• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , ورزشی » به انصاری فرد اعتقاد داری؟
  کد خبر : 774499

  به انصاری فرد اعتقاد داری؟

  به انصاری فرد اعتقاد داری؟ Reviewed by Farnaz on Sep 7Rating: ی از نکات مهم و کلیدی بازی دیروز حضور ثابت کریم انصاری فرد آقای گل فصل گذشته لیک در ترکیب تیم ملی بود.انصاری فرد که بعد از یک فصل درخشان به پرسپولیس پیوسته اسیر مشکلات قرمزها شده و در چند بازی آخر حتی یک…

  به انصاری فرد اعتقاد داری؟ Reviewed by Farnaz on Sep 7Rating:

  ی از نکات مهم و کلیدی بازی دیروز حضور ثابت کریم انصاری فرد آقای گل فصل گذشته لیک در ترکیب تیم ملی بود.
  انصاری فرد که بعد از یک فصل درخشان به پرسپولیس پیوسته اسیر مشکلات قرمزها شده و در چند بازی آخر حتی یک دقیقه هم به میدان نرفته است. در راستای این مشکلات انصاری فرد از جمع نفرات ملی پوش هم خط خورد که البته چندان هم منصفانه نبود چون کریم به هرحال واجد کیفیاتی است که در کمتر مهاجم ایرانی یافت می شود .
  از دست ندهید

  اما 24 ساعت بعد از اعلام فهرست اولیه انصاری فرد با انصراف دژاگاه از حضور در اردوی تیم ملی دوباره به جمع نفرات اضافه شد. تا این جای هیچ مسئله خاصی نیست اما وقتی کریم در ترکیب ثابت تیم به میدان می رود به این فکر می افتیم که نکند مستر کی روش هم مثل همه ما از اصول اولیه عدول می کند.
  سئوال اینجاست: اگر انصاری فر واجد کیفیت لازم برای پیراهن شماره 10 و حضور ثابت در تیم ملی است پس چرا دعوت نشد و اگر نیست ، چرا از ابتدا به میدان رفت؟
  صدالبته کی روش توضیحات خود را برای این موضوع در آستین دارد اما قانع شدن  به سختی از ما بر می آید ؛ به خصوص که در ترکیب تیم قاسم حدادی فر را هم می دیدیم . بازیکنی که از ابتدای لیگ یک دقیقه هم به میدان نرفته است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.