• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , دانشگاه » رئیس جمهور: مدیران دولت نه فراماسونرند،نه حجتیه‌ای و نه بهایی
  کد خبر : 770715

  رئیس جمهور: مدیران دولت نه فراماسونرند،نه حجتیه‌ای و نه بهایی

  رئیس جمهور: مدیران دولت نه فراماسونرند،نه حجتیه‌ای و نه بهاییReviewed by Farnaz on Sep 5Rating: محمود احمدی نژاد سه شنبه شب در گفت و گوی زنده تلویزیونی که از شبکه اول سیما پخش شد در پاسخ به این سوال که چه نمره‌ای به دولت می‌دهید؟ اظهار کرد: من هنوز سرگرم جدا کردن مطالب دیگران از…

  رئیس جمهور: مدیران دولت نه فراماسونرند،نه حجتیه‌ای و نه بهاییReviewed by Farnaz on Sep 5Rating:

  محمود احمدی نژاد سه شنبه شب در گفت و گوی زنده تلویزیونی که از شبکه اول سیما پخش شد در پاسخ به این سوال که چه نمره‌ای به دولت می‌دهید؟ اظهار کرد: من هنوز سرگرم جدا کردن مطالب دیگران از کارنامه‌ی دولت هستم تا بعد از آن به کارنامه‌ی دولت بپردازم، اما دولت به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش است و خدمات بزرگی را به کشور کرده است. این دولت پاک‌ترین دولت در تاریخ کشور است. هیچ‌گاه به دنبال کاسبی و قدرت و کارهای حزبی و گروهی نبوده است. حال ممکن است یک مدیر رده پایین در جایی تخلفی بکند، اما مدیران اصلی دولت جزو پاک‌ترین‌ها هستند. این افراد نه فراماسونر، نه حجتیه‌ای، نه بهایی، نه بزرگ‌ترین خطر از صدر اسلام تا کنون، نه خائن و نه دشمن هستند، بلکه اینان برای مقابله با دروغگویی و تقلب تلاش کرده‌اند و در این راه فحش خورده‌اند و مقام معظم رهبری نیز در سخنان خود گفت که حملات به دولت به خاطر دفاع از ارزش‌هاست و ما از چیزی منحرف نشده‌ایم.

  لطیفه ای که رئیس جمهور درست کرد
   
  رییس‌جمهور تاکید کرد: البته این را بگویم که اگر 100 سال هم بایستم، یک ثانیه هم یک بله به زیاده‌خواهان نمی‌گویم. شاید سکوت کنم، اما بله نخواهم گفت. در جایی نشسته بودیم که یک فرد سخنرانی می‌کرد که شروع به کوبیدن دولت کرد. برای این مساله لطیفه‌ای درست کرده بودم که می‌گفتم از 52 هفته‌ی سال عده‌ای 51 هفته به دولت فحش می‌دهند و هفته‌ی دولت را هم از آن انتقاد می‌کنند.
  احمدی‌نژاد با انتقاد از منتقدان دولت گفت: می‌گویند که دولت در بخش تولید کاری نکرده است؛ در حالی که در این دولت بخش تولید 5 برابر رشد کرده و بیشترین کار در تولید و عمران در این دولت بوده است، اما آنها با وجود همه‌ی اینها باز هم سیاه‌نمایی می‌کنند و این بی‌معرفتی به ملت ایران است. اگر آنها در کارها دخالت نمی‌کردند، می‌دیدید که دولت بازار ارز را با وجود فشارهای خارجی طوری اداره می‌کرد که هیچ مشکلی برای مردم ایجاد نشود.
  وی در پاسخ به این سوال که آیا قولی بوده است که داده باشید و به آن عمل نکنید؟ اظهار کرد: من و همکارانم به قول‌های پایه‌ای خود در رفتار صادقانه و کار نکردن برای حزب و گروه خود عمل کردیم و البته این مساله 100 درصدی نبوده است اما هفت طرح اقتصادی داشتم که سه طرح اجرا شد، یک طرح در حال اجرا و سه طرح دیگر مانده است.
  رییس‌جمهور درباره لایحه مالیات تصریح کرد: ما باید در بخش مالیات، اول شفاف‌سازی کنیم و بعد آن را اجرا نماییم. عده‌ی کمی هستند که فکر می‌کنند مالیات ندادن خوب است؛ در حالی که اگر مالیات 8 درصد گرفته شود 100 هزار میلیارد تومان به درآمد کشور اضافه می‌شود که می‌توان با آن کشور را اداره کرد بدون آن‌که از درآمد نفت استفاده کنیم. در حوزه‌های اصلاح پولی و مالی و بیمه نیز در حال فعالیت هستیم. در بخش بانکی نیز جلسات برگزار می‌شود که امیدوارم نهایی شود. در همه‌ی این بخش‌ها عده‌ای هستند که نمی‌خواهند وضع موجود عوض شود.
  رییس‌جمهور در این گفت و گوی تلویزیونی با بیان اینکه وظیفه هیات نظارت بر قانون اساسی، تبیین اختیارات و استخراج مواد تخلف از قانون اساسی است که آن را به رییس‌جمهور ارایه می‌کنند و اگر رییس‌جمهور قانع شد آن موارد را تذکر می‌دهد افزود: من تذکر دادم و مسخره کردند؛ در حالی که طبق قانون اساسی رییس‌جمهور می‌تواند به همه تذکر قانون اساسی دهد و این حق را ملت به رییس‌جمهور داده است.
  وی افزود: در کشور ما دوباره‌کاری زیاد است و همه‌ی اینها هزینه‌بر است. اگر قانون اساسی را بدانیم و بر اساس آن عمل کنیم، خیلی کارها روان می‌شود و راندمان بالا می‌رود و وضع اداره‌ی کشور بهتر می‌شود. در این صورت مشکلات به یک صدم می‌رسد.
  احمدی‌نژاد درباره‌ی چشم‌انداز بازار ارز اظهار کرد: ما یک طرف این بازار هستیم. این بازار طرف مقابلی هم دارد و ما نمی‌توانیم سیاست‌های خود را بگوییم و طرف مقابل با آن مقابله کند. برنامه‌ی دولت به ثبات رسیدن است و منابعی که از بخش‌های تولید به بازار رفته را به تولید برگردانیم. ما در حال تلاش کردن هستیم و مردم هم دعا کنند، از این مرحله عبور کنیم تا روسیاهی به زغال بماند و این را بدانید که دشمنان ملت موفق نمی‌شوند. ممکن است من احمدی‌نژاد که قدر ملت را نمی‌دانم، تنبیه شوم، اما ملت از این مرحله عبور خواهد کرد.
  رییس‌جمهور تصریح کرد: در جابه‌جایی پول و فروش نفت موانعی داریم که مدتی طول می‌کشد تا بتوانیم آن را برطرف کنیم. وی در پاسخ به سوالی راجع به تداخل بورس ارز با شورای پول و اعتبار گفت: وارد بحث پول و ارز نشوید؛ چون آنها تصمیمی گرفته‌اند که هنوز عملی نشده است. ما نباید ارز را تبدیل به کالا کنیم؛ چرا که قیمت ارز در کشور ما خیلی پایین است و ما امکانات و منابع فراوانی داریم و مردم بدانند که در این عرصه با یک نبرد سنگین پنهان و همه‌جانبه مواجهیم.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.