• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » حوادث » عراقی ها می خواستند جنازه دیگری را به اسم “شهید تندگویان” تحویل ایران دهند !
  کد خبر : 769794

  عراقی ها می خواستند جنازه دیگری را به اسم “شهید تندگویان” تحویل ایران دهند !

  عراقی ها می خواستند جنازه دیگری را به اسم “شهید تندگویان” تحویل ایران دهند !Reviewed by Aryan on Sep 4Rating:  منوچهر متکی در سایت شخصی اش نوشت: زماني كه معاون بين‌الملل وزارت امور خارجه بودم، به منظور تبادل اسرا در مرز كرمانشاه با همتاي عراقي ملاقات كردم و از آنجا به عراق رفتم و در…

  عراقی ها می خواستند جنازه دیگری را به اسم "شهید تندگویان" تحویل ایران دهند !Reviewed by Aryan on Sep 4Rating:

   منوچهر متکی در سایت شخصی اش نوشت:

  زماني كه معاون بين‌الملل وزارت امور خارجه بودم، به منظور تبادل اسرا در مرز كرمانشاه با همتاي عراقي ملاقات كردم و از آنجا به عراق رفتم و در عراق به من گفتند كه شهيد تندگويان در زندان خودكشي كرد و من گفتم ما به هيچ وجه اين موضوع را نمي‌پذيريم.

  تندگویان 

  من در آنجا هيچ مذاكره‌اي نكردم. بعد از آن هيئت عراقي به ايران آمد و تصميم بر اين شد كه اين موضوع را در عراق بررسي كنيم كه هيئتي از جمله دوست شهيد تندگويان كه دندانپزشك وي نيز بود به عراق رفت و زماني كه مي‌خواستند براي شناسايي پيكر شهيد تندگويان نبش قبر كنند، دندانپزشك وي به نماينده صليب سرخ اطلاعاتي در خصوص دندان‌هاي تندگويان داد.

  متکی
   

  زمانيكه نبش قبر شد و جنازه را بيرون آوردند، نماينده صليب سرخ ديد كه مشخصات داده شده با جنازه همخواني ندارد و اعلام شد كه اين جنازه شهيد تندگويان نيست و در نهايت عراقي‌ها قبر ديگري را نبش كردند و جنازه شهيد تندگويان را تحويل هيئت ايراني دادند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.