• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار » رضایت از اعمال نامشروع خانوادگی
  کد خبر : 769290

  رضایت از اعمال نامشروع خانوادگی

  رضایت از اعمال نامشروع خانوادگی Reviewed by Farnaz on Sep 4Rating: بنقل از دیلی نیوز”این احتمال بسیار وجود دارد که خانوم “بریتنی کالپس” معلم سابق دبیرستان شهر “تگزاس” آمریکا به جرم داشتن روابط نامشروع جنسی با 4 دانش آموزش بالای 18 سال دستگیر و بازداشت گردیده است.“کالیس” دانش آموزان را اغفال می کرده و آنها…

  رضایت از اعمال نامشروع خانوادگی Reviewed by Farnaz on Sep 4Rating:

  بنقل از دیلی نیوز”این احتمال بسیار وجود دارد که خانوم “بریتنی کالپس” معلم سابق دبیرستان شهر “تگزاس” آمریکا به جرم داشتن روابط نامشروع جنسی با 4 دانش آموزش بالای 18 سال دستگیر و بازداشت گردیده است.
  “کالیس” دانش آموزان را اغفال می کرده و آنها را به انحای گوناگون از جمله صحبت در زمینه رشته های مختلف تحصیلی و کمک به آنها برای تعیین مسیر تحصیلی درست در آینده ،دعوت به خانه خود کرده و بدین طریق نقشه شوم خود را جاری می کرده است.
  در ادامه گزارش شوهر این معلم بدکاره خود نیز اقرار کرد که در ارتش آمریکا مشغول می باشد و با نهایت شرم اقرار بر این داشت که خود او بهمراه زنش اقدام به برگزاری مجالس عیاشی و روابط نامشروع با دانش آموزان میکرده اند و مادر شوهر نیز از این وقایع اطلاع کامل داشت.

  در دادگاه شهادت دانش آموزان باعث اخراج این معلم از مدرسه شد ولی وی بعد از اخراج شدن نیز دست از اغفال دانش آموزان دبیرستانی بر نداشت تا اینکه با افشاء فیلم ویدیوئی کار وی به دادگاه و زندان کشیده شد.

  به گزارش پلیس”این احتمال زیاد است که این معلم منحرف از دانش آموزان زیادی سوئ استفاده جنسی کرده است و تعداد قربانیان وی بیشتر از این موارد است که در چند مورد از آنها شوهرش نیز حضور داشته است.دادگاه نیز معلم زن را بدون قید آزادی مشروط  به 5 سال محکوم زندان کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.