است.

  وی از راه اندازی وب سرویس درخواست صدور کارت شناسایی ملی نیز خبر داد و افزود: در گذشته صدور کارت شناسایی ملی برای ایرانیان خارج از کشور 6 ماه به طول می انجامید اما در حال حاضر با الکترونیکی شدن ارایه خدمات صدور کارت شناسایی برای این افراد به یک ماه تقلیل یافته است.

  معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال کشور گفت: ایجاد سامانه ره گیری درخواست کارت شناسایی ملی برای ایرانیان خارج از کشور نیز فراهم شده است.

  به گفته کرمی، کمیته نام برای ایرانیان خارج از کشور نیز تشکیل شده بطوریکه این اقدام در جهت تسریع در صدور نام برای فرزندان این افراد انجام خواهد شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.